منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ETF: کانادایی ها در حالی که بازار ارزهای دیجیتال سقوط می کند، در صندوق های قابل معامله در بورس سرمایه گذاری می کنند

ETF: کانادایی ها در حالی که بازار ارزهای دیجیتال سقوط می کند، در صندوق های قابل معامله در بورس سرمایه گذاری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرمایه‌گذاران کریپتو کانادایی علیرغم ادامه روند نزولی معاملات، در معاملات ETF‌ها ثابت قدم هستند. همانطور که توسط آژانس های تجزیه و تحلیل کریپتو گزارش شده است، بازار تا سال 2022 حدود 1 تریلیون دلار از دست داده است که یک شکست بزرگ برای صنعت است.

تا به امروز، کانادا 40 صندوق قابل معامله برای بیت کوین، توکن اصلی در بازار مجازی، و اتریوم، رهبر ارزهای دیجیتال در فناوری، دارد. National Bank Financial، یک شرکت تحقیقاتی، نشان می دهد که از زمانی که اولین صندوق قابل معامله در بورس کانادا در سال 2021 راه اندازی شد، طرفداران شرکت در آن را متوقف نکرده اند.

ETF ها در کانادا اولویت دارند

ETF ها

اگرچه بازار ارزهای دیجیتال روند نزولی را طی می کند، اما این محدودیتی برای کانادایی ها برای سرمایه گذاری در ETF ها نیست. با این حال، اکثر طرفداران می دانند که در طول سال 2022، قیمت بیت کوین در مقایسه با نمودارهای سال گذشته بیش از 70 درصد کاهش یافته است.

کانادا از سه ماهه اول سال 2021 در داخل ETF های اتر و بیت کوین قرار گرفته است. در نهایت، کشوری که با ایالات متحده مرز مشترک دارد، مقر 40 ETF با ارزش 4.3 میلیارد دلار بود. با این حال، همه چیز برای بازار کریپتو در کشور عالی نبوده است، زیرا فروش گسترده Terra USD نیز در ماه گذشته به دلیل از دست دادن برابری با دلار آمریکا در استیبل کوین گزارش شد.

فقط در ماه مه وجوهی که برای کانادایی ها به بیت کوین معامله می شود به رقم 565 میلیون دلار می رسد. به طور همزمان بیت کوین حدود 20 درصد از قیمت خود را از دست داد.

ETF در کانادا کند نمی شود

ETF ها

به گفته دانیل استراوس، رئیس بانک ملی مالی، به دست آوردن ETF های کانادا با کاهش قیمت کریپتو، سرعت خود را کاهش نمی دهد. با این حال، عدم حضور سرمایه گذاران جدید درک می شود. استراوس معتقد است که شهروندان کانادایی در مورد بازار مجازی کنجکاو هستند، بنابراین هر کاری که ممکن است برای شرکت در ETF انجام می دهند.

با این حال، مدیر مالی بانک ملی تصریح می کند که کریپتوها بی ثبات هستند. استراوس از مردم می‌خواهد هنگام تلاش برای استفاده از رمزارزها تحت تأثیر قرار نگیرند، زیرا همانطور که بیت‌کوین بالای 70000 دلار معامله شد، در سال 2022 به کمتر از 30000 دلار کاهش یافت.

در حقیقت، ETFها در کانادا در میان کاهش تجارت که هر روز از دست دادن بخار می شود، امید می دهد. شرکت‌های رمزنگاری در کشور احتمالاً به استفاده از این طرح ادامه می‌دهند، امیدوارند که رمزارزها ارزش خود را در مقطعی بازگردانند. نکته دلگرم کننده این است که تجارت مجازی بیش از یک سال است که تعداد پذیرش خود را افزایش داده است و در کانادا و سایر نقاط جهان منعکس شده است.