منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Fidelity قصد دارد کارکنان خود را دو برابر کند و حضانت اتریوم را ارائه دهد

Fidelity قصد دارد کارکنان خود را دو برابر کند و حضانت اتریوم را ارائه دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مهندسین، توسعه دهندگان و برنامه نویسان بلاک چین با تقاضای زیادی روبرو هستند زیرا بیت کوین و اتریوم همچنان در بازار با مشکل مواجه هستند. Fidelity اکنون پس از راه‌اندازی یک سرویس مشابه برای بیت‌کوین، خدمات تجارت و نگهداری اتریوم را ارائه می‌کند. این شرکت همچنین قصد دارد نیروی کار خود را در سال 2022 با بازگشت تقاضا برای دارایی های دیجیتال دو برابر کند.

بیش از 100 کارمند جدید، از جمله مهندسان و توسعه دهندگان با تخصص بلاک چین، به این شرکت خواهند پیوست. به احتمال زیاد، این شرکت در حال آماده شدن برای توسعه زیرساخت ارزهای دیجیتال خود است. برنامه های توسعه پس از اعلام فیدلیتی مبنی بر سرمایه گذاری وجوه بازنشستگی در بیت کوین در اواخر سال جاری صورت می گیرد. این اولین ارائه دهنده برنامه بازنشستگی بزرگ خواهد بود که این کار را انجام می دهد.

زیرساخت وفاداری در تجارت کریپتو

Fidelity، یک دارایی دیجیتال، درست قبل از شروع روند صعودی در سال 2021 راه اندازی شد. این شرکت تابعه در حال ایجاد زیرساخت برای پشتیبانی از خدمات نگهداری و تجارت اتریوم است. مردم می توانند مقادیر زیادی بیت کوین یا هر دارایی دیجیتال دیگری را در این پلتفرم تجارت و ذخیره کنند.

ذخیره سازی داده ها و برنامه های کاربردی این پلتفرم در فضای ابری است که پردازش تراکنش ها را سرعت می بخشد و پشتیبانی تجارت 24 ساعته را ارائه می دهد. هدف Fidelity ارائه یک سطح امنیتی سازمانی با رشد کاربران است. یک اصلاح گسترده در بازار ارزهای دیجیتال تأثیر کمی بر تمایل سرمایه گذاران نهادی برای خرید دارایی های پرخطر داشته است.

به گفته جسون فیدلیتی، این شرکت بر شاخص های بلندمدت تمرکز دارد که نشان می دهد قدرت خرید به بازار باز خواهد گشت. مهندسان و توسعه دهندگان بلاک چین با وجود شرایط اقتصادی کنونی، تقاضای زیادی دارند.

Fidelity Investments در مورد آینده ارزهای دیجیتال مطمئن است

روز سه‌شنبه، cryptopolitan گزارش داد که Fidelity Investments به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که بیت‌کوین (BTC) را در حساب‌های پس‌انداز بازنشستگی 401 (k) خود در اواخر امسال قرار دهند. کارفرمایان می‌توانند سقفی برای درصد پس‌اندازی که به بیت‌کوین تخصیص می‌دهند، با حداکثر 20 درصد پیش‌بینی شود. سرمایه گذاران برای اولین بار می توانند از این حرکت سود ببرند. دلیل این امر این است: آنها دیگر نیازی به باز کردن حساب جداگانه در صرافی ارزهای دیجیتال ندارند.

شرکت ها در ایالات متحده از برنامه های بازنشستگی 401 (k) حمایت می کنند که کارکنان آنها می توانند بخشی از درآمد خود را در آن واریز کنند. این امکان وجود دارد که کارفرمایان آنها مبلغ مشابهی را کمک کنند. برداشت و سرمایه‌گذاری خودکار مشارکت‌ها از چک‌های حقوق کارمندان در صندوق‌های مورد نظرشان که به آنها امکان می‌دهد معافیت مالیاتی دریافت کنند.

حساب های بازنشستگی Fidelity درآمد زیادی ایجاد می کند. به گفته شرکت تحقیقاتی Cerulli Associates، آنها در سال 2020 حدود 2.4 تریلیون دلار در 401 (k) دارایی یا بیش از یک سوم بازار را در اختیار داشتند. حساب‌های 401 (k) فیدلیتی بسته به میزان کارفرما، بین 0.75 تا 0.90 درصد از مبلغ سرمایه‌گذاری شده در بیت‌کوین را شارژ می‌کنند. در این نوشته، کارمزد معاملات اضافی دقیق مشخص نیست. هدف Fidelity تامین منابع و آموزش سرمایه گذاران است.

مشارکت با موسسات مالی

MicroStrategy، یک شرکت متخصص در تجزیه و تحلیل کسب و کار، با این ابتکار عمل کرده است. این شرکت میلیاردها دلار روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و بنیانگذار آن اغلب ایده های عجیب و غریب در مورد این ارز را توییت می کند.

از سال 2018، Fidelity یکی از اولین مؤسسات مالی بزرگ بوده است که با بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی آشنا شده است. در نوامبر سال گذشته، Fidelity اولین سرویس نگهداری و تجارت بیت کوین تحت نظارت کانادا را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرد. پس از آن، در ماه دسامبر، بورس اوراق بهادار تورنتو دو صندوق بیت کوین عمومی را راه اندازی کرد. فیدلیتی امسال محصولات مشابهی را به سوئیس و آلمان معرفی کرد.

در همین حال، همه با شرکت هایی که قرار گرفتن در معرض بیت کوین را در 401 (k) ارائه می دهند، همراهی نمی کنند. وزارت کار ایالات متحده در مارس 2022 “نگرانی های جدی” خود را در مورد برنامه های بازنشستگی ارائه ارزهای رمزنگاری شده ابراز کرد. این وزارتخانه هشدار داد که ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری های تجاری سوداگرانه و بی ثبات با دستورالعمل ارزش گذاری متورم هستند.

این آژانس تاکید کرد که ارائه دهندگان باید اطلاعات کافی را در مورد ریسک های موجود، به ویژه در سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، به سرمایه گذاران بالقوه ارائه دهند. این شامل قیمت های بی ثبات و محیط نظارتی در حال تغییر است.