منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FSS دستور تحقیق در مورد بانک ها را در مورد روابط پریمیوم کیمچی صادر می کند

FSS دستور تحقیق در مورد بانک ها را در مورد روابط پریمیوم کیمچی صادر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرویس نظارت مالی (FSS) به رگولاتورها دستور داده است تا فعالیت های بانک های کره جنوبی را در رابطه با مشارکت آنها در حق بیمه کیمچی بررسی کنند. بر اساس گزارش یک ایستگاه خبری محلی، چندین بانک به عنوان تسهیل کننده برای کمک به انتقال بیش از 6.5 میلیارد دلار به خارج از کشور عمل کردند. در ادامه این گزارش آمده است که شرکت‌های انتقال دهنده وجوه مذکور قبلاً با دارایی‌های دیجیتال سروکار داشته‌اند.

FSS حواله 6.5 میلیارد دلاری کشف کرد

گفته می‌شود که این تحقیقات پس از اینکه FSS مقدار زیادی حواله را پیدا کرد که در ماه ژوئن به خارج از کشور ارسال شده بود، ضروری تشخیص داده شد. پس از بررسی ها، مشخص شد که حدود 6.5 میلیارد دلار از وجوه ارسال شده به خارج از کشور از صرافی های رمزنگاری چند کشور دریافت شده است.

جزئیات بیشتر همچنین نشان داد که بیشتر شرکت‌های این منطقه از حق بیمه کیمچی برای سود خود استفاده می‌کنند. حق بیمه کیمچی به عنوان شکاف در قیمت فروش دارایی های دیجیتال توصیف می شود. صرافی های کره ای دارایی های دیجیتال را با قیمت هایی متفاوت از سایر صرافی های خارج از کشور می فروشند، بنابراین برخی از کاربران از این شکاف برای کسب سود استفاده می کنند. FSS همیشه در مورد خطرات حق بیمه صحبت کرده است زیرا سرمایه را تشویق به ترک کشور می کند.

شرکت های مقصر در خطر تحریم هستند

طبق برخی از وب سایت ها، حق بیمه کیمچی در حال حاضر حدود 3 درصد است که در چند ماه گذشته حق بیمه به 20 درصد رسیده است. بر اساس گزارش‌های بانک‌های برتر کشور، بیشتر پول‌های واریز شده از چندین صرافی رمزارز برداشت شده و سپس به حساب‌های متعلق به چندین شرکت برتر ارسال شده است. این فعالیت‌ها تأیید کرده‌اند که چنین شرکت‌هایی آگاهانه از حق بیمه برای کسب سود برای خود بهره‌برداری می‌کنند.

همچنین ادعاهایی وجود دارد که برخی از حواله ها از پولشویی بوده است. به گفته یک رسانه، چند کارمند برخی از شرکت ها اکنون در بازداشت هستند تا تحقیقات در مورد فعالیت های آنها انجام شود. FSS خاطرنشان کرد که هنگامی که دستور تحقیقات را صادر کرد، انتظار نداشت که حواله ها مقدار پیش بینی شده خود را دو برابر کند.

با این به‌روزرسانی، اکنون انتظار می‌رود که رگولاتور تحقیقاتی را در مکان‌هایی انجام دهد که می‌تواند مشکل ایجاد کند و جزئیات بیشتری را کشف کند. همچنین ادعاهایی وجود دارد مبنی بر اینکه FSS بانک‌هایی را که بالاترین حواله‌ها را دارند، در صورتی که مجرم شناخته شوند، تحریم خواهد کرد. یکی از مدیران این نهاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر تحقیقات بیشتری در حال انجام است و اگر طرفین مرتکب تخلف شوند، باید تحریم‌ها را در پی داشته باشد.