منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FTX برای کمک به کاربران Voyager برای دسترسی به نقدینگی برنامه‌هایی را طراحی می‌کند

FTX برای کمک به کاربران Voyager برای دسترسی به نقدینگی برنامه‌هایی را طراحی می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Voyager Digital که در حال حاضر مراحل ورشکستگی خود را پشت سر می گذارد، در صورت ادامه روند بازسازی خود، ممکن است با همکاری FTX برداشت خود را از سر بگیرد. در یک پیشنهاد مشترک به Voyager Digital، FTX Trading Ltd پیشنهاد داده است که به مشتریان اجازه دهد نقدینگی اولیه را از طریق FTX دریافت کنند و بخشی از وجوه خود را بازیابی کنند.

FTX و Alameda Ventures می‌خواهند به مشتریان Voyager Digital این امکان را بدهند که برای یک حساب FTX جدید ثبت نام کنند. این امر مستلزم موجودی اولیه نقدی است که با توزیع اولیه ادعاهای ورشکستگی آنها پرداخت می شود. صرافی کریپتو در بیانیه‌ای اعلام کرد که قصد دارد به شرکت‌های ارز دیجیتال آسیب دیده از زمستان کریپتو کمک کند.

Alameda Ventures قصد دارد تمام دارایی‌های دیجیتال Voyager و وام‌های دارایی دیجیتال را در صورت اعطای کنترل Voyager به دست آورد. با این حال، Alameda بازپرداخت وام مبتنی بر 3AC (3AC) را نمی پذیرد. مشتریان این گزینه را دارند که فورا پول خود را برداشت کنند یا آن را در دارایی های رمزنگاری شده در FTX سرمایه گذاری کنند. با این حال، این پیشنهاد اختیاری است، بنابراین مشتریان می توانند انتخاب کنند که شرکت نکنند.

FTX – شوالیه وایجر در زره درخشان

پول بدهی 3AC برای بازپرداخت مشتریان استفاده می شود. پذیرفتن این معامله از دارایی‌های رمزنگاری موجود Voyager Digital در برابر استهلاک محافظت می‌کند، زیرا آنها به آن‌ها دسترسی ندارند. این در نتیجه ارزش دارایی های دیجیتال آنها در 5 ژوئیه پرداخت می شود.

سام بانکمن-فرید این پیشنهاد مشترک را تایید کرد و گفت که مشتریان وویجر سرمایه گذاران ورشکستگی که دارای مطالبات بدون تضمین هستند را انتخاب نکرده اند. پس از ایجاد یک حساب FX، مشتریان Voyager Digital می‌توانند به تجارت ارز دیجیتال خود ادامه دهند یا بلافاصله پول خود را برداشت کنند. سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل FTX، افزود:

هدف پیشنهاد مشترک ما کمک به ایجاد یک راه بهتر برای حل و فصل یک تجارت رمزنگاری ورشکسته است – راهی که به مشتریان اجازه می‌دهد نقدینگی زودهنگام به دست آورند و بخشی از دارایی‌های خود را بدون وادار کردن آنها به حدس و گمان در مورد نتایج ورشکستگی و ریسک‌های یک طرفه بازپس بگیرند. .

سام بنکمن-فرید

FTX علاوه بر خرید دارایی های دیجیتال و تعهدات وام شرکت به ارزش بازار، تمام اطلاعات مشتریان Voyager Digital را به دست می آورد. جدا از آن، با پرداخت 15 میلیون دلار، FTX تمام اطلاعات مشتری، علائم تجاری و سایر دارایی های معنوی خود را به دست می آورد. علاوه بر این، FTX همچنین ادعای وام ۷۵ میلیون دلاری خود را در برابر Voyager Digital لغو خواهد کرد.

ویجر در سکوت فکر می کند

متولی از وویجر دیجیتال می‌خواهد تا روز سه‌شنبه با دریافت مجوز سریع از دادگاه ورشکستگی و بستن تراکنش تا 17 آگوست پاسخ دهد. وویجر دیجیتال همچنان هزینه‌های مالی 3AC را بازپرداخت می‌کند و مشتریانش بازپرداخت مستقل خارج از محدوده خود دریافت خواهند کرد. روابط با FTX

در همین حال، وویجر هنوز این پیشنهاد را نپذیرفته است. FTX یک ضرب الاجل 26 جولای برای پاسخ ارائه کرد و قصد دارد به زودی تراکنش را نهایی کند. حتی اگر وویجر موافقت کند، مراحل بیشتری از جمله مراحل دادگاه بیشتری وجود خواهد داشت.

در 1 ژوئیه، صرافی اعلام کرد که برداشت ها را متوقف می کند. چند روز بعد، وویجر اعلام ورشکستگی کرد. با این حال، کسب‌وکار به‌روزرسانی‌هایی را در مورد فرآیند بازسازی خود نیز ارائه کرده است. به گزارش وویجر، جلسه بعدی دادگاه برای 4 آگوست برنامه ریزی شده است.

حکم دادگاه هنوز معلق است، اما مدیر ورشکستگی در پرونده اخیر درخواست کرده است. این سازمان افزود که در تلاش است تا تأییدیه دادگاه را به دست آورد تا کسانی که دلار را واریز کرده اند بتوانند پول خود را پس بگیرند. وام دهنده گفت تمام سپرده های دلاری در بانک تجاری متروپولیتن (MCB) نگهداری می شود.

بانکمن-فرید قصد دارد شرکت Bithumb کره جنوبی را تصاحب کند.

FTX در حال پیوستن به رده‌های بایننس است و مصمم به زنده ماندن و پیشرفت در زمستان ارزهای دیجیتال است. هر دو پلتفرم با فروکش کردن سایر شرکت ها، رهبری ارزهای دیجیتال جهانی را به دست گرفته اند. FTX در حال مذاکره پیشرفته برای خرید Bithumb کره جنوبی است. یک فرد آگاه در این زمینه گفت که این شرکت ها چندین ماه است که در حال مذاکره هستند.

با این حال، یکی از نمایندگان Bithumb اظهار داشت که در حال حاضر نمی توانند اظهار نظر کنند. سخنگوی FTX نیز از اظهار نظر خودداری کرد. Bankman-Fried از رکود بازار ارزهای دیجیتال با حمایت یا خرید شرکت های ناتوان استفاده می کند.

به گفته منابع آگاه، شرکت Bankman-Fried و بازوی سرمایه گذاری آمریکایی آن در حال مذاکره برای جذب سرمایه جدید هستند. این امر بانکمن-فرید را در موقعیتی قرار می‌دهد که بتواند به معاملات ولگردی خود ادامه دهد، که تاکنون بیش از یک میلیارد دلار متعهد شده است.

به گفته ارائه دهنده داده CoinGecko، Bithumb که در سال 2014 راه اندازی شد، به طور متوسط ​​روزانه حدود 569 میلیون دلار معاملات را انجام می دهد. این یکی از چندین صرافی کریپتو در کره جنوبی بود که محققان این هفته به عنوان بخشی از تحقیقات گسترده در آزمایشگاه های Terraform پس از شکست استیبل کوین TerraUSD در ماه مه به جستجو پرداختند.