منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FTX با این غول پرداخت برای ارائه پرداخت های رمزنگاری همکاری می کند

FTX با این غول پرداخت برای ارائه پرداخت های رمزنگاری همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلتفرم مبادلات رمزنگاری FTX Sam Bankman اخیراً از همکاری عمده با پلتفرم پردازش پرداخت ویزا برای اجازه پرداخت های رمزنگاری شده به 40 کشور در سراسر جهان خبر داد. این حرکت ها از سوی سام بانکمن که بارها دیدگاه خود را در مورد استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت بیان کرده است، تعجب آور نیست.

این اطلاعیه نشان داد که FTX یک کارت نقدی را با همکاری پلتفرم پرداخت ویزا معرفی خواهد کرد. این افشاگری تضمین می‌کند که علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال می‌توانند به راحتی با ارزهای دیجیتال بسیار راحت‌تر از الان معامله کنند.

حرکت برای مشارکت با ویزا به جای دیگر پلتفرم‌های پرداخت مبتنی بر رمزنگاری از سوی سام بانکمن انتظار می‌رفت، زیرا او بارها در مورد غیرعملی بودن استفاده از شبکه بیت‌کوین به عنوان یک شبکه پرداخت بدون درز اظهار نظر کرده است.

این مشارکت به کاربران کریپتو اجازه می دهد تا هنگام خرید کالاهای روزمره مانند مواد غذایی و سایر اقلام خانگی، ارزهای دیجیتال را خرج کنند. یکی از تقویت‌کننده‌های اصلی این حرکت این است که کارت نقدی FTX/Visa به کاربران اجازه می‌دهد بدون دریافت هزینه‌های اضافی تراکنش کنند. همانطور که در پلتفرم صرافی رمزارز مشخص شده است، این کارت برای کاربران رمزارز رایگان خواهد بود.

چگونه مشارکت FTX با ویزا بر پرداخت های رمزنگاری تأثیر می گذارد

همکاری FTX با ویزا پس از شروع همکاری مسترکارت با ارزهای رمزپایه انجام شد. حرکت از پلتفرم پرداخت ویزا به عنوان رقابت مستقیم برای فضای کریپتو تلقی می شود. با این حال، بازار فعلی کریپتو در زمستان است و بسیاری از توکن ها روز به روز ارزش خود را از دست می دهند.

بازار نزولی کریپتو ممکن است برای دوره های طولانی ادامه یابد. با این حال، کارشناسان اطمینان دارند که بازار صعودی به زودی از سر گرفته خواهد شد. و افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در طول بازار صعودی می تواند منجر به تقاضای بیشتر برای پذیرش منظم رمزنگاری شود. همکاری پلت فرم پرداخت FTX و Visa می تواند پرداخت های رمزنگاری را آسان، مقرون به صرفه و جریان اصلی در 40 کشور جهان کند، همانطور که قبلا ذکر شد.

ارزهای دیجیتال عمدتاً موفقیت آمیز بوده اند. با این حال، چالش استفاده موثر از آنها به عنوان گزینه های پرداخت برای خریدهای معمولی ادامه دارد. کارمزد تراکنش، فقدان یک پلت فرم پرداخت یکپارچه و پذیرش بازرگان از جمله چالش‌ها بوده است.

مشارکت ویزا تأثیر مثبتی بر پرداخت‌های رمزنگاری خواهد داشت و استفاده از ارزهای دیجیتال را در 40 کشور پیشنهادی تشویق می‌کند.

نقش پلتفرم پرداخت ویزا در کریپتو

برخلاف ریل‌های پرداخت ارزهای دیجیتال محبوب مانند شبکه لایتنینگ، شرکت FTX سام بانکمن تصمیم گرفت با یک پردازنده ارزهای فیات فصلی شریک شود. به گفته سام بانکمن، شبکه‌های رمزنگاری قادر به انجام پرداخت‌ها به همان روانی نیستند که ویزا پرداخت‌ها را در شبکه خود انجام می‌دهد. بنابراین، حرکت به سمت شراکت با ویزا حرکتی به سمت افزایش پذیرش کریپتو و در دسترس قرار دادن آن برای کاربران عادی از طریق پرداخت کارت نقدی است.

فناوری بلاک چین از لایه 1 اولیه به پشتیبانی لایه 2 از قراردادهای هوشمند تکامل یافته است. علاوه بر این، چندین پروژه کریپتو کریپتو را به عنوان یک ارز تراکنشی با موفقیت محدود تحت فشار قرار داده اند. شراکت اعلام شده بین FTX Sam Bankman و Visa ممکن است پاسخی به جریان اصلی پرداخت های رمزنگاری باشد.