منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Futu Niuniu و Tiger Securities نمی توانند داده های بازار ETF بیت کوین را جستجو کنند

Futu Niuniu و Tiger Securities نمی توانند داده های بازار ETF بیت کوین را جستجو کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بزرگترین پلت فرم معاملات سهام چین، Futu Niuniu، Tiger Securities، دیگر نمی تواند داده های بازار بیت کوین ETF را جستجو کند.
  • خاموشی در ستون فقرات موفقیت آنها پس از فهرست BITO قرار می گیرد.

Futu Niuniu و Tiger Securities نتوانسته‌اند داده‌های بازار دو ETF بیت‌کوین، از جمله BTF Valkyrie یا ProShares BITO را جستجو کنند. به نظر می رسد دولت چین مقررات خود را حتی برای شرکت هایی که در خارج از کشور کار می کنند ، اعمال می کند. خاموشی پس از فهرست BITO در ستون فقرات موفقیت آنها قرار می گیرد. BITO سهام برتر شماره یک برنامه Tiger Securities بود. هنوز مشخص نیست که چرا شرکت ها در حال حاضر نمی توانند بیت کوین ETF را جستجو کنند.

تایگر و فوتو در تعداد بی سابقه ای از معاملات IPO چین نقشی اساسی داشتند. اینها علیرغم تهدیدهای چین برای جلوگیری از هرگونه دخالت آمریکا در آینده. سال گذشته ، این دو شرکت به 26 IPO مبتنی بر ایالات متحده توصیه کردند. علاوه بر این ، آنها همچنین به مشتریان خود کمک کردند تا از طریق فهرست های دریایی در خارج از کشور فهرست شوند.

Futu و Tiger با خطرات قانون جدید حفظ حریم خصوصی داده های شخصی روبرو هستند

Futu و Tiger یک میلیون کارگزار جذب کرده اند که این امر به ارائه جریان های تجاری به صورت دسته جمعی کمک کرده است. در اوایل سپتامبر ، سهام فناوری در کل ایالات متحده در حال سقوط بود. این دو نهاد تقریباً یک میلیارد دلار به ارزش شرکت تسلا کمک کردند.

با این حال، Futu و Tiger هر دو با خطراتی روبرو هستند زیرا قانون جدید حریم خصوصی داده های شخصی چین از اول نوامبر اجرایی می شود.

مقامات چینی در حال سرکوب شرکت‌های فناوری بزرگی هستند که روی ارزهای دیجیتال تمرکز می‌کنند. با این وجود ، همین غولها با پذیرش IPO در ایالات متحده موفق شده اند.

سرمایه گذاران در چین پول خود را به کارگزارانی می برند که به آنها در سرمایه گذاری در خارج کمک می کند. اما این شرکت ها ممکن است با قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها و خطرات انطباق دچار مشکل شوند.

چین گسترده ترین نرم افزار سهام را هدف قرار می دهد

آخرین دور حملات دولتی چین با سرعت زیاد انجام شده و ارزهای رمزنگاری شده را هدف قرار داده است. People Daily News نمایندگان آنلاین چینی را در لیست بعدی برای نظارت و مطیع بودن فهرست کرده است. سرکوب کامل در حالی اتفاق می‌افتد که چین خود را از جنگ تجاری با آمریکا آماده می‌کند.

Futu، در واکنش به قطعه ای که در مورد نحوه محافظت از داده های کاربر بحث می کرد، گفت. از زمان راه اندازی ما ، Futus تأکید کرده است که امنیت اطلاعات و داده ها از اهمیت بالایی برخوردار است. “

آنها گفتند: “Futu بر تعهد خود مبنی بر رعایت دقیق قوانین و مقررات مربوطه ایستاده است.”

چین قصد دارد قانون جدیدی را برای اداره فضای مجازی و افزایش امنیت ملی اجرا کند. قانون حفاظت از اطلاعات شخصی از 1 نوامبر اجرایی می شود و قانون امنیت اطلاعات چین را تکمیل می کند. مشکلی نیست سرمایه گذاران کشور در خارج از کشور در طرح های ارتباطی مرزی سرمایه گذاری کنند. و سرمایه گذاران نهادی داخلی واجد شرایط (QDII).

قوانین جدید صادرات داده های شخصی را تنظیم می کند. آنها یک چالش و تهدید برای کارگزاران آنلاین هستند. در بیشتر موارد، این کارگزاران خدمات تجارت فرامرزی را برای شهروندان چینی ارائه می دهند.

Futu و Tiger Securities مجوز کارگزاری در سرزمین اصلی ندارند. اما شهروندان چینی می توانند به صورت آنلاین با آنها حساب باز کنند. شهروندان برای تحقق این امر باید اطلاعات شخصی مربوط به کارت های شناسایی ، کارت های بانکی و سوابق مالیاتی را ارسال کنند.