منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Galoy، یک شرکت فین‌تک، ۴ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

Galoy، یک شرکت فین‌تک، ۴ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گسترش دامنه فین تک شرکت های بزرگ مختلفی را به این حوزه جذب کرده است. آخرین مورد در این زمینه پلتفرم بانکی Galoy است که قصد دارد دلار مصنوعی با پشتوانه بیت کوین را در شبکه لایتنینگ راه اندازی کند. این به کاربران اجازه می دهد تا از شبکه لایتنینگ برای پرداخت های روزمره استفاده کنند که در آن نوسانات کوتاه مدت وجود نخواهد داشت. Galoy تجربه زیادی در بانکداری منبع باز دارد. این کیف پول بیت کوین بیچ را برای السالوادور اداره می کند. از چهارشنبه این هفته عرضه محصول Stablesats را آغاز کرده است.

فرصت هایی را برای سایر شرکت ها باز می کند تا به دنبال راه حل های نوآورانه باشند. نزولی غالب در بازار منجر به کاهش هجوم سرمایه شده است. در حالی که این اقدامات از سوی شرکت هایی مانند Galoy و نام های دیگر به احیای بازار کمک می کند. همچنین برای سرمایه‌گذارانی که به دلیل نقض‌های امنیتی اخیر و نوسانات بازار احساس ناامنی کرده‌اند، سهولت خواهد داشت.

در اینجا مروری مختصر از جمع آوری کمک مالی 4 میلیون دلاری از Galoy و نحوه ارائه نوآوری به بازار است.

هجوم سرمایه به فین تک برای نوآوری

نوآوری یکی از اهداف اصلی صنعت کریپتو باقی مانده است. اولین نام در این صنعت، یعنی بیت کوین، با هدف سهولت و جایگزینی سیستم بانکداری سنتی آمده است. اکنون، شبکه لایتنینگ بیت کوین روی آوردن نوآوری های لازم کار می کند.

روی Stablesats کار کرده است، جایگزینی برای استیبل کوین که بانکداری معمولی را با بیت کوین ادغام می کند. این شرکت از قراردادهای مشتقات برای کار بر روی یک بیت کوین مصنوعی استفاده می کند که توسط بیت کوین پشتیبانی می شود و به دلار آمریکا متصل می شود.

Galoy در 3 اوت برخی اعلامیه ها را اعلام کرد و یکی از آنها شامل جمع آوری 4 میلیون دلار برای پروژه دلار مصنوعی خود بود. وجوه جمع آوری شده به آن در پیشرفت کمک می کند زیرساخت بانکداری بومی بیت کوین. سرمایه گذاران مختلف بیت کوین به دور تامین مالی پیوستند. اینها شامل نام‌هایی مانند Hivemind Ventures، Alphapoint، Timechain، El Zonte Capital، Valor Equity Partners و غیره بودند.

شرکت کنندگان گفتند که بانکداری منبع باز بخش مهمی از تامین مالی غیرمتمرکز است و به رونق بازار کمک خواهد کرد. سرمایه گذاران را جذب می کند و به تقویت شبکه های نوآورانه لایتنینگ کمک می کند. این مانع را برای کسانی که در امور مالی غیرمتمرکز شرکت می کنند کاهش می دهد. بنابراین، کاربران، چه در قالب افراد و چه در قالب جامعه، قادر به استفاده از آن خواهند بود.

Galoy 4 میلیون دلار برای دلار با پشتوانه بیت کوین جمع آوری می کند

شبکه لایتنینگ، یک شبکه لایه ۲ که بر روی بیت کوین کار می کند، امکان تراکنش های P2P را با کارمزد کمتری نسبت به تراکنش های زنجیره ای فراهم می کند. نیکلاس برتی، بنیانگذار Galoy، گفت که از صمیم قلب معتقد است LN آینده پرداخت های بیت کوین است. او در طی اعلامیه جمع آوری کمک های مالی گفت که آنها در حال کار بر روی ایجاد جهانی بازتر و فراگیرتر هستند و Galoy نقش یک پل را ایفا خواهد کرد.

شبکه لایتنینگ بیت کوین در حال حاضر مبلغی معادل 79.60 میلیون دلار در TVL خود دارد. معرفی محصول جدید Stablesats با پیوستن سرمایه گذاران جدید به باشگاه، ارزش آن را بیشتر خواهد کرد. یکی از بزرگترین مشکلاتی که مردم با ارزهای دیجیتال با آن روبرو هستند را حل می کند زیرا ارز فیات را در بیت کوین ادغام می کند. آن را در یک منطقه خاص هدف قرار نیست لب به لب سهولت در سراسر جهان به ارمغان بیاورد.

اگرچه نوسانات مالی یک مشکل خواهد بود، Galoy برنامه هایی برای مدیریت موثر آن دارد. با نوسانات ارزش دلار در مقایسه با بیت کوین، اعتبار کاربران با وجود نوسانات یک دلار باقی می ماند. بنابراین، نرخ مبادله بیت کوین بر ارزش وجوه سرمایه گذاران تأثیری نخواهد گذاشت و گزینه ای مطمئن را ارائه می دهد.

نتیجه

شرکت فین‌تک Galoy از جمع‌آوری کمک مالی ۴ میلیون دلاری برای یک پروژه جدید خبر داده است. برنامه هایی برای راه اندازی Stablesats، یک پروژه جدید در شبکه لایتنینگ بیت کوین دارد. این یک سکه یکپارچه با ارز فیات است که تحت تأثیر نوسانات بیت کوین قرار نخواهد گرفت. در حالی که می توان از آن برای معاملات در سراسر جهان استفاده کرد. برای کاربران بیت کوین که در استفاده از آن برای مصارف روزمره با مشکلاتی مواجه هستند، آسانی خواهد داشت.