منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Huobi مسابقه تجاری USDT 2M را برای جشن گرفتن ETH 2.0 اعلام می کند

Huobi مسابقه تجاری USDT 2M را برای جشن گرفتن ETH 2.0 اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Huobi Global یک پلتفرم تجارت رمزنگاری پیشرو است که توسط Huobi Group اداره می شود. پلتفرم مذکور از راه اندازی مسابقه تجاری Huobi خبر داده است. این مسابقه برای جشن گرفتن ادغام مورد انتظار اتریوم ترتیب داده شده است. این مسابقه همچنین برای تبلیغ عضویت در برنامه تازه راه اندازی شده در Prime برگزار می شود. بنابراین، معامله گران ارزهای دیجیتال که در این مسابقه شرکت می کنند، از عضویت Prime نیز بهره مند خواهند شد.

برنامه عضویت از این پلت فرم مزایای سطحی را به معامله گران ارائه می دهد. این ردیف ها بر اساس سطح معامله گران است. معامله گران شرکت کننده در مسابقه به مدت ده روز در مقابل یکدیگر قرار می گیرند و برنده نهایی را تعیین می کنند.

در اینجا مروری کوتاه بر مسابقه جهانی Huobi و نحوه شرکت خوانندگان علاقه مند است.

اطلاعیه مسابقه تجارت جهانی از Huobi

Huobi Global اعلام کرده است که رقابت جهانی تجارت از 5 سپتامبر آغاز و در 15 سپتامبر پایان خواهد یافت. در طی این ده روز، این پلتفرم حجم معاملات معامله گران را ردیابی و بر اساس آن رتبه بندی می کند. کسانی که در لیست برتر قرار دارند در تابلوی امتیازات عمومی قرار خواهند گرفت. کسانی که بهترین عملکرد را داشته اند می توانند سهم خود را از استخر جایزه 2 میلیون USDT دریافت کنند.

معامله گران برتر می توانند حدود 50000 USDT را در قالب جوایز فردی برنده شوند. مدیریت پلتفرم برنامه ریزی کرده است تا معامله گران را به سه گروه گروه بندی کند. اینها عبارتند از مبتدی تاجر، تاجر با استعداد و تاجر استاد. اینها بر اساس سطوح عضویت Prime خواهد بود. با این حال، سطح عضویت می تواند بر اساس حجم معاملات در طول مسابقه تغییر کند.

همانطور که در بالا گفته شد، این مسابقه انتقال اتریوم به اتریوم 2.0 را جشن می گیرد. همانطور که انتقال اتریوم از Proof of Work به Proof of Stake انجام می‌شود، مشکلات مقیاس‌پذیری کاربر را افزایش می‌دهد و سرعت تراکنش را تسریع می‌کند. بنابراین، معامله‌گران و پلتفرم‌هایی مانند Huobi از این ادغام سود بیشتری خواهند برد.

این پلتفرم اعلام کرد که اگر معامله‌گران اتریوم و سایر توکن‌های خاص را معامله کنند، حجم معاملات آنها در یک متغیر ناشناخته ضرب می‌شود. بنابراین، آنها می توانند شانس بیشتری برای برنده شدن جوایز داشته باشند.

چگونه در آن شرکت کنیم؟

روند شرکت در این مسابقه بسیار ساده است. به شرکت کنندگان نقاط خاص و حجم معاملات آتی اختصاص داده می شود و کسانی که شرایط لازم را دارند واجد شرایط دریافت جایزه خواهند بود. همانطور که در بالا ذکر شد، توکن های خاصی از جمله اتریوم وجود دارد که کاربران آن از مزایای بیشتری برخوردار خواهند شد.

سطح Prime شرکت کنندگان هر روز به روز می شود و به افرادی که سطح Prime آنها تغییر کرده است گروه دیگری اختصاص داده می شود. آن دسته از شرکت کنندگانی که امتیاز روزانه آنها به 200 USDT یا معاملات آتی آنها به 5000 USDT برسد، واجد شرایط شانس برنده شدن جوایز Goodluck در نظر گرفته می شوند.

برای شرکت کنندگان استثنائاتی وجود دارد. این شامل بازارسازانی می شود که واجد شرایط رقابت تجاری نیستند. حساب‌های فرعی نمی‌توانند مستقیماً در مسابقه Huobi شرکت کنند. حجم معاملات جفت های معاملاتی مشخص شده برای رتبه بندی در نظر گرفته می شود. سیاست های نظارتی محلی برخی کشورها این اجازه را نمی دهد.

بنابراین مسابقه در ونزوئلا، سوریه، سودان، کره شمالی، ایران، کوبا، ژاپن، کانادا، ایالات متحده آمریکا، چین، سنگاپور، هنگ کنگ SAR (تجارت آتی)، بریتانیا (تجارت آتی توسط تاجران خرده‌فروش) در دسترس نخواهد بود. اسپانیا، مالزی، هلند، نیوزلند. سه روز کاری پس از پایان رویداد، شرکت‌کنندگان می‌توانند جوایز خود را در بخش جوایز من مشاهده کنند.

نتیجه

Huobi Global یک مسابقه تجاری برای معامله گران علاقه مند اعلام کرده است. کسانی که عضو پرایم هستند می توانند در این مسابقه شرکت کنند. این مسابقه برای جشن گذار اتریوم به اتریوم 2.0 ترتیب داده شده است. این مسابقه در مجموع 2 میلیون USDT پاداش برای شرکت کنندگان به همراه خواهد داشت، در حالی که پاداش فردی می تواند تا 50000 USDT باشد.