منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Jax.Network در مقابل Stripe: کدام یک برای مشاغل بهتر است؟

Jax.Network در مقابل Stripe: کدام یک برای مشاغل بهتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Vinod Manoharan ، مدیرعامل Jax.Network ، با همکاری دانشمندان رمزنگاری ، یک ارز رمزنگاری شده کاملا غیر متمرکز ، مقیاس پذیر و باثبات ایجاد کرد. امروزه ، Jax.Network یک سیستم پرداخت جهانی اختصاصی با سیاست صدور سکه است که از نوسان ارزش ارز آن اطمینان حاصل می کند. این شبکه برای افزایش عملکرد و افزایش پذیرش به شبکه بیت کوین متصل شده است.

Stripe یک شرکت پردازش پرداخت است که در مشاغل و تجار ادغام شده است تا از معاملات آنلاین ، تجارت الکترونیک و معاملات آماده پشتیبانی کند. این سیستم دارای یک سیستم پیش پرداخت است که به شما اجازه می دهد تا نقطه فروش آنلاین خود را به نحوی که با نام تجاری شما مطابقت دارد ، سفارشی کنید. در این پست ، ما می خواهیم ویژگی های پرداخت Jax.Network را با روش پرداخت سنتی Stripe مقایسه کنیم.

Jax.Network به عنوان پردازنده پرداخت

Jax.Network دارای یک ارز رمزنگاری شده غیر متمرکز است که ارزش آن ثابت است. برخلاف اکثر ارزهای دیجیتالی ، سکه های JAX در معرض خرابی های منظم و غیر منتظره نیستند. انتشار سکه از قوانین سختگیرانه ای جلوگیری می کند که از نوسان جلوگیری می کند. همچنین به اعتبارسنجان معاملات درون شبکه اجازه می دهد تا انتظار سودهای مفید را داشته باشند و از آن برخوردار شوند امکان تنظیم hashrates خود را با توجه به آنچه که پیش بینی می کنند به دست آورند.

Jax.Network از نظر تئوری تعداد زیادی تراکنش در ثانیه را پشتیبانی می کند (شبکه در مرحله TesNet است) ، درست مانند سایر شبکه های پرداخت مانند Mastercard و Visa. مقیاس پذیری و تعداد زیادی تراکنش مورد نیاز است تا تراکنش های رمزنگاری رایج شوند. تمایز بین JAX و رقبای آن در پرداخت جهانی ذاتاً در نام مستعار و حذف اشخاص ثالث نهفته است. عدم وجود واسطه ها هزینه های معاملات را کاهش می دهد ، دردسرها و تأخیرهای پردازش را از بین می برد ، به ویژه هنگامی که معاملات در مناطق وسیع جغرافیایی انجام می شود.

مزایای Jax.Network بر Stripe

Stripe مانند Jax.Network خصوصی نیست. مورد اول از شما می خواهد اطلاعات کارت اعتباری را وارد کنید که البته شما را در معرض سرقت هویت و هک قرار می دهد. از سوی دیگر ، Jax.Network از شناسه های عمومی هنگام ثبت معاملات استفاده می کند ، اطمینان از خصوصی بودن و نام مستعار معاملات مگر اینکه معاملات از طریق مبادله رمزنگاری انجام شود ، در این صورت نام مستعار از بین می رود.

باز هم ، Stripe از معاملات گسترده پشتیبانی نمی کند و فقط در کشورهای خاصی در دسترس نیست که دامنه تجارت شما را نیز محدود می کند. اساساً ، استریپ تنها از 38 کشور پشتیبانی می کند و اکثر این کشورها کشورهای توسعه یافته هستند. از سوی دیگر ، Jax.Network کاملاً نامحدود است و هیچ بلوک منطقه ای ندارد. برای حرکت در محدودیت های منطقه ای نیازی به VPN ندارید.

حکم: Jax.Network پردازنده پرداخت بهتری نسبت به Stripe است

برای معاملات روزمره جهانی و پرداخت های تجارت الکترونیک ، Jax.Network می تواند به دلیل پروتکل سریع و غیر متمرکز بهترین روش پرداخت شما باشد. بنابراین ، لازم نیست که معاملات از طریق ده ها نهاد متمرکز انجام شود تا پرداخت شما با خیال راحت پردازش شود. وجوه شما نیز ایمن است و JAX به اندازه سایر استیبل کوین های موجود در بازار رمزنگاری پایدار است ، بنابراین ثبات مورد نیاز را به ارمغان می آورد. برای پرداخت های غیر متمرکز مورد نیاز است.