منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Exmo.com توکن های الکترونیکی (ECS) مبتنی بر بلاک چین را برای تجارت فهرست می کند.

Exmo.com توکن های الکترونیکی (ECS) مبتنی بر بلاک چین را برای تجارت فهرست می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Exmo.com، صرافی جهانی ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که توکن ECS، ارز دیجیتال بومی پلتفرم eCredits را فهرست کرده است. این فهرست به اکوسیستم کمک می کند تا شکاف بین ارائه دهندگان خدمات خرده فروشی سنتی و دنیای بلاک چین را پر کند.

کاربران Exmo.com با حساب های فعال اکنون می توانند ECS را به صورت جفتی با بیت کوین (BTC) و یورو (EUR) واریز و معامله کنند. به دلیل رابط کاربری ساده و بصری، خرید توکن ECS فقط چند دقیقه طول می کشد.

علیرغم الزام ثبت نام در پلتفرم قبل از دسترسی به صفحه خرید eCredits، کاربران نیازی به تایید شناسه قبل از خرید ندارند. برای اینکه بتوانند $ECS را خریداری کنند، هم کاربران پلتفرم جدید و هم کاربران فعلی باید حساب های خود را از طریق کارت بانکی تامین کنند.

مزایای eCredits (ECS)

eCredits تاجران و مصرف کنندگان را به هم متصل می کند تا برای همه شرکت کنندگان ارزش ایجاد کند. کاربران می‌توانند توکن‌های ECS را روی اقلام فروخته‌شده از طریق پلتفرم و همچنین هزینه‌های تراکنش خرج کنند. تا به امروز، این پلت فرم بیش از 1000 تاجر از مناطق مختلف از جمله اتحادیه اروپا، هنگ کنگ، کانادا و امارات متحده عربی را در خود جای داده است.

این پلتفرم نقطه ورود پایینی را برای بازرگانان ایجاد می‌کند، بنابراین کسانی که می‌خواهند در فناوری بلاک چین شرکت کنند، می‌توانند با هزینه‌های اندک یا بدون هزینه وارد شوند. بازرگانان توکن ها را به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات خود می پذیرند و به راحتی می توانند وجوه را به فیات یا سایر دارایی های دیجیتال تبدیل کنند.

این پلتفرم مشوق حمایت برای همه کاربران خود است. این یک طرح پاداش دو قسمتی را ارائه می دهد: پاداش برای کاربران فعال، که eActivity نامیده می شود، و eCashback، برای پاداش دادن به خریدارانی که از طریق تاجران فهرست شده این پلت فرم خرید می کنند. و در آخر، eCredits به عنوان صرافی که امنیت داده های کاربر را در اولویت قرار می دهد، از داده های حساس از طریق رمزنگاری سطح بالا محافظت می کند.

حفظ استانداردهای بالا

Exmo.com که در سال 2014 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین صرافی ها در این فضا است. این یکی از کمترین پورسانت‌ها را برای معاملات در صنعت دریافت می‌کند: حدود 0.1٪ برای همه جفت‌های کریپتو/کریپتو.

این پلتفرم کاملاً از مقررات راضی است و به معرفی ابتکارات جدید بی وقفه برای ایجاد یک تجربه تجاری با کیفیت ادامه می دهد. در حال حاضر، به 2 میلیون کاربر در بیش از 70 کشور خدمات ارائه می دهد.

با پیروی از اصول اصلی شفافیت و رهبری پاسخگو، Exmo.com یک اکوسیستم اختصاصی را پرورش داده است که به آن کمک کرد تا امروز به یکی از پیچیده ترین مارک های تجارت ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

به گفته Exmo.com، حفظ تصویری از یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال قابل اعتماد و ارتباط با پروژه‌های نوآورانه از طریق فهرست‌بندی، اولویتی برای صرافی است. فهرست eCredits نیز به این خط مشی وابسته است.
از وب سایت Exmo.com دیدن کنید تا در $ESC ذخیره کنید یا تیم را دنبال کنید حساب توییتر برای پیگیری آخرین لیست ها.