منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Gemini خدمات خود را مدت کوتاهی پس از تعلیق برداشت جنسیس از سر می گیرد

Gemini خدمات خود را مدت کوتاهی پس از تعلیق برداشت جنسیس از سر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini که توسط دوقلوهای Winklevoss تأسیس شده بود، با وقفه های قابل توجهی در خدمات مواجه شد o اندکی پس از اینکه Genesis در روز چهارشنبه برداشت مشتری را متوقف کرد.

بعداً، شرکت توضیح داد که مشکلات ناشی از قطعی EBS خدمات وب آمازون بود و عملکرد به سرعت بازیابی شد.

با توجه به وضعیت شرکت، اکثر خدمات این شرکت، از جمله “سپرده‌ها و برداشت‌های فیات” قطع شد. صفحه. هم در Gemini Earn و هم در اپلیکیشن موبایل Gemini “اختلال های شدید” وجود داشت.

برخی از مشتریان هنگام تلاش برای دسترسی به صفحه مبادله با پیامی مبنی بر “به طور موقت زمینی بودن” مواجه شدند. با این حال، از زمان نوشتن این مقاله، به نظر می رسد که صفحه قابل دسترسی است و اکثر خدمات دیگر دوباره آنلاین هستند. فقط سپرده‌ها و برداشت‌های حواله‌های سیمی همچنان “افت عملکرد” ​​دارند و Gemini Earn همچنان در حال کاهش است.

جمینی در مقابل پیدایش

صرافی کریپتو یک محصول بازدهی است که بسته به سکه اهدایی، به کاربرانی که کریپتو خود را تا 8 درصد APY وام می دهند، ارائه می دهد.

به دلیل نگرانی های نقدینگی، شریک وام دهی شرکت جنسیس در روز چهارشنبه پذیرش برداشت را متوقف کرد و این امر باعث شد که محصول به طور موقت بازخرید کاربران را متوقف کند.

به گفته این شرکت، شکست صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال Three Arrows باعث شد تا برای افزایش نقدینگی و کاهش ریسک روی دفاتر خود اقدام کند. با این حال، سقوط FTX باعث ایجاد یک موج برداشت هایی که بر نقدینگی آن فشار وارد می کند.

این شرکت اعلام کرد که با کارشناسان در مورد تعلیق برداشت ها صحبت می کند و استراتژی آینده کسب و کار وام دهی خود را هفته آینده اعلام خواهد کرد.

گروه ارز دیجیتال (DCG)، کسب‌وکار مادر Grayscale Investments و وب‌سایت خبری ارزهای دیجیتال Coindesk، مالک Genesis Global Trading و بخش وام‌دهی ارزهای دیجیتال آن است. پیش از اعلام ورشکستگی در اوایل سال جاری، Three Arrows Capital 2.4 میلیارد دلار از Genesis Asia Pacific وام گرفته بود.

Gemini مدت کوتاهی پس از اعلام Genesis نشان داد که به شرکت کنندگان برنامه Earn در برداشتن پول کمک می کند. طبق گفته این صرافی، توافقنامه سطح خدمات جنسیس، آن را از رعایت درخواست‌های انصراف در عرض پنج روز منع می‌کند.