منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Huobi Global به درباره سرمایه می فروشد – در اینجا جزئیات آمده است

Huobi Global به درباره سرمایه می فروشد – در اینجا جزئیات آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Huobi Global، سابقاً صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در چین، اعلام کرده است که یک شرکت استراتژی سرمایه گذاری آن را خریداری کرده است. Huobi Global در 7 اکتبر اعلام کرد که فروش کل سهام آنها به About Capital Management به پایان رسیده است.

درباره شرکت مدیریت سرمایه (HK) دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ است. تد چن این شرکت را در سال 2008 تاسیس کرد. علاوه بر این، چن غول چینی صندوق تامینی، غول مدیریت دارایی گرین وودز را تاسیس کرد.

فروش کامل سهامداران عمده Huobi Global

Huobi Global از زمانی که بازار کشور را در پی ممنوعیت رمزنگاری پکن ترک کرد، در حال بازسازی است. در حال حاضر، رهبری نهاد غول رمزارزی منجر به فروش شرکت و کاهش ضرر آن شده است.

در حال حاضر، شرکت مادر Huobi Group چتری از نهادهای مرتبط با رمزنگاری را اداره می کند. اینها شامل صرافی پرچمدار آن Huobi Global، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر Huobi Ventures و یک سرویس ابری رمزنگاری شده است.

بر اساس این اعلامیه، خرید About Capital هیچ تاثیری بر “عملیات اصلی و تیم های مدیریت تجاری” Huobi نخواهد داشت. این معامله فقط شامل تغییر در سهامداران کنترل کننده شرکت است. این موضوع گزارش قبلی بلومبرگ را تأیید می کند که بنیانگذار صرافی، لئون لی، قصد داشت سهام اکثریت خود را به بیش از 1 میلیارد دلار بفروشد و ارزش بورس را 3 میلیارد دلار اعلام کرد.

About Capital قصد دارد به عنوان سهامدار عمده Huobi Global به ارتقای برند بین المللی و ابتکارات توسعه تجارت کمک کند. About Capitals همچنین برنامه‌هایی را برای ایجاد یک هیئت مشاوره استراتژیک جهانی “به رهبری رهبران صنعت” فاش کرد. علاوه بر این، ابتکارات دیگری از جمله ایجاد صندوق تامین حاشیه و ریسک و اقداماتی برای افزایش رقابت پذیری بورس دارد.

پس از خرید، Huobi Global موقعیت خوبی برای ارائه خدمات تجاری و سرمایه گذاری برتر به سرمایه گذاران بین المللی پس از اجرای موفقیت آمیز طرح ها خواهد داشت. در مورد مدیر عامل کپیتال، تد چن در مورد خرید Huobi Global چنین گفت:

ما از تکمیل معامله بسیار خرسندیم. Huobi Global بهترین خدمات سرمایه گذاری دارایی مجازی را به میلیون ها کاربر بین المللی ارائه می دهد. ما بر این باوریم که صنعت دارایی مجازی هنوز در مراحل اولیه خود است و برای رشد بلندمدت پیشرفت فوق العاده ای وجود دارد. ما مطمئن هستیم که رویکرد کل نگر برای بازسازی Huobi Global به عنوان مبادله دارایی مجازی بین المللی برتر، شناخت و اعتماد کاربران بین المللی Huobi را تقویت می کند.

تد چن

Huobi اعلامیه خود را با اشاره به خروج خود از چین به پایان رساند. در 14 سپتامبر، Huobi Global به سومین صرافی بزرگ رمزنگاری تبدیل شد که قرارداد توسعه اکوسیستم بلاک چین را با شهر بوسان، کره جنوبی امضا کرد.

طبق اعلام رسمی Huobi، این شرکت تحقیقات و توسعه، فناوری و حمایت مالی را از صرافی ارز دیجیتال بوسان ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، Huobi در حال برنامه ریزی برای کمک به صرافی محلی بوسان در شناسایی و استخدام استعدادهای بلاک چین است.

واکنش قیمت توکن HT

به گفته CoinGecko، Huobi Global در حال حاضر 647 سکه، 970 جفت معاملاتی و حجم 24 ساعته 568 میلیون دلاری ارائه می دهد. اخبار خرید قیمت HT و سایر نهادهای ملحق شده را افزایش داده است.

بر اساس گزارش CoinMarketCap، قیمت توکن HT بومی Huobi Global طی بیست و چهار ساعت گذشته 3.3 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، HT برخلاف روند منفی بازار امروز با قیمت 4.28 دلار معامله می شد.

Huobi Global به درباره سرمایه می فروشد – در اینجا جزئیات وجود دارد 4

با این حال، HT در بازار نزولی در کنار همتایان خود متضرر شده است و 89 درصد از بالاترین رکورد خود در می 2021 که کمی کمتر از 40 دلار بود، سقوط کرده است. 131 میلیون توکن HT در گردش است که ارزش بازاری 560 میلیون دلاری و موقعیتی برای آن به ارمغان می آورد. از 74 در میان تمام سکه های کریپتو.

چین در فروش هوبی نقش دارد

از زمان این ممنوعیت، Huobi Global و رقیب آن Binance خدمات رسانی به مشتریان چینی را متوقف کرده اند. برخلاف بایننس که توسعه جهانی خود را خیلی قبل از سرکوب آغاز کرد، به نظر می رسد Huobi Global به شدت تحت تأثیر تغییرات نظارتی قرار گرفته است، زیرا اکثر کاربران آن هنوز در آن زمان در چین بودند.

در نتیجه عقب نشینی از چین، پلت فرم معاملاتی طبق گزارشات، 30 درصد از نیروی کار خود را در تابستان 2022 اخراج کرد. بنیانگذار Huobi، لئون لی، اظهار داشت:

این معامله فصل جدیدی را برای Huobi Global نشان می دهد. در طول نه سال گذشته، ما شاهد صعود Huobi به یکی از بزرگترین مبادلات دارایی مجازی در جهان بوده ایم. پس از خروج Huobi از بازار سرزمین اصلی چین در سال 2021، ما در میان یک محیط بازار چالش برانگیز، به فشار جهانی شدن خود سرعت بخشیده ایم، که به انگیزه Huobi برای جستجوی یک ساختار سهام جدید با چشم انداز جهانی و منابع بین المللی می افزاید. ما بر این باوریم که خرید موفقیت‌آمیز شرکت About Capital به گسترش جهانی Huobi در هر دو جنبه کمک می‌کند.

لئون لی

این تراکنش دسترسی Huobi را به سرمایه بسیار مورد نیاز فراهم می کند، که به صرافی کمک می کند تا با وجود کمبود اطلاعات در مورد شرایط دقیق طوفان را پشت سر بگذارد. علاوه بر این، این صرافی اکنون می تواند نگرانی های مالی خود را برطرف کند و در عین حال توانایی جهانی شدن و رقابت با سایر صرافی ها در صحنه بین المللی را نیز به دست آورد.

جامعه کریپتو عواقب تحریم بیت کوین و تمام فعالیت های مرتبط با آن را در چین احساس کرده است. چین زمانی بر بازار کریپتو تسلط داشت، اما دیگر اینطور نیست. تنها زمان نشان خواهد داد که چین چقدر برای بازار ارزهای دیجیتال پرهزینه خواهد بود.