منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Huobi چندین توکن را با استناد به مسائل نظارتی حذف می کند. بررسی کنید که آیا چیزی در دست دارید

Huobi چندین توکن را با استناد به مسائل نظارتی حذف می کند. بررسی کنید که آیا چیزی در دست دارید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Huobi در پلتفرم خود به معامله گران و سرمایه گذاران اطلاع داده است که تصمیم گرفته است خدمات معاملات و نگهداری هفت توکن حریم خصوصی را متوقف کند. به گزارش صرافی، این تصمیم پس از فشارهای متعدد از سوی کشورهایی که این پلتفرم در حال حاضر در آن ساکن است، منعقد شد. صرافی هفت نشانه برتر حریم خصوصی را برجسته کرد و Monero در صدر قرار گرفت. دیگر توکن های حذف شده عبارتند از Verge، Firo، Horizen و Dash.

Huobi این توکن ها را تا 19 سپتامبر از لیست حذف خواهد کرد

طبق گفته Huobi، دارایی‌های دیجیتال تا ۱۹ سپتامبر از پلتفرم راه‌اندازی می‌شوند. با این حال، صرافی ارز دیجیتال همچنین اضافه کرد که سپرده‌گذاری برای توکن‌ها بلافاصله متوقف شده است. این پلتفرم همچنین از کاربران خواست تا هرگونه سفارش توکن‌هایی را که ممکن است ساخته باشند لغو کنند. Huobi همچنین اضافه کرد که اگر هر گونه سفارش تا 19 سپتامبر باز بماند، صرافی به‌طور خودکار آن را از طرف کاربر لغو می‌کند و وجه را به حساب نقطه‌ای او باز می‌گرداند.

Huobi اشاره کرد که در چند ماه گذشته سخت تلاش کرده است تا چارچوب تنظیم کننده را در بیش از 100 کشوری که شرکت در آنها پایگاه دارد، برآورده کند. در این اطلاعیه، صرافی اشاره کرد که این به روز رسانی ناشی از تصمیم آن برای پیروی از مقررات و قوانین شرکت است.

کشورها تجارت توکن های حریم خصوصی را ممنوع می کنند

در این اطلاعیه، صرافی قانونی را نقل کرد که در آن بیان شده بود که آنها موظف به لغو یا تعلیق هرگونه توکن با جزئیات معاملاتی پنهان هستند. Huobi اشاره کرد که این توکن های حریم خصوصی فاقد امضای آفلاین هستند و کد منبع پشت طرح های آنها باز نیست. این شرکت همچنین به تجارت ممنوع در معاملات آتی، حاشیه سود و سایر محصولات اشاره کرد. هنوز مشخص نیست که آیا تعداد کشورهایی که در رابطه با توکن های حریم خصوصی بر مبادله فشار وارد کرده اند افزایش یافته است یا خیر.

اگر اینطور باشد، کشورهای بیشتری اکنون به سمت لغو توکن ها حرکت می کنند که می تواند نشان دهنده پایان استفاده از توکن های حریم خصوصی برای تراکنش ها باشد. کشورهایی مانند ژاپن و استرالیا در مورد عدم علاقه خود به توکن ها بسیار پر سر و صدا بوده اند و تحلیلگران پیش بینی می کنند که کشورهای بیشتری در سال های آینده از این روش پیروی کنند. گذشته از این، Huobi همچنین در حال برداشتن گام‌هایی در سراسر بازار است، و این صرافی اکنون در حال بررسی برنامه‌هایی برای ورود به بازار ایالات متحده در ماه‌های آینده است.