منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Ethereum توسط Star Trek Star با وجود سردردهای جدید تبریک گفت

Ethereum توسط Star Trek Star با وجود سردردهای جدید تبریک گفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ویلیام شاتنر، بازیگر سرشناس کانادایی که نقش دریاسالار جیمز تی کرک را در سریال برجسته پیشتازان فضا بازی کرد، بیان پشتیبانی از اتریوم و به ویتالیک بوترین، بنیانگذار بلاک چین، این مناسبت را تبریک گفت. شاتنر در سخنرانی خود به طور خاص بر مزایای محیطی دور شدن از اجماع اثبات کار و به سمت اثبات سهام تمرکز کرد.

همانطور که توسط مطالعات متعدد و به ویژه توسط تحلیلگران مجمع جهانی اقتصاد ذکر شده است، به روز رسانی باید منجر به کاهش 99.5٪ در انرژی مورد استفاده برای استخراج اتریوم شود. علاوه بر این، جایگاه ETH از نظر تئوری باید در چشم سرمایه گذاران نهادی که محدودیت هایی در تراکنش با ارزهای رمزپایه PoW در نتیجه رد PoW دارند، افزایش یابد.

معایب جدید اتریوم

با این وجود، علیرغم تأثیرات عموماً مطلوب انتقال، ابتکار ویتالیک مسائل جدیدی را نیز ایجاد کرد. به عنوان مثال، در روزهای بعد از 15 سپتامبر، مشخص شد که تنها دو آدرس، بیش از 40 درصد از گره‌های PoS را در شبکه اتریوم کنترل می‌کنند، که نگرانی‌هایی را در مورد تمرکززدایی بلاک چین در آن زمان ایجاد کرد.

با توجه به شرایط فعلی در صنعت کریپتو، مشکل دیگر از جایی شروع شد که ممکن است انتظارش را داشته باشید. این به اظهارات گری جنسلر، رئیس SEC مربوط می شود که ETH، که اکنون در PoS اجرا می شود، می تواند یک امنیت در نظر گرفته شود.

این مقام اجماع PoS را اینگونه توضیح داد که کسب درآمد از طریق استقرار ارزهای دیجیتال با تست Howey برای تعیین اینکه آیا یک ابزار بدون ذکر بیهوده اتریوم یک امنیت است یا خیر، مطابقت دارد.

این همچنین در زمانی اتفاق می‌افتد که بایننس، لیدو و سایر صرافی‌ها اعلام کرده‌اند که از airdrop پشتیبانی نمی‌کنند. ETHW airdrop در تعدادی از پلتفرم‌ها از جمله Binance و Lido در دسترس سهامداران ETH نخواهد بود. هنگامی که فورک اتریوم اتفاق می افتد، بیشتر سهامداران می خواهند چند توکن جدید را به شکل ETHW دریافت کنند که به کیف پول آنها ریخته می شود.

بزرگترین سرویس اشتراک اتریوم و بزرگترین صرافی در جهان اعلام کرده اند که کاربران سرویس های آنها هیچ ایردراپ ETHW دریافت نخواهند کرد. اکثر سهامداران ETH در Lido و Binance مستقر هستند. در نتیجه، چندین گروه ذینفع تحت تأثیر تصمیمات خود قرار می گیرند.