منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FUD ها لغو شدند؟ بایننس پس از 9 ساعت برداشت USDC را از سر می گیرد

FUD ها لغو شدند؟ بایننس پس از 9 ساعت برداشت USDC را از سر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال بایننس اخیراً پس از تعلیق ناگهانی برداشت USDC از این پلتفرم، درگیر گمانه‌زنی‌هایی بود. با این حال، پس از حدود نه ساعت، صرافی همچنین توانست طوفان پس از آن را تحمل کند اعلام کرد دوباره از سرگیری برداشت USDC.

بایننس برداشت USDC را از سر می گیرد

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس در بیانیه‌ای اخیر توضیح داد که دلیل این توقف چند ساعته این است که مبادله باید بین استیبل کوین وابسته، BUSD و USDC مبادله شود. CZ گفت که این فرآیند مستلزم استفاده از ارز فیات در بانکی در نیویورک است که در زمان توقف باز نبود.

با توجه به وضعیت صنعت در آن زمان، بیانیه ژائو با توییتر کریپتو همخوانی خوبی نداشت. برخی حتی توییت های قبلی مدیر عامل سابق صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX را کشف کردند که پیامی مشابه توییت های CZ را نشان می داد.

با این حال، بایننس ثابت کرد که متفاوت است، زیرا اواخر روز سه شنبه اعلام کرد که کاربران می توانند USDC را از پلتفرم خارج کنند.

طبق گزارش ها، بایننس 6 میلیارد دلار برداشت را پردازش کرده است

توسعه دیروز ناشی از برداشت های گسترده در بورس است. گزارش‌های متعدد نشان می‌دهد که بایننس در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۶ میلیارد دلار برداشت را پردازش کرده است، که اکنون بسیاری آن را رای مناسبی برای پرداخت بدهی برای بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان می‌دانند. این واضح است زیرا ژائو امروز توییت کرد که برداشت‌ها از بایننس شروع به تثبیت کرده و سپرده‌ها دوباره در حال افزایش هستند.

حتی پس از پردازش چنین حجمی از جریان‌های خروجی، نگاهی به ذخایر بایننس در پلتفرم نانسن نشان می‌دهد که صرافی ارزهای دیجیتال هنوز بیش از 59 میلیارد دلار ارزهای رمزنگاری شده، عمدتاً در استیبل‌کوین‌ها و پس از آن بیت‌کوین و ارز دیجیتال بومی آن، BNB، در اختیار دارد. این رکورد نشان می‌دهد FUD‌های اخیر مبنی بر ورشکستگی بایننس کاملاً بی‌پایه هستند.

FUD ها لغو شدند؟  بایننس پس از 9 ساعت برداشت USDC را از سر می گیرد

CZ می گوید زمان های سختی در پیش است

بر اساس یادداشتی که بلومبرگ مشاهده کرد، علیرغم اینکه بایننس موقعیت مالی قوی خود را تأیید کرد، ژائو به کارمندانش فاش کرد که ممکن است در ماه‌های آینده زمان‌های سخت‌تری برای این ارز دیجیتال در پیش باشد. مدیر عامل بایننس گفت: «در حالی که ما انتظار داریم چند ماه آینده پر از دست انداز باشد، از این دوره چالش برانگیز عبور خواهیم کرد – و برای گذراندن آن قوی تر خواهیم بود.»