منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Huobi تحت فشار تنظیم کننده ها فعالیت خود را در تایلند متوقف می کند

Huobi تحت فشار تنظیم کننده ها فعالیت خود را در تایلند متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت کریپتو Huobi اخیراً پس از یک مشکل قانونی با تنظیم‌کننده‌های ملی، فعالیت‌های خود را در تایلند تعطیل کرد. بر اساس گزارش ها، آژانس اوراق بهادار تایلند SEC مجوز مبادله را لغو کرد.

Huobi سفر طولانی در بازار کریپتو داشته است و خدمات خود را در ژاپن، چین، کره جنوبی و ایالات متحده ارائه می دهد. حتی از سال 2018، این شرکت در بازار سهام هنگ کنگ کار می کند. با این حال، کار او در تایلند از سپتامبر 2021 که آژانس نظارتی کار او را به حالت تعلیق درآورد تحت الشعاع قرار گرفت.

صرافی رمزارز از شهروندان تایلندی دور می شود

هوبی

از ابتدای سال 2022، تمام تجارت رمزنگاری تحت مقررات مختلفی قرار گرفته است که به روشی خاص از رشد شناخته شده ترین توکن ها جلوگیری می کند. Huobi یکی از بسیاری از صرافی‌ها بود که عملیات ادامه داد. پس از این اعلامیه ها توسط آژانس نظارتی، مدیر شرکت رمزنگاری اذعان کرد که تلاش می کند مشکل را بدون موفقیت حل کند.

Crypto Exchange اعلام کرد که کارش در تایلند در 1 ژوئیه به پایان می رسد. دلیل این امر این است که مجوز در ماه مه لغو شد. اما هر دو طرف یک دوره مذاکرات را پشت سر گذاشته بودند که با موفقیت به پایان نرسید.

Huobi تنها صرافی نیست که تحت تأثیر مقررات قرار گرفته است

هوبی

اگرچه تجارت کریپتو در شش ماه اول سال 2022 کاهش یافته است، مقامات تایلندی دائماً به دنبال راهی برای تنظیم این فناوری هستند. طبق گزارش ها، Huobi تنها صرافی نیست که تحت تأثیر مقررات وضع شده توسط SEC قرار گرفته است.

در ماه مارس، رگولاتورهای ملی طرح کنترلی را اعلام کردند که مبادلات اصلی باید از آن پیروی کنند. این طرح به پلتفرم های رمزنگاری اجازه می دهد تا امنیت خود را تقویت کنند. با این حال، این یک طرح کنترلی است که به دنبال جلوگیری از جریان آزاد تجارت کریپتو در کشور است.

بایننس نیز تحت تأثیر قوانین وضع شده توسط رگولاتورها قرار گرفته است که مانع از رشد کامل این شرکت رمزنگاری شده است. اما بدون شک Huobi بار سنگین مقررات را متحمل شده است و باعث شده بسیاری از شهروندان تایلندی بدون رمزنگاری خود و بستری برای تجارت باقی بمانند.

در همین حال، معاملات کریپتو همچنان در دوران تاریکی سپری می شود و موج فروش را آزاد می کند. اما به گفته کارشناسان رمزارز، این دوره انحلال است که می تواند به زودی به پایان برسد و بیت کوین یا توکن های دیگر را به ATH های جدید بیاورد. شما باید این دوره اسفناک را تحمل کنید و امیدوار باشید که روند صعودی قبل از پایان سال 2022 فرا برسد.