منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • IRS سؤالات رمزنگاری را در فرم های مالیاتی 1040 گسترش می دهد

IRS سؤالات رمزنگاری را در فرم های مالیاتی 1040 گسترش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده به جستجوی جزئیات بیشتر سرمایه گذاران رمزارز ادامه داده است. تغییرات مداوم جهانی و افزایش مقررات، پاسخ های دقیق مالیات دهندگان را در مورد ارزهای دیجیتال می طلبد. IRS این منطقه را در فرم 1040 گسترش داده است که شامل یک پرس و جو در مورد سرمایه گذاری های رمزنگاری شده است. فرم به روز شده گسترش یافته است و شامل چند سوال جدید است.

قبلاً فرم مالیات دهندگان را در ماه مارس تغییر داده بود، زمانی که همه مالیات دهندگان، به جای سرمایه گذاران رمزارز، مجبور بودند به سؤالات مربوط به ارزهای دیجیتال پاسخ دهند. افزایش مقررات به دولت کمک می کند تا از سرمایه گذاران و منافع احتمالی حاصل از سرمایه گذاری آنها مطلع شود. پیش نویس جدید فرم 1040 در مقایسه با پیش نویس فرم 1040 برای سال 2021 تغییرات آشکاری دارد. جزئیات کامل در بخش های زیر آورده شده است.

در اینجا مروری مختصر از تغییرات ایجاد شده توسط IRS در فرم 1040 و تأثیر آن بر بازار است.

گسترش سرمایه گذاری ها و مالیات های کریپتو

بازار جهانی کریپتو در چند ماه اخیر شاهد نوساناتی بوده است. این تغییرات دولت ها را مجبور کرده است که به دنبال اقدامات تقویت شده برای تنظیم مقررات باشند. هدف قانون جدید فراهم کردن محیطی امن برای سرمایه گذاران و همچنین تضمین پیشگیری از جرایم است.

دولت ایالات متحده در این زمینه فعال بوده است و پرزیدنت بایدن دستور اجرایی در مورد رمزارزها صادر کرده بود. او از وزارت خزانه داری ایالات متحده درخواست کرده بود که پیش نویسی در مورد مقررات کریپتو ارائه کند. در حالی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار خود را برای مسئولیت های آینده آماده کرده بود. اخیراً وزارت خزانه داری آمریکا پیش نویس خود را ارائه کرده است که انتظار می رود به زودی به تصویب برسد.

تصویر 39 1
پیش نویس سال 2022 (منبع: IRS)

زنجیره تغییرات ادامه یافته است و یکی از پیامدهای آن تغییرات جدید در فرم 1040 مالیات دهندگان است. سازمان امور مالیاتی فرم 1040 را برای سال 2022 اصلاح کرده و پیش نویس جدیدی صادر کرده است. این تغییرات در ادامه تغییرات قبلی این فرم می باشد. سوال در مورد کریپتو برای اولین بار در سال 2021 مطرح شد. سوال در آن فرم از مالیات دهندگان در مورد فعالیت آنها در بازار کریپتو پرسیده شد.

تصویر 39
پیش نویس سال 2021 (منبع: IRS)

سوالات مربوط به رمزنگاری بیشتر گسترش یافت، به این معنی که IRS علاقه بیشتری به سرمایه گذاری های رمزنگاری مالیات دهندگان دارد. این شانس برای گسترش بیشتر در فرم های مالیات دهندگان IRS آتی دارد.

IRS گسترش سوالات مالیاتی

از آنجایی که IRS پیش نویس جدید فرم 1040 را برای مالیات دهندگان به اشتراک گذاشته است، یک سوال مفصل در مورد سرمایه گذاری های رمزنگاری شده دارد. سوالی که وارد شده به شرح زیر است:

آیا در هر زمانی در طول سال 2022: (الف) (به عنوان پاداش، جایزه یا غرامت) دریافت کردید. یا (ب) یک دارایی دیجیتال (یا منافع مالی در یک دارایی دیجیتال) را بفروشد، مبادله کند، هدیه دهد، یا به شکل دیگری از بین ببرد؟

فرم سال قبل شامل سوال زیر بود:

آیا در هر زمانی در طول سال 2021، هر گونه منفعت مالی را در هر ارز مجازی دریافت کرده، فروخته، مبادله کرده‌اید، یا به هر نحو دیگری از آن استفاده کرده‌اید؟

از آنجایی که پاسخ دادن «بله» یا «نه» به سؤالات مربوط به رمزارز برای همه مالیات دهندگان اجباری شده بود، مالیات دهندگان احساس سردرگمی کردند. IRS بعداً توضیح داد که اگر کاربران دارای رمزنگاری هستند اما در معاملات شرکت نکرده اند، می توانند «نه» را به عنوان پاسخ به سؤال انتخاب کنند. در حالی که اگر این فعالیت شامل انتقال وجه بین کیف پول یا حساب شخصی خود می شد، می توانست «نه» را نیز انتخاب کند.

همراه با IRS، نام‌های دیگری مانند SEC، وزارت خزانه‌داری ایالات متحده و غیره نیز به سمت مقررات تقویت‌شده برای نظارت بر تجارت کریپتو حرکت خواهند کرد. افزایش مقررات به افزایش امنیت سرمایه گذار در بازار کمک می کند.

نتیجه

IRS آخرین پیش نویس فرم 1040 را برای مالیات دهندگان به اشتراک گذاشته است. پیش نویس جدید برخی از بازنگری ها را در سؤالات مربوط به کریپتو انجام داده است. برخلاف فرم سال قبل، سؤالات مفصلی در مورد تراکنش های رمزنگاری و اینکه آیا سرمایه گذار سودی به دست آورده است، دارد. تغییرات جدید نشان می دهد که IRS بیشتر به ارزهای دیجیتال علاقه دارد و ممکن است در مورد آن بیشتر بپرسد.