منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Huobi بازار NFT را برای تبلیغ پروژه های خود در معرض آزمایش قرار می دهد

Huobi بازار NFT را برای تبلیغ پروژه های خود در معرض آزمایش قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • Huobi در حال ارزیابی امکان ایجاد کلکسیون های رمزنگاری شده خود است. NFT قبل از عرضه عمومی، آزمایشی را روی زنجیره اکو Huobi اجرا خواهد کرد.
  • به گفته جف می، رئیس استراتژی کلی، این توسعه پلت فرم را قادر می سازد تا به طور گسترده پیشرفت کند.

پلتفرم صرافی پیشرو، Huobi، به زودی می تواند کلکسیون های رمزنگاری خود را ایجاد کند. این پلتفرم می‌خواهد با استفاده از یک دارایی جاری برای داشتن گزینه‌های متنوع، متاورز خود را گسترش دهد. این شرکت به مشتریان خود اجازه می دهد تا از این گزینه در بخش های مختلف استفاده کنند. آزمایشی در صرافی عمومی غیرمتمرکز آن، Heco (زنجیره Huobi Eco) انجام خواهد شد.

کاوش در سطح بعدی

معرفی Huobi NFT برای برنامه های بلندمدت این شرکت بسیار سودمند خواهد بود. این شرکت در حال کاوش در بخش بازی و DeFi بوده است. آنها اخیرا تأسیس کردند Huobi Ventures’ صندوق GameFi (بازی NFT). بودجه 10 میلیون دلاری که با راه اندازی به دست آمد، کمک زیادی به ارتقای پروژه های شرکت خواهد کرد.

Huobi قصد دارد ابتکارات خود را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود گسترش دهد. بخش هایی که از فضای NFT بهره مند می شوند عبارتند از: توسعه پروژه ها و سرمایه گذاری ها این حرکت پیشرفت چندین پروژه را در این بازار آینده تقویت خواهد کرد.

NFT ها شاهد انفجاری در رشد بوده اند. بر اساس گزارش وب سایت NFT، بازار تا جولای امسال تقریباً 3 میلیارد دلار فروش داشته است. این رقم از حدود 14 میلیون دلار در اواسط سال 2020 افزایش یافته است.

پروژه‌های NFT، از پلتفرم‌های مورد حمایت افراد با سابقه تا کلکسیون‌های بازی، در حال تسلط هستند.

مشتاق آینده

جف می، مدیر استراتژی جهانی گفت: رشد گسترده ای که در بازار NFT مشاهده می شود تقریباً مشابه رشد بخش غیرمتمرکز است. او افزود که NFT ها انواع گزینه های بلاک چین را به مردم نشان می دهند.

می خاطرنشان کرد که مفهوم NFT ها نشان می دهد که بلاک چین اکنون غالب است. او اصرار دارد که شرکت بلاک چین از پروژه های جدید هیجان زده است و مشتاقانه منتظر موفقیت شرکت است.

طبق گزارش ها، Huobi مدتی است که بازار NFT خود را توسعه داده است. این شرکت مشتاقانه منتظر اجرای این پروژه در جامعه جهانی است.

پلتفرم صرافی به زودی به سایر شرکت های معتبری که NFT را پذیرفته اند می پیوندد. پلتفرم های دیگری که این مسیر را دنبال می کنند عبارتند از Coinbase، در حالی که FTX ماه گذشته بازار NFT خود را ارائه کرد.

بایننس اوایل سال جاری بازار NFT خود را تاسیس کرد و به یکی از سرمایه گذاران اولیه این بازار تبدیل شد.

اخیراً فیسبوک رسماً نام این پلتفرم یعنی متا را تغییر داد. این شرکت می خواهد با فناوری مدرن چیزهای بهتری را تحقق بخشد. پلتفرم رسانه اجتماعی همچنین در حال برنامه ریزی برای ایجاد رمزارز خود، Diem است. این پروژه در سال 2017 آغاز شد و به عنوان Libra شناخته شد. تیم توسعه بعداً نام را به Diem تغییر داد.