منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • GameStop به دنبال استخدام توسعه دهندگان برای یک پلتفرم NFT است

GameStop به دنبال استخدام توسعه دهندگان برای یک پلتفرم NFT است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • GameStop مشاغلی را برای توسعه دهندگان پلتفرم NFT تبلیغ کرده است.
  • این شرکت به دنبال انتقال به بازار NFT است.

GameStop Corporation یک خرده‌فروش کالاهای الکترونیکی مصرفی، بازی‌های ویدیویی و بازی در ایالات متحده است. این یکی از بزرگ‌ترین خرده‌فروش‌ها و مرکز تجارت بازی‌هایی مانند ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و نینتندو است. وب سایت آنلاین آن همه لوازم جانبی از کنسول ها و سیستم های بازی گرفته تا انواع بازی ها را ارائه می دهد.

این شرکت بازی اخیراً جهشی بزرگ به سمت ساختن بازار NFT خود برداشته است. اگرچه به نظر می‌رسید که GameStop و Reddit هر دو به طور همزمان به سراغ NFT‌ها رفته‌اند، Gamestop یک دستور کار کمی متفاوت برای استخدام خود ایجاد کرده است. در حالی که Reddit به دنبال یک مهندس نرم افزار است تا پلتفرم های خود را که دارای کالاهای دیجیتال با پشتیبانی NFT هستند اجرا کند. از طرف دیگر Gamestop اکنون به دنبال یک کارمند و تیم همراه با دانش قوی در مورد ارزهای دیجیتال و NFTS است.

در دسترس بودن شغل در GameStop

این شرکت اخیراً فهرستی آنلاین ایجاد کرده است که به دنبال مهندس ارشد نرم افزار متمرکز بر NFT (توکن غیرقابل تعویض) در کنار یک تیم کامل از مدیران بازاریابی محصول و سران بازی Web3 است. ترکیب جفت هر یک از این پست ها تیم بزرگ و قدرتمندی را ایجاد می کند که می تواند شرح کار را به درستی انجام دهد و Gamestop را به سطح بعدی در بازار NFT برساند.

تمام مشاغل ذکر شده، به ویژه شغل مهندس ارشد نرم افزار، از راه دور خواهد بود. کل تیمی که این شرکت به دنبال استخدام آن است، با همکاری مهندسان، طراحان محصول، مدیران محصول و حتی شرکای تجاری که از سراسر ایالات متحده در حال سرمایه گذاری هستند، خواهد بود.

این تیم مسئول طراحی های چیدمان، ساخت محصول برای بازار و حفظ زیبایی بالای خدمات خواهد بود. اجزای اصلی API باید در زمینه نزدیک نگه داشته شوند و ویژگی ها و خدمات باید به گونه ای اجرا شوند که افراد بیشتری را به خود جذب کنند.

انتقال به سمت بازار NFT

GameStop متعهد به رشد حضور تجارت الکترونیک خود است. مراکز و فروشگاه های بازی آن از 30 مکان شروع شد و به حدود 4800 فروشگاه در سراسر جهان رسید. با این حال، با ظهور بازار آنلاین و جدیدترین قلمروهای بازار NFT، اکنون به وضوح فروشگاه‌ها و فروشگاه‌های خرده‌فروشی فیزیکی خود را به حداقل می‌رساند و به بازار آنلاین انتقال می‌یابد.

به منظور انتقال موفقیت آمیز به بازار NFT، این شرکت به ستون فقرات قوی از متخصصان رمزنگاری و NFT با تجربه و آموخته نیاز دارد. شرکت‌های مهمی مانند Gamestop برای حرکت در بازار دیجیتال پرنوسان به بینش متخصص نیاز دارند. کاملاً امیدوار است که با تیم مناسب از اعضای ماهر و متخصص، Gamestop بتواند به راحتی به بازار NFT منتقل شود.