منو سایت

Gajesh Naik: معجزه DeFi 13 ساله ، توسعه دهنده NFT

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • پسر 13 ساله هندی که پلت فرم DeFi ، NFT را توسعه داد
  • گاجش مهارت های رایانه ای زیادی کسب کرده است و از استاد دانشگاه استنفورد MIT آموزش می گیرد

گاجش نایک یک پسر 13 ساله هندی است که به دلیل دستاورد معجزه آسایی که در فضای رمزنگاری کرده است ، هفته هاست تیتر اول روزنامه ها می شود.

این متخصص جوان کامپیوتر با پلتفرم DeFi خود که تا به حال 7 میلیون دلار معاملات رمزنگاری انجام داده است ، دهان باز گذاشته است.

گاجش نایک PolyGaj خود ، یک پلت فرم DeFi و NFT را در شبکه Polygon توسعه داده است. پلتفرم توسعه دهندگان 13 ساله توسط سرمایه گذار میلیاردر مارک کوبان استفاده شد که اخیراً خبر از سرمایه گذاری خود در Polygon داد.

توسعه دهنده جوان از طرف سرخپوستان و توسعه دهندگان باسابقه در سراسر جهان ، به ویژه با میلیون ها دلار معاملات قابل توجهی که بر روی پلتفرم خود انجام داده است ، مورد تمجید گسترده قرار گرفته است.

گاجش نایک از پس زمینه رایانه ها سرچشمه می گیرد

ظاهراً دستاورد این کودک 13 ساله چندان غافلگیر کننده نیست زیرا پدرش سیدینیویناک دارای مدرک علوم کامپیوتر است اما در حال حاضر به عنوان افسر خدمات کشوری کار می کند.

گاجش از کودکی در زمینه برنامه نویسی و برنامه نویسی نرم افزار فعال بوده است. او در هشت سالگی جاوا ، C ، C ++ ، JavaScript و Solidity را آموخت.

او سه سال پیش هنگام شرکت در کنگره بین المللی بلاک چین با همکاری دولت ایالتی در سال 2018 در کد نویسی بلاک چین جذب شد.

توسعه دهنده جوان مهارت های لازم را با صدور گواهینامه آنلاین و راهنمایی شخصی توسط برخی از متخصصان برجسته بین المللی در زمینه فناوری بلاک چین کسب کرده است. به گفته پدرش ، گاجش از استادان MIT و استنفورد حمایت شخصی می گیرد.

به منظور کمک به دیگران برای درک رمزنگاری ، گاجش دارای یک کانال YouTube برای ایجاد آگاهی در مورد بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده است. او همچنین به عنوان سخنران متخصص در زمینه فناوری بلاک چین در رویدادها و کارگاه های صنعتی شرکت می کند.

موفقیت او در فضا باعث شد تا با بیش از 22000 دنبال کننده در توییتر ، از جمله پدر بنیانگذار اتریوم ، ویتالیک بوترین ، و سایر ذینفعان مانند بنیانگذار Polygon و مدیر اجرایی Sandeep Nailwal ، مدیر Polygon (MATIC) ، در رسانه های اجتماعی به شهرت برسد. جیانتی کنعانی ، و دیگران.

با دستیابی به موفقیت او ، بسیاری از برنامه نویسان و ذینفعان رمزنگاری مایل و علاقه مند به همکاری با رمزگذار جوان هستند.