منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Dogecoin در نوک انجام ارتقاء پشتیبانی شده توسط ایلان ماسک

Dogecoin در نوک انجام ارتقاء پشتیبانی شده توسط ایلان ماسک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • طبق گفته توسعه‌دهندگانی که روی آن کار می‌کنند، انتشار نسخه‌ی کوچک Dogecoin core 1.14.5 تقریباً انجام شده است.
  • اصلاحات هسته ای جدید بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز را به میز می آورد، از جمله افزایش هزینه اضافه کردن بلوک.

Dogecoin Core 1.14.5 یک نسخه کوچک جدید است که تقریباً تمام شده است. این حول محور کاهش هزینه های بسیار دیوانه کننده برای همه کاربران شبکه است. توسعه دهندگان یک به روز رسانی در مورد ارتقاء مورد انتظار.

Dogecoin در نوک انجام ارتقاء پشتیبانی شده توسط ایلان ماسک 1

ارتقا به‌روزرسانی متوسط ​​شما نیست! نسخه جدید نسخه کوچک همچنین چندین رفع اشکال و بهبود عملکرد را معرفی می کند. بنابراین، برای هر کاربر تایید شده است.

اصلاحات هسته‌ای جدید بسیاری از ویژگی‌های هیجان‌انگیز، از جمله افزایش هزینه اضافه کردن بلوک را به میز آورده است. به عنوان مثال، قیمت توصیه شده برای کیف پول های اصلی به طور معکوس به 0.01 DOGE (تقریبا 0.002 دلار) در هر کیلوبایت کاهش یافته است.

با این آخرین نسخه، می‌توانید بدون نیاز به حذف یا توقف، آن را در نصب فعلی به‌روزرسانی کنید. فقط نسخه 1.14 عامل dogecoin-QT خود را ببندید و پس از اتمام نصب، فرآیند راه اندازی را انجام دهید.

در حالی که با نسخه 1.14.4، سیستم شروع به حمل هزینه های کم کرد. بنابراین نسخه 1.14.5 به طور خودکار هزینه های کم را اتخاذ می کند. در نتیجه، کیف پول‌های واسطه‌ای مانند Exodus و Ledger امکان تراکنش‌های کمتر را فراهم می‌کنند.

تسهیل کاهش هزینه ها در آینده

به دلیل این ارتقا، پروتکل doge در حال آماده شدن برای کاهش هزینه تراکنش های خود به میزان 1000 برابر و پاداش استخراج 100 برابر است.

به‌روزرسانی‌ها به ماینرها، اپراتورهای کیف پول و سازندگان گره‌ها اجازه می‌دهد با وجود پیش‌فرض‌های داخلی، در مورد هزینه‌ها توافق کنند. این کنترل ها به آنها این آزادی را می دهد که از آن استانداردها برای تعیین نرخ خود منحرف شوند. در عین حال، جایگاه Dogecoin را به عنوان یک سیستم ارز جایگزین کارآمد تقویت می کند. این به آن برتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال می دهد.

در این نسخه، ما در حال اجرای یک رویکرد دو مرحله ای برای کاهش هزینه تراکنش Dogecoin هستیم. در مرحله اول طرح ما، به‌روزرسانی‌ای را مشاهده خواهید کرد که هزینه‌های پیشنهادی برای انجام فروش از طریق اپراتور گره یا استخر استخراج را کاهش می‌دهد.»

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، همیشه در کاهش هزینه‌های تراکنش‌های Dogecoin قهرمان بوده است. در درک او، چنین توسعه ای به تبدیل رمزارز محبوب به وسیله ای قدرتمند برای پرداخت افراد بیشتر کمک می کند.

Dogecoin در نوک انجام ارتقاء پشتیبانی شده توسط ایلان ماسک 2

طرح کاهش کارمزد تراکنش باید از حمایت جامعه برخوردار شود زیرا Dogecoin غیرمتمرکز است.

سایر تغییرات اجرا شده

نسخه جدید جدا از کاهش هزینه ها، چندین آسیب پذیری را که اکثر کاربران را تحت تاثیر قرار می دهد، برطرف می کند.

با این توسعه، الگوریتم مدت زمان همگام سازی گره ها در شبکه دوج را 2.5 برابر کاهش می دهد. همچنین در طول انتشار بلوک اولیه، 50٪ داده کمتری را در هر همتا دانلود می کند. بنابراین همگام سازی را افزایش می دهد.

علاوه بر این، همتایان را از ارسال هدرهای بلوکی که می توانند بر روی یک زنجیره نامعتبر ساخته شوند، منع می کند. این امر امنیت را از نظر مدیریت ورود به سیستم بلوک های نامعتبر بهبود می بخشد.
همه پیشرفت‌ها، همراه با برنامه تسلا برای پذیرش Dogecoin، ممکن است شاهد افزایش قیمت آن به بالاترین سطح تاریخ باشند.