منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Huobi با بوسان در زمینه توسعه صنعت بلاک چین قرارداد امضا کرد

Huobi با بوسان در زمینه توسعه صنعت بلاک چین قرارداد امضا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شهر بوسان در کره جنوبی پس از توافق با Huobi Global به اصلاح صنعت بلاک چین خود ادامه داده است. بر اساس این بیانیه، انتظار می‌رود صرافی ارز دیجیتال وارد اکوسیستم شود و به توسعه صنعت کریپتو در شهر کمک کند. این توافق، Huobi را به بزرگترین شرکتی تبدیل می کند که در چند ماه گذشته یک تفاهم نامه با شهر امضا کرده است. این امر همچنین برای صنعت بلاک چین شهر خوب خواهد بود، زیرا از محصولات زیادی که Huobi ارائه می دهد سود می برد.

Huobi به توسعه بلاک چین در شهر کمک خواهد کرد

در بیانیه‌ای که یک پست وبلاگ توسط صرافی حذف شد، توافق جدید باعث می‌شود که شرکت ارز دیجیتال خدمات ضروری تحقیق و توسعه را به شهر ارائه دهد. گذشته از آن، همچنین انتظار می‌رود که فناوری و کمک‌های مالی برای کمک به توسعه صرافی ارز دیجیتال که در حال حاضر در بوسان روی آن کار می‌شود، جمع کند.

Huobi همچنین از مهارت خود در استخدام استفاده خواهد کرد تا امکان استخدام استعدادهای شگفت انگیزی را فراهم کند که در صرافی دیجیتالی که در شهر شناور است، موقعیت های رده بالایی داشته باشند. معامله گران و فعالان بازار با اشاره به اهمیت ادغام بین طرفین، این به روز رسانی را تأیید کردند.

شرکت های دیگری نیز در این پروژه مشارکت دارند

به گفته مدیر عامل صرافی کریپتو جونیونگ چوی، رابطه و پیوندهای دیرینه ای با بلاک چین وجود دارد. این یکی از معدود مواردی بود که به‌روزرسانی را سریع و ممکن کرد. او همچنین اشاره کرد که دانش فنی کارکنان در Huobi نیز یکی دیگر از عوامل جدایی ناپذیری بود که این همکاری را تسریع کرد. او خاطرنشان کرد که بوسان از نظر داشتن امکانات و زیرساخت‌هایی غنی است که می‌تواند به رشد کریپتو کمک کند.

مدیرعامل همچنین خاطرنشان کرد که بلاک چین ابزاری برای تغییر سایر صنایع در شهر خواهد بود. یکی از ویژگی های مهم این توافق این است که صرافی بر همه چیز مربوط به هفته بلاک چین که ماه آینده در بوسان برگزار می شود، نظارت خواهد کرد. جدا از Huobi، بایننس همچنین قراردادی را برای کمک به توسعه بلاک چین در شهر منعقد کرده است. بایننس همانطور که در جزئیات اعلامیه توضیح داده شده است، شعبه ای در این شرکت راه اندازی خواهد کرد که FTX نیز به دنبال آن است. از سوی دیگر، Huobi نیازی به این کار نخواهد داشت، زیرا در حال حاضر حضور گسترده ای در آن منطقه دارد.