منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Funko X Warner Brothers. آیا این می تواند بهترین شراکت NFT در فضای کریپتو باشد؟

Funko X Warner Brothers. آیا این می تواند بهترین شراکت NFT در فضای کریپتو باشد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بار دیگر، Funko با برادران وارنر همکاری می کند تا یکی دیگر از فرانچایز محبوب فرهنگ پاپ را در قالب کلکسیونی زنده کند. این بار در دنیای ارزهای دیجیتال و وب 3 است. این دو شرکت نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی (NFT) کمیک‌های ارزشمند DC را برای فروش انحصاری از طریق Walmart تولید خواهند کرد.

بر اساس گزارش‌ها، ترکیب فیژیتال (فیزیکی + دیجیتال) شامل جلد کتاب کمیک «The Brave and The Bold» از DC Comics است. به عنوان یک NFT (توکن غیر قابل تعویض)، کلکسیونی به دو شکل فیزیکی و دیجیتال در دسترس خواهد بود.

کلکسیونرها برای دریافت NFT فقط باید کیف پول خود را به هم وصل کنند. بلاک چین تبادل دارایی جهانی (WAX) نسخه تکراری دیجیتال (MINT) را ایجاد می کند.

Funko با برادران وارنر برای ایجاد NFT های کلکسیونی DC همکاری می کند

همکاری Funko و Warner Brothers نمی توانست در زمان بهتری انجام شود. همین هفته گذشته، در 17 سپتامبر، طرفداران دی سی روز بتمن را به افتخار “بزرگترین کارآگاه جهان” جشن گرفتند.

عرضه همزمان مجموعه محصولات فیزیکی و دیجیتالی خبر بسیار خوبی برای طرفداران اختصاصی دی سی است. به گفته اندرو پرلموتر، مدیر عامل Funko، هدف این شرکت “ازدواج این دو جهان” است. به طور خاص، Funko می‌خواهد کالاهای کلکسیونی فیزیکی را وارد حوزه رمزنگاری یا دنیای دیجیتال کند.

این اولین باری نیست که Funko NFT ها را بررسی می کند. این شرکت اخیراً DC Digital Pop را راه اندازی کرده است! مجموعه‌ای که شامل شخصیت‌های نمادین مانند بتمن، سوپرمن و گرین لنترن بود.

طبق گزارش ها، Funko فروش مجموعه «Brave and the Bold» متشکل از 30000 NFT را در وب سایت Walmart در Walmart Collector Con از 7 اکتبر به بعد آغاز خواهد کرد.

طرفدارانی که می خواهند NFT بخرند می توانند کیف پول رمزنگاری خود را برای ادعای آنلاین NFT پیوند دهند. NFT ها بر روی WAX، که یک بلاک چین است که 60 میلیون را پشتیبانی می کند، ساخته شده است، از جمله برندهای Funko، Topps و Atari، در میان دیگر برندهای اصلی. علاوه بر این، WAX از 30000 dapp نیز پشتیبانی می کند.

جاش هکبارت، رئیس توسعه تجاری NFT در برادران وارنر، از هیجان طرفداران پیرامون پاپ دیجیتال Funko گفت! دیدن سریال هیجان انگیز است.

ما خوشحالیم که این فرصت را برای اولین بار در بازار به بزرگترین خرده فروش انبوه جهان ارائه می کنیم. این فرصتی است برای ایجاد یک ورودی آسان برای خریداران برای داشتن مجموعه‌ای دیجیتالی که دارای مارک‌ها و شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران است.

اندرو پرلموتر، مدیر اجرایی Funko

Funko برای ادغام مولفه های NFT در پرفروش ترین “Pop!” خود کار کرده است. ارقام اقدام در سال گذشته این شرکت فروش دارایی های دیجیتال را در آگوست 2021 با مجموعه لاک پشت های نینجا آغاز کرد و به مصرف کنندگان اجازه داد هم مجسمه و هم یک NFT بخرند.

آیا بازار NFT در بحبوحه سقوط بازار کریپتو باز می گردد؟

اگرچه از سال 2021 هیاهوی مربوط به NFT ها از بین رفته است، آگاهی و درک از غیرقابل تعویض ها همچنان در حال رشد است. علاوه بر این، شرکت ها به طور فزاینده ای از اهمیت دنیای دیجیتال آگاه می شوند.

دنیای فیزیکی روزی به عنوان یادگاری از گذشته در نظر گرفته خواهد شد. در نتیجه، تعجب آور نیست که کسب و کارها در حال حاضر برای انتقال آماده می شوند. پیش بینی می شود که NFT ها در آینده نزدیک حضور گسترده ای داشته باشند. نه تنها محدود به هنر کلکسیونی است، بلکه این فناوری نیز احتمالاً با زندگی روزمره ما در هم آمیخته خواهد شد.

واضح است که بلاک چین، NFTها و متاورس ها همگی در آستانه ایجاد انقلابی در فرهنگ بشری هستند. در نتیجه، زمانی که بازارهای ارزهای دیجیتال از رکود خود خارج می‌شوند، به احتمال زیاد به دلیل افزایش سرعت بازار NFT است.

چگونه این مشارکت باعث پذیرش انبوه NFT می شود؟

Funko یک برند سبک زندگی فرهنگ پاپ پیشرو است که در اورت، واشنگتن واقع شده است. Funko محصولات دارای مجوز فرهنگ پاپ را در چندین دسته طراحی و توزیع می کند، از جمله فیگورهای وینیل، بازی های رومیزی، اسباب بازی های اکشن، اقلام مخمل خواب دار، پوشاک، لوازم خانه و لوازم جانبی.

این شرکت قصد دارد تعاملات دنیای واقعی را با مارک ها و شخصیت های فرهنگ پاپ مورد علاقه خود برای مصرف کنندگان فراهم کند.

ورود Funko به بازار NFT در آوریل 2021 آغاز شد، زمانی که این شرکت سهام کنترلی در شرکت NFT TokenWave را خریداری کرد. این شرکت افزونه دارایی دیجیتال خود را در آگوست 2021 با سری Teenage Mutant Ninja Turtles راه اندازی کرد و به مصرف کنندگان اجازه می داد مجسمه ها و NFT ها را خریداری کنند.

Funko با چندین شرکت بزرگ همکاری کرده است تا نسخه های دیجیتال و فیزیکی محصولات خود را عرضه کند. اخیراً با Paramount Global برای انتشار یک مجموعه NFT بر اساس دنیای Avatar Legends همکاری کرده است. اندرو پرلموتر، مدیر اجرایی Funko گفت که این شرکت قصد دارد تجارت NFT خود را به خرده فروشان فیزیکی و دیجیتالی نیز گسترش دهد.

دی سی، یکی از زیرمجموعه های برادران وارنر، شخصیت ها و داستان های شناخته شده ای را خلق می کند. این یکی از بزرگترین ناشران کمیک و رمان های گرافیکی در جهان است. کار DC با محتوای DC که در خروجی رسانه برادران وارنر ادغام شده است، سرگرمی را برای مردم سراسر جهان فراهم می کند.

همکاری بین این دو شرکت، Funko و Warner Bros، ممکن است صنعت NFT را به اوج جدیدی برساند. هر دو پلتفرم توزیع گسترده ای دارند و قطعا تاثیر آنها محسوس است.