منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Floki Inu به دنبال تبلیغات حمل و نقل عمومی تحت نظارت است

Floki Inu به دنبال تبلیغات حمل و نقل عمومی تحت نظارت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • فلوکی اینو به دنبال کمپین های مشکوک اکنون در کانون توجه قرار گرفته است.
  • آژانس تبلیغاتی بریتانیا به فعالان حوزه کریپتو هشدار می دهد که از گمراه کردن مردم خودداری کنند.

فلوکی اینو توسط سازمان استانداردهای تبلیغاتی بریتانیا (ASA) تحت بررسی قرار گرفته است. این به دنبال تبلیغاتی است که در حمل و نقل عمومی در لندن با عنوان «دوز دوج از دست رفته؟ فلوکی را دریافت کنید. آگهی های بازرگانی در قطارها و واگن های مترو قرار گرفته است.

با توجه به چندین شکایت در مورد تبلیغات کریپتو، ناظر تبلیغات بریتانیا تصمیم به بررسی گرفت. آنها می خواهند ارز میم را بررسی کنند تا مشخص شود آیا قبل از شروع کمپین ها به دنبال مشاوره حقوقی بوده اند یا خیر.

یکی از سخنگویان ASA تأیید کرد که آنها در حال بررسی رمزارز هستند. با این حال، سازمان دیده بان جزئیات این تحقیقات را فاش نکرد.

سرمایه گذاری های کنترل نشده

برخی از سیاستمداران از Transport for London (TfL) خواسته بودند تا تبلیغات ارزهای دیجیتال را ممنوع کند زیرا آنها سرمایه گذاری های کنترل نشده هستند. رگولاتورها به بخش حمل و نقل اطلاع دادند که منتظر دستورالعمل های جدیدی باشد که دستورالعمل های بازاریابی صریح را ارائه می دهد.

تیم memecoin پشت تبلیغات یادآور می شود که آنها از قوانین پیروی می کنند. افزودن حمله لازم نیست. این گروه همچنین می‌گوید که این اقدام مخالف خودمختاری شهروندان برای انجام اقداماتی است که می‌خواهند.

این تیم همچنین گفت که تبلیغات شامل سلب مسئولیت است. آنها خاطرنشان می کنند که دارایی های دیجیتال بسیار نوسان هستند و همه طرف ها باید با احتیاط سرمایه گذاری کنند.

فلوکی اینو چندین بار تحت بررسی قرار گرفته است زیرا جزئیاتی در مورد بنیانگذاران پروژه وجود ندارد. وب سایت آنها نیز محتوای کمی دارد. فلوکی اینو می‌گوید که آنها همکاران خود را در وب‌سایت خود معرفی نکرده‌اند، زیرا آنها روی مشتریان خود متمرکز هستند.

شبکه حمل و نقل اعتراضی از سوی مشتریان یا مردم در مورد تبلیغات memecoin دریافت نکرده است. با این حال، به نظر می رسید که برخی از دولتمردان در بریتانیا از تصمیم TFL برای تأیید تبلیغات مضطرب شده اند.

توقف کمپین های بی دلیل

ASA مواظب توقف تبلیغات غیرقانونی بوده است. پلتفرم کریپتو لونو شاهد بود که کمپین آنها در شبکه حمل و نقل در اوایل سال جاری لغو شد. این پلتفرم از مردم خواست بیت کوین بخرند. متهم به اطلاع نادرست مردم برای سرمایه گذاری در محصولات پرخطر شده است.

سازمان دیده بان، تبلیغ کنندگان را به استفاده از اصطلاحات پیچیده در کمپین های خود متهم کرد. ASA خاطرنشان می کند که درایوها از کلمات ناشناخته استفاده می کنند تا از افرادی که تجربه ندارند استفاده کنند. این آژانس خاطرنشان می کند که تبلیغات باید شامل ریسک های مرتبط با سرمایه گذاری باشد.

به تازگی، نخست وزیر هند، نارندرا مودی، نگرانی های خود را در مورد ارزهای دیجیتال ابراز کرده است. او معتقد است بخش غیرقانونی جوانان را گمراه می کند. او از ایالت‌های دموکرات خواست دور هم جمع شوند و قطعنامه‌هایی برای ساده‌سازی دارایی‌های دیجیتال بیاورند. هند پس از شکست آخرین ممنوعیت در آستانه ایجاد یک ممنوعیت دیگر است.