منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Hasbro اولین Power Rangers NFT خود را راه اندازی کرد

Hasbro اولین Power Rangers NFT خود را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• شرکت اسباب بازی یکشنبه آینده قطعات غیرقابل مصرف دینو مگازورد را نمایش می دهد.
• Hasbro ممکن است مجموعه Magic: The Gathering NFT را در هفته های آینده منتشر کند.

Hasbro ، یک شرکت اسباب بازی آمریکایی که قرار بود صدمین سالگرد تاسیس خود را جشن بگیرد ، علاقه مند شد و سرانجام وارد تجارت NFT شد. در ماه آوریل ، شرکتی که برای اولین بار در مورد جذابیت خود به نشانه های غیرقابل تعویض صحبت کرد ، اکنون خوشحال است که مجموعه NFT مبتنی بر Power Rangers را معرفی کند.

به گفته این شرکت، این قطعات NFT می توانند نسخه منحصر به فردی از شخصیت Dino Megazord را از سری دهه 90 استخراج کنند. شرکت اسباب بازی در حال ورود به بازار NFT است و اولین قسمت از بسیاری از قطعات غیرقابل تعویض را که می تواند از آن خارج شود نشان می دهد.

Hasbro در مورد قطعه NFT بر اساس Power Rangers بحث می کند

هاسبرو

شرکت اسباب‌بازی Hasbro در رویداد Pulse-Con اولین مجموعه NFT خود را معرفی کرد که در تمام فروشگاه‌هایش در دسترس مشتریان VIP قرار خواهد گرفت. در مجموعه Power Rangers NFT ، این شرکت قطعات Megazord ، یکی از شناخته شده ترین شخصیت های این مجموعه را نشان می دهد.

پس از این افشاگری ، Hasbro جزئیاتی در مورد هزینه قطعات غیر قابل مصرف ارائه نکرد ، اگرچه اعتقاد بر این است که آنها منحصر به فرد خواهند بود. این قطعات را می توان با ارزهای دیجیتال یا پول واقعی در هفته اول نوامبر با استفاده از صرافی جهانی دارایی مبادله کرد.

این اعلامیه ها پس از آن منتشر می شود که این شرکت کلاه ایمنی جدید لرد زد را با قیمت 120 دلار به بازار عرضه کرد. این کلاه ایمنی پس از شروع بهار سال آینده در همه فروشگاه ها برای فروش گذاشته می شود.

شرکت اسباب‌بازی و جذب آن به NFT

برای بسیاری از طرفداران بازار NFT ، جای تعجب نیست که Hasbro اولین قسمت از قطعات غیر قابل مصرف خود را منتشر کرد. در ماه آوریل ، این شرکت جذابیت خود را در تجارت مجازی و قطعات عظیمی که افراد مشهوری مانند اسنوپ داگ منتشر کرده اند نشان داد. به نوعی این شرکت می خواهد به این تجارت جدید بپیوندد تا از آن سود اقتصادی بگیرد.

در ماه آوریل ، این شرکت اسباب بازی گفت که در حال ایجاد یک مجموعه NFT با عنوان Magic: The Gathering است. این بازی رومیزی سود زیادی را برای شرکت به ارمغان آورد ، بنابراین آنها مجموعه NFT را بر اساس آن منتشر کردند. با این حال ، برنامه ها پس از عرضه مجموعه NFT Power Rangers تغییر کرد.

اگرچه هاسبرو علناً در مورد پروژه Magic: The Gathering صحبت نکرده است، اما ممکن است هنوز در حال ساخت باشد. این بازی خاص بیش از 500،000 دلار سود برای این شرکت به ارمغان آورده است ، هم در بازی با ورق کلاسیک و هم در قطعات آن. این نشان می دهد که Magic: The Gathering طرفداران زیادی دارد، بنابراین ارائه یک مجموعه NFT بر اساس آن ایده بدی نخواهد بود.