منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FTX برای بازیابی مشارکت های سیاسی بحث برانگیز تلاش می کند

FTX برای بازیابی مشارکت های سیاسی بحث برانگیز تلاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بیانیه جدیدی از شرکت ورشکسته نشان می‌دهد که FTX Trading و بدهکاران مرتبط با آن، ارتباطات محرمانه‌ای را برای شخصیت‌های سیاسی، صندوق‌های اقدام سیاسی و سایر دریافت‌کنندگان کمک‌های مالی یا سایر پرداخت‌هایی که توسط یا به دستور بدهکاران FTX، ساموئل بانکمن انجام شده است، ارسال کرده‌اند. -فرید یا سایر افسران یا مدیران بدهکاران FTX.

توافق

از این ذینفعان خواسته شده است که تا 28 فوریه 2023 وجوه را به بدهکاران FTX بازپرداخت کنند. در این پیام ها، بدهکاران از گیرندگان درخواست کرده اند تا با تماس با [email protected] داوطلبانه وجوه را برگردانند.

همانطور که در اطلاعیه شرکت در 19 دسامبر 2022 اعلام شد، بدهکاران در مورد نحوه بازگرداندن وجوه به توافق رسیدند و مقدمات لازم را انجام دادند.

اگر پرداخت‌ها آزادانه بازگردانده نشوند، بدهکاران FTX این حق را برای خود محفوظ می‌دارند که اقداماتی را در دادگاه ورشکستگی برای درخواست بازگرداندن چنین پرداخت‌هایی با بهره انباشته از تاریخ شروع هر اقدامی انجام دهند.

در صورت عدم بازگشت داوطلبانه وجوه پرداختی، بدهکاران این حق را برای خود محفوظ می دارند که به دنبال بازگشت این پرداخت ها با بهره باشند.

یادآوری به گیرندگان این نکته مهم است که حتی اگر پرداختی یا هدیه ای به شخص ثالث (مانند یک موسسه خیریه) به میزان هر گونه پرداختی که از یک مشارکت کننده برای شرکت دریافت می شود، انجام دهند، این مانع از پیگیری بدهکاران از پیگیری بازپرداخت از آن نیست. گیرنده یا هر انتقال گیرنده بعدی

آخرین حماسه FTX

رسوایی پیرامون FTX همچنان در حال گسترش است، زیرا تحولات جدید تقریباً هر روز اتفاق می افتد. Huobi Global، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در چین، در 5 فوریه اعلام کرد که فهرست بدهی کاربران FTX (FUD) را برای معاملات نقدی از این هفته آغاز می کند.

اوایل صبح امروز، این شرکت در وب‌سایت خود اعلام کرد که پذیرش برداشت‌های FUD را از دوشنبه، 6 فوریه آغاز می‌کند.

توکن بدهی کاربران FTX توسط DebtDAO به عنوان یک توکن اوراق قرضه برای اعتباردهندگان با بهترین کیفیت شرکت کننده در رویداد تولید شد. Huobi تنها شرکتی است که این ابزار بدهی FTX درجه یک را به مشتریان خود تحویل می دهد.

در طول دوره ای که به عنوان “نسخه زودرس پرنده” شناخته می شود، شرکت شکست خورده بدهی را با قیمت کاهش یافته ارائه می دهد. لازم به ذکر است که یک FUD 1 دلار ارزش دارد و اولین صدور و نقدینگی برای FUD 20 میلیون خواهد بود.

علاوه بر این، صرافی ارزهای دیجیتال که از آن زمان ورشکسته شده است، پذیرفته است که مشتریانش اخیراً هدف یک سری کلاهبرداری و کلاهبرداری توسط اشخاص ثالث قرار گرفته اند.

FTX هشداری به مصرف کنندگان خود در مورد تلاش های اخیر کلاهبرداری توسط مجرمان صادر کرده است. این کلاهبرداری ها شامل درخواست پول، کارمزد، پرداخت یا رمز عبور حساب از مشتریان است.

این شرکت منحل شده گفت که بدهکاران و نمایندگان آن هرگز از مصرف کنندگان درخواست پرداخت هزینه یا ارسال رمزهای عبور حساب در رابطه با بازگشت یا بازگشت احتمالی دارایی های مشتری را نخواهند داشت و به قربانیان احتمالی توصیه می کند با آدرس ایمیل رسمی بدهکاران تماس بگیرند تا صحت و سقم آن را مشخص کنند. ارتباطات