منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Finhaven قصد دارد بازارهای رمزنگاری و سرمایه را رهبری کند

Finhaven قصد دارد بازارهای رمزنگاری و سرمایه را رهبری کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• شرکت فناوری Finhaven توکن خود را با نام FinToken ارائه می دهد.
• FinToken به شما امکان خرید و فروش اوراق بهادار رمزنگاری شده را با استفاده از رمزنگاری می دهد

Finhaven یک پلت فرم کانادایی است که به خدمات و فناوری مالی اختصاص داده شده است و در ونکوور مستقر است. این شرکت با رمز جدید خود به نام بازار بازار رمزنگاری انقلاب کرده است FinToken ، به آن امکان خرید ، مبادله و فروش اوراق بهادار رمزنگاری شده با استفاده از رمزنگاری را می دهدبه

هدف این شرکت ایجاد تحول در بازار مالی جهانی و دستیابی به جریانهای پولی کارآمد بین کشورها است. سالهاست که بازارهای سرمایه و ارزهای دیجیتال در کنار هم عمل می کنند اما بدون اتصال آنها. برخی از پروژه ها به دنبال اتصال این دو بازار بوده اند و نتایج خوبی نداشته اند.

اکوسیستم Finhaven و رمز جدید آن

FinToken

هدف بازار خصوصی Finhaven پروژه ای برای اتحاد بازارهای سرمایه و رمزنگاری است. این پلتفرمی است که به عنوان ابزاری برای انجام عملیات مردم در بازار مالی با استفاده از ارزهای دیجیتال عمل می کند. شرکت فناوری و خدمات مالی ادعا می کند که در صورت موفقیت این پروژه ، این پلت فرم می تواند به یک اکوسیستم مالی پیشرو در پذیرش دارایی های رمزنگاری شده تبدیل شود.

این شرکت کانادایی دارای پلت فرم بازار سرمایه مبتنی بر اوراق بهادار دیجیتال و فناوری توزیع شده (DLT) است. این اکوسیستم به عنوان یک بازار مبادله ارزهای رمزنگاری شده عمل می کند و از مبادلات رمزنگاری و بازارهای مالی جهان دفاع می کند.

این شرکت قصد دارد یک بازار خصوصی م effectiveثر ، ایمن ، ابتکاری و کارآمد ایجاد کند. Finhaven تضمین می کند که همه عملیات در زمان واقعی انجام می شود و هیچ آژانس تسویه حساب وجود ندارد. اما با پذیرش بلاک چین ، سپرده گذاران و متولیان مالی حذف می شوند.

سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده نمی توانند اوراق بهادار دیجیتال را با ارزهای رمزنگاری شده مانند اتریوم ، بیت کوین ، لایت کوین و غیره بفروشند یا بخرند. این پلتفرم می خواست هر دو بازار را به هم متصل کند و FinToken را توسعه داده است. با این توکن ، همه دارندگان ارزهای رمزنگاری شده اوراق بهادار رمزنگاری شده را با ارزهای دیجیتال خرید و فروش می کنند.

بهترین پل بین هر دو بازار

FinToken پلی خواهد بود که هر دو بازار را به هم متصل می کند و اوراق بهادار رمزنگاری شده را با ارزهای رمزنگاری شده متصل می کند. همه سرمایه گذاران می توانند معاملات خود را ساده تر و راحت تر انجام دهند. علاوه بر این ، آنها نیازی به واسطه ندارند.

همه دارندگان حسابهایی که در Finhaven دارند می توانند عملیات خرید و فروش اوراق بهادار دیجیتال را بدون داشتن پول معدنی انجام دهند. آنها می توانند این کار را با ارزهای رمزنگاری شده انجام دهند. همه کاربران می توانند توکن و سایر ارزهای رمزنگاری شده را در کیف پول FinWallet ایمن نگه دارند. این یک کلید خصوصی برای دسترسی ایمن و ایمن خواهد داشت.

کیف پول FinWallet به عنوان یک واسطه برای داشتن ارزهای رمزنگاری شده متفاوت عمل می کند. این یک نقطه ملاقات برای دسترسی به حساب های مختلف ارزهای دیجیتال خواهد بود.

پس از اتمام این فرآیند ، دارندگان می توانند به پلت فرم Finhaven مراجعه کرده و مقادیر دیجیتالی قابل استفاده را در توزیع کنندگان مختلف در بازار مشاهده کنند. هنگام خرید این توکن ، کاربران باید آنها را مجدداً به فیات تبدیل کنند تا اوراق بهادار دیجیتال را به دست آورند.