منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • eToro کاردانو (ADA) در ایالات متحده را از Boxing Day 2021 حذف می کند

eToro کاردانو (ADA) در ایالات متحده را از Boxing Day 2021 حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • eToro کاردانو (ADA) را از 26 دسامبر از پلتفرم خود حذف خواهد کرد.
  • دارندگان ADA می توانند آلتکوین را تا سه ماهه اول 2022 برداشت کنند.
  • هاسکینسون، مدیر عامل Cardano می گوید که این امر برای ADA مشکل نقدینگی ایجاد نخواهد کرد.
  • Bitstamp یک صرافی رمزنگاری بزرگتر، فهرست ADA را اعلام کرد.

بورس اسراییلی و ارز دیجیتال eToro اعلام کرده است که این پلتفرم آلت کوین محبوب Cardano (ADA) را برای معامله گران آمریکایی بعد از کریسمس حذف خواهد کرد. eToro گزارش داد که تصمیم آنها بر اساس نگرانی های نظارتی است.

کاربرانی که قبلاً دارای ADA در کیف پول‌های eToro هستند، فقط می‌توانند ارز را تا سه ماهه اول سال 2022 برداشت کنند. فروش نیز محدود خواهد شد. TRON نیز به سرنوشت Cardano دچار خواهد شد، زیرا TRX نیز از پلتفرم ایالات متحده eToro حذف خواهد شد.

کاردانو به مشکلات نظارتی عادت ندارد

زمانی که هر صرافی رمزنگاری محبوب در مورد حذف یک سکه صحبت می کند، ADA معمولا اولین نامی نیست که به میان می آید. Cardano به دلیل تاکید بر امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر محبوب است. شبکه بلاک چین سال ها قبل از معرفی ویژگی قرارداد هوشمند منتظر ماند تا اطمینان حاصل کند که با چارچوب امنیتی کاربر خود مطابقت دارد.

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل کاردانو تاکید کرد که بلاک چین همیشه رویکرد ایمنی را حفظ خواهد کرد و در افزودن ویژگی‌ها یا به‌روزرسانی‌های جدید عجله نخواهد کرد. در واقع، ADA بیش از 4 سال است که بدون یک ساعت توقف در شبکه خود، به طور مداوم معامله می کند.

همین دیروز، ADA به نقطه عطف بیش از 20 میلیون تراکنش رسید. بنابراین، اعلام eToro برای کاربران و توسعه دهندگان آلتکوین غافلگیرکننده بود. هاسکینسون ویدئویی را در توییتر منتشر کرد با بیان اینکه او از چنین تصمیمی در مورد پیشرفت آگاه نبود. بنابراین نیازی به گفتن نیست که تصمیم eToro همه را در Cardano غافلگیر کرد.

eToro کاردانو (ADA) در ایالات متحده را از Boxing Day 2021 حذف می کند 1

هاسکینسون می گوید مقررات ارزهای دیجیتال شفاف نیستند

هاسکینسون معتقد است که چنین تصمیمات ناگهانی و نوسانات بازار ناشی از عدم شفافیت سیستماتیک در مقررات ارزهای دیجیتال است. او همچنین اشاره کرد که ADA به دلیل خروج eToro از فهرست هیچ مشکل نقدینگی نخواهد داشت.

بیت استمپ، یکی دیگر از صرافی های محبوب لیست ADA خواهد بود. صرافی کریپتو مستقر در لوکزامبورگ از نظر حجم معاملات کریپتو بسیار بزرگتر از eToro است. بنابراین، هاسکینسون معتقد است که به راحتی تأثیر eToro را کاهش می دهد.

کاردانو

هاسکینسون همچنین اشاره می کند که بدون استاندارد جهانی برای ارزهای دیجیتال، چالش ها برای معامله گران و توسعه دهندگان افزایش می یابد. او اشاره می‌کند که در ژاپن کاردانو مجبور بود یک فرآیند گسترده و طاقت‌فرسا درخواست و مستندات را طی کند تا ADA در لیست سفید قرار گیرد، در حالی که در اروپا این فرآیند بسیار ساده‌تر و آسان‌تر بود. بنابراین، یک استاندارد جهانی برای کریپتو می تواند این مشکلات نظارتی را برای کاربران حل کند.

با این حال، اعلام eToro در حال حاضر باعث شده است که ADA بیشتر متحمل کشش نزولی شود. آلتکوین در 24 ساعت گذشته تقریباً 5 درصد و در یک هفته بیش از 10 درصد کاهش یافته است. ADA در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.68 دلار معامله می شود.