منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Eurex آتی بیت کوین ETN را در ماه سپتامبر راه اندازی می کند

Eurex آتی بیت کوین ETN را در ماه سپتامبر راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Eurex برای راه اندازی معاملات آتی BTC ETN خود با Deutsche Borse Group همکاری خواهد کرد.
• گروه Deutsche Borse اولین شرکت مبادله ETN در فرانکفورت خواهد شد.

گروه دویچه بورس ، که به مدت سه دهه به مبادله سهام در فرانکفورت اختصاص داده است ، اعلام کرده است که پس از مشارکت با اورکس می تواند تجارت ارزهای رمزپایه را مجاز کند. به گفته رسانه های محلی ، این یکی از اولین پیشنهادات مربوط به بیت کوین در بازارهای تنظیم شده خواهد بود.

این قرارداد مشتقات جدید در 12 سپتامبر راه اندازی می شود ، بنابراین تنها چند روز باقی مانده است تا علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده این راه اندازی را پیش بینی کنند. معامله آتی BTC بر بیت کوین ETP متمرکز است که در بورس سهام آلمان موجود است. ETF / ETN در میان شرکای خود پلت فرم تجاری آلمان Xetra دارد که از ژوئن 2020 قرارداد امضا کرده است.

BTC Futures با Eurex و شرکت DBG وارد آلمان می شود

اورکس

طبق اعلامات غیر رسمی ، BTC ETN برابر 1/1000 یک BTC از زمان راه اندازی آن است. این در بورس معامله می شود و در حالی که با بیت کوین مبادله می شود ، پشتیبانی می شود.

همه قراردادهای آتی را می توان با یورو معامله کرد و مشتری یک ETN فیزیکی بیت کوین دریافت می کند. با استفاده از این روش کار ، کاربران می توانند ارزش توکن را در یک اکوسیستم تنظیم شده و شفاف ردیابی کنند. این امر به سرمایه گذاران امکان می دهد تا نحوه تغییر قیمت بیت کوین را در یک پلتفرم تحت کنترل ردیابی کنند.

همه قراردادهای آتی بیت کوین ETN در پلتفرم Deutsche Borse معامله ، ریسک شده و تسویه می شوند. این اعلامیه همچنین معتقد است که این BTC های ETN آینده به صورت مرکزی مانند سایر مشتقات پرداخت می شود. رویه های استاندارد سکوی تسویه حساب برای جبران خسارت و مدیریت ریسک با راه اندازی اجرا می شود. با این کار ، خطرات معادل کمتر خواهد بود در حالی که هزینه های عملیاتی که توسط مشتریان پرداخت می شود کاهش می یابد.

هیئت مدیره Eurex معتقد به بازار رمزنگاری است

راندولف روث ، یکی از غالب ترین اعضای هیئت اجرایی Eurex ، معتقد است که تقاضا برای استفاده از بیت کوین در سال 2021 افزایش یافته است. این تاجر اعتراف می کند که چندین سرمایه گذار به دنبال پناه بردن به ارزهای رمزنگاری شده هستند تا از درآمد غیرفعال خود یا پول فیات استفاده کنند. کاهش ارزش

این قراردادهای آتی BTC آینده با ETN ها به تجار اجازه می دهد تا در یک سیستم جبران خسارت با بیت کوین تجارت و پرداخت کنند. همه این مدل از سرمایه گذاری های رمزنگاری توسط Eurex پوشش داده می شود و امنیت را تضمین می کند.

شرکت Deutsche Börse Group تقاضای خود را با مروج اصلی ETN با بیت کوین افزایش داده است. از Eurex و Xetra ، از افراد خواسته می شود تا ETN های BTC ، Bitcoin Cash ، Ether و LTC را خریداری کنند.