منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Fidelity قصد دارد تجارت کریپتو خرده فروشی را فعال کند

Fidelity قصد دارد تجارت کریپتو خرده فروشی را فعال کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Fidelity Investments در حال حاضر در حال بررسی برنامه هایی برای راه اندازی یک سرویس رمزنگاری خرده فروشی است که نیازهای تجاری کاربران خود را برآورده می کند. طبق آمار، این شرکت بیش از 34 میلیون کاربر دارد و خدمات مختلفی را در سراسر پلتفرم خود انجام می دهند. این خبر توسط مایک نووگراتز، رئیس گلکسی دیجیتال و برخی از طرف‌های دیگر با اطلاعات داخلی در مورد موضوع مذکور مخابره شد. اگرچه هیچ تایید رسمی وجود ندارد، اما می‌توان در ماه‌های آینده اقدام به ساخت آن کرد.

منابع مختلف به این اقدام اشاره کرده اند

مایک نووگراتز دیروز در یک رویداد حضور داشت و به حضار گفت که این شرکت ممکن است به دنبال طرح هایی برای ارائه خدمات باشد. در سخنان خود، نووگراتز اشاره کرد که یک پرنده در گوش او اطلاعات ارزشمند را به او داده است. به غیر از اطلاعات مدیر عامل گلکسی دیجیتال، منابع دیگری نیز این گمانه زنی را تایید کرده اند.

به عنوان مثال، WallStreetJournal معتقد است که Fidelity در حال حاضر به دنبال راه‌هایی است تا معامله‌گران را در پلتفرم خود قادر به معامله بیت‌کوین کند. به همین ترتیب، میشائل ون دی پوپ، مدیرعامل Eight Global نیز تایید کرد که این حرکت ممکن است تا پایان سال محقق شود. با این حال، بیانیه Fidelity اشاره کرد که اگرچه هنوز هیچ برنامه رسمی در این زمینه وجود ندارد، این شرکت دوست دارد خدمات خرده فروشی را به کاربران خود ارائه دهد.

Fidelity در صحنه ارزهای دیجیتال فعال بوده است

Fidelity در چند سال گذشته در صنعت کریپتو فعال بوده است. یکی از دلایل اصلی این امر، سر و صدای کاربران برای محصولات مرتبط با رمزنگاری در پلتفرم است. دیگران نیز از سرمایه‌گذاری‌های کریپتو حمایت می‌کنند، که به نظر می‌رسد این شرکت برای مدتی متوقف شده است. فیدلیتی در سال 2015 به عنوان یک ماینر پیش از ارائه خدمات معاملاتی بیت کوین خود به بازیکنان بزرگ بازی در بازار کریپتو، به بیت کوین نفوذ کرد.

چند ماه پیش، این پلتفرم اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند پس انداز بازنشستگی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. اگرچه به دلیل برخی واکنش های مزاحم، محصول باید حذف می شد. فیدلیتی در چند سال گذشته بازیگر بزرگی در بخش سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا بوده است. این شرکت خدمات ضروری مانند کارگزاری، مدیریت وجوه، پس انداز بازنشستگی و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. این پلتفرم همچنین یکی از معدود شرکت هایی است که بر اساس رتبه بندی های انجام شده توسط ADV در بین 5 شرکت بزرگ برتر رتبه بندی شده است.