منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FTX ایالات متحده و تیم بسکتبال مردان کنتاکی قرارداد کریپتو امضا کردند

FTX ایالات متحده و تیم بسکتبال مردان کنتاکی قرارداد کریپتو امضا کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• تیم سبد آماده است تا قرارداد FTX US را اعلام کند.
• گربه‌های وحشی کنتاکی یک قرارداد تبلیغاتی فوق‌العاده دریافت می‌کنند.

FTX US فهرست تیم‌های ورزشی تبلیغاتی خود را به بازیکنان گروه بسکتبال مردان کنتاکی گسترش می‌دهد. طبق اعلامیه ها، پلتفرم کریپتو قول داده است که هر ماه پس از امضای قرارداد تبلیغاتی به تیم پول پرداخت کند.

این قرارداد حکم می کند که هر یک از اعضای تیم به صورت جداگانه از پلتفرم کریپتو پول دریافت کنند. با این قرارداد جدید، این شرکت بیشتر و بیشتر در سفیری که در تبلیغات کمک می کنند، رشد می کند.

FTX US از تیم های ورزشی سود می برد

FTX ایالات متحده

در نیمه دوم سال، FTX US به عنوان یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال مرتبط با دنیای ورزش مشارکت کرده است. این قراردادها توسط انجمن ملی دو و میدانی دانشگاهی حمایت شده است که قوانین آنها را اصلاح کرده است. از ابتدای سال، NCAA به ورزشکاران مرتبط با این انجمن اجازه داده است که از طریق کمپین های تبلیغاتی به سمت ارزهای دیجیتال، درآمد کسب کنند.

طبق این قوانین، تیم ورزشی بسکتبال در کنتاکی می خواهد از پول اضافی برای یک کمپین ساده بهره مند شود. در ماه سپتامبر، این گروه از ورزشکاران به رهبری جان کالیپاری اعلام کردند که می خواهند مدرسه آنها به استاندارد طلایی برای NIL برسد.

به گفته کالیپری، سرمربی این تیم، اینها اهدافی است که پسرانش باید از آنها استفاده کنند. به گفته FTX US، هر بازیکن بخش مهمی از کمپین تبلیغاتی خواهد بود. بنابراین به صورت انفرادی و نه تیمی پرداخت خواهند شد.

برخی از بازیکنان در حال فروش اقلامی از “The Players Trunk” هستند و حتی در حال توسعه ویدئوهایی هستند که نشان دهنده پشتیبانی از پلتفرم کریپتو است. اگرچه درآمد هر بازیکن مشخص نشده است، صرافی ارز دیجیتال ممکن است به آنها پاداش خوبی بدهد.

بسکتبال کنتاکی و قرارداد آن با FTX

از ژوئیه 2021، گروه ورزشی در کنتاکی روی NIL متمرکز شده است، قرارداد پس از قرارداد امضا می کند، با شرکت ProCampsU و در نهایت KSR شروع می شود. اکنون، تیم ورزشی برای افزایش تمرکز خود بر NIL، قراردادی را با FTX US امضا می‌کند.

به گفته کلن گریدی، ستاره کنتاکی Wildcats، این گروه در هر تصمیمی متحد بودند و زمانی که به دنبال شراکت با FTX US بودند، تقسیم نشدند. WildCats پس از صحبت با شرکت رمزنگاری متوجه شد که اهداف مشترک زیادی دارند، بنابراین از آنها حمایت کردند.

دیویون مینتز، بازیکن برجسته تیم، گفت که بچه ها مشتاق هستند در مورد ارزهای دیجیتال بیاموزند و معتقدند که FTX ممکن است بهترین صرافی رمزنگاری باشد. مینتز شامل این است که FTX هر روز برای بهبود تلاش می کند، درست مانند تیم.

FTX حمایت مالی گربه‌های وحشی کنتاکی را اعلام می‌کند و در مورد خیریه‌های آینده آنها که با این تیم مرتبط هستند صحبت می‌کند. پلتفرم کریپتو بخشی از درآمد حاصل از کمپین تبلیغاتی را به یک سازمان غیردولتی انتخاب شده توسط تیم کنتاکی اهدا خواهد کرد.