منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Gavin Wood از Polkadot از سمت مدیرعاملی استعفا داد

Gavin Wood از Polkadot از سمت مدیرعاملی استعفا داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آیا سرمایه گذاران پولکادوت باید نگران باشند؟ بر اساس گزارش بلومبرگ، گاوین وود از سمت خود به عنوان مدیر اجرایی شرکت Parity Technologies که حمایت اولیه اکوسیستم پولکادوت را تامین می کند، دست می کشد. وود، یکی از شرکای اولیه و یکی از بنیانگذاران اتریوم، به مالکیت اکثریت سهام Parity ادامه خواهد داد و به عنوان معمار اصلی آن خدمت خواهد کرد.

بیورن واگنر به عنوان مدیرعامل Parity وارد کار می شود

وود، یک توسعه دهنده کهنه کار رمزنگاری که در سال 2015 پس از ترک بنیاد اتریوم یکی از بنیانگذاران پولکادوت بود، همچنان اکثریت سهام شرکت Parity Technologies را در اختیار خواهد داشت. بیورن واگنر، یکی از بنیانگذاران Parity، نقش مدیرعامل را بر عهده خواهد گرفت. وود ظاهراً به انتخاب خود تصمیم گرفت. به گفته گاوین، موقعیت او به عنوان مدیر اجرایی مانع از دستیابی او به “خوشبختی ابدی” شده است.

نقش مدیر عامل هرگز آن چیزی نبوده است که من آرزوی آن را داشته باشم (و این به مدتها قبل از Parity برمی گردد). من می توانم برای مدت کوتاهی به اندازه کافی مدیر عامل باشم، اما اینجا جایی نیست که بتوانم خوشبختی ابدی را پیدا کنم. یک مدیر عامل خوب باید به طور مداوم در دسترس دیگران باشد.

گاوین وود

پولکادوت، که به طور گسترده تصور می شود زاییده فکر وود است، یک شبکه به اصطلاح چند زنجیره ای است که توسعه دهندگان خود را قادر می سازد تا بر روی بلاک چین خود ایجاد کنند و این شبکه های کوچکتر متعدد را به عنوان “پاراچین” به هم متصل کنند.

علاوه بر این، اکوسیستم های بلاک چین Polkadot و Kusama توسط Parity Technologies توسعه یافته اند. واگنر و وود شرکت را در سال 2015 به عنوان یکی از بنیانگذاران راه اندازی کردند. از آغاز زمستان کریپتو، پولکادوت دستخوش تحولات قابل توجهی شده است.

در ماه ژوئیه، شرکت توسعه دهنده بلاک چین پولکادوت، با وجود مشکل اخراج کارکنان، تعداد زیادی از مدیران جدید را استخدام کرد. اران باراک، فارغ التحصیل دانشگاه تل آویو و دانشمند کامپیوتر، به عنوان مدیر عامل شرکت منصوب شد.

جوتا اشتاینر، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی سابق Parity Technologies، پس از رهبری شرکت از سال 2015، در نوامبر 2021 از سمت خود استعفا داد. در آن زمان، وود جایگزین او شد.

وود اظهار داشت که خروج او به او فرصت بیشتری برای کدنویسی فناوری‌های جدید بلاک چین و وب 3، مانند «ابتدای اجتماعی یکپارچه با زنجیره» می‌دهد. او همچنین اظهار داشت که بر روی دسترسی بیشتر به پولکادوت و وب 3 برای عموم تمرکز خواهد کرد.

تمرکز دوباره‌ام را به کشف این موضوع می‌کنم که چگونه می‌توانیم به مرتبط‌تر کردن Polkadot و Web3 برای بخش‌های بزرگی از جمعیت کمک کنیم. این کار با کمک به جامعه طراحی و ساخت چندین الگوی اجتماعی بدوی یکپارچه زنجیره‌ای جالب آغاز می‌شود که فکر می‌کنم برای ارائه یک پلتفرم Web3 واقعی برای ما حیاتی هستند.

گاوین وود

وود به فهرست طولانی مدیران رمزارزها می‌پیوندد که تصمیم گرفته‌اند حرفه‌های خود را در سال 2022 ترک کنند. در چند ماه گذشته، مدیران عامل صنعت ارزهای دیجیتال از جمله الکس ماشینسکی از سلسیوس، جسی پاول از کراکن و مایکل سیلر از MicroStrategy، این صنعت را ترک کردند.

قیمت پولکادوت به شدت کاهش می یابد

پس از اعلام، قیمت Polkadot (DOT) حدود 1.4٪ کاهش یافته است. طی بیست و چهار ساعت گذشته حدود 5 درصد از دست داده است. از بالاترین رکورد خود، توکن بومی یکی از پیشروترین قاتلان اتریوم 89.43 درصد کاهش یافته است.

به گفته CoinGecko، DOT، توکن اصلی شبکه، یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. در حال حاضر ارزش آن 6.8 میلیارد دلار است.

پولکادوت، که به طور گسترده تصور می شود زاییده فکر وود است، یک شبکه به اصطلاح چند زنجیره ای است که به توسعه دهندگان خود اجازه می دهد تا بر روی بلاک چین خود ایجاد کنند و این شبکه های کوچکتر متعدد را به عنوان “پاراچین” به هم متصل می کند. این ابتکار اکنون محبوبیت قابل توجهی به ویژه در چین به دست آورده است.

با توجه به تعهد مستمر وود به ساخت و گسترش شبکه، بسیاری از افراد جامعه پولکادوت نسبتاً نسبت به اعلامیه روز جمعه متاثر نشدند.

بازار خرس کریپتو کنونی باعث ایجاد وحشت، نگرانی و عدم اطمینان در سرمایه گذاران شده است. بحران شدید در ژانویه 2022 آغاز شد، زمانی که ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال به زیر 2 تریلیون دلار رسید.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که بازار نزولی کنونی بین نوامبر 2022 و دسامبر 2022 به پایان می‌رسد و ممکن است بازار صعودی بین پایان سال 2024 و آغاز سال 2025 آغاز شود. Polkadot پیامدهای زمستان کریپتو را متحمل شده است.