منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Do Kwon ادعاهایی مبنی بر پول نقد از بدبختی Terra را رد می کند

Do Kwon ادعاهایی مبنی بر پول نقد از بدبختی Terra را رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دو کوون دارد آشغال شایعات حاکی از آن است که او در چند ماه گذشته به عنوان رئیس ترا درگیر پول زیادی بوده است. بر اساس گزارش‌های متعدد، ادعاهایی مبنی بر اینکه مدیرعامل Terraform Labs چیزی کمتر از 80 میلیون دلار از کیف پول شرکت در همان بازه زمانی برداشته است، وجود دارد. گزارش ها همچنین مدعی شده اند که بودجه ای که وی برای این پروژه انجام می داده یکی از دلایل این حادثه ناگوار بوده است.

کاربر توییتر به شایعات جان می دهد

ترا ماه ها پیش پس از از دست دادن 90 درصد ارزش خود، توکن بومی خود دچار یک حادثه ناگوار شد. به طور مشابه، استیبل کوین آن، UST، پیوند خود را از دست داد و آن را به پایین‌تر از قیمت استاندارد 1 دلاری استیبل کوین‌ها رساند. این شایعه ابتدا توسط یکی از کاربران توییتر به نام @FatManTerra فاش شد که ادعا کرد Do Kwon و برخی دیگر از اینفلوئنسرهای پروژه در حال تخلیه سرمایه از پروژه هستند.

این کاربر توییتر همچنین جزئیات نحوه انجام این فعالیت ها را در یک تاپیک در پلت فرم میکروبلاگینگ به اشتراک گذاشت. وی خاطرنشان کرد: در حالی که حدود سه سال در حال تخلیه وجوه بودند، می‌توانستند به طور مصنوعی حجم نقدینگی را برای حفظ تعادل آن نادرست معرفی کنند. با این حال، درخواست هایی از مردم شده است که تا زمان اثبات شایعات، جلوی افشای شایعات را بگیرند.

Do Kwon همچنین سرمایه خود را در سقوط از دست داد

Do Kwon همچنین به پلتفرم میکروبلاگینگ رفت تا جزئیات صمیمی در مورد مسائل را به اشتراک بگذارد و در عین حال کاربران را از شایعات رومینگ منصرف کند. وی در بیانیه خود خاطرنشان کرد که از سر تاپیک مشخص شد که ادعاها بی اساس بوده است. دو کوون در توییت‌های خود می‌گوید که برخلاف آنچه تاپیک گفته است، بیشتر سرمایه‌اش هنوز در LUNA است. او همچنین اشاره کرد که حقوق فیزیکی او فقط از شرکتش، Terraform Labs گرفته شده است. Do Kwon همچنین جامعه را از انتشار اخباری که به درد سرمایه‌گذارانی که بیشتر پس‌انداز خود را در این حادثه از دست داده‌اند دامن می‌زند هشدار داد.

او اشاره کرد که بیشتر دارایی‌هایش در این تصادف از بین رفته است، اما او از گفتن آن خودداری کرده است، زیرا قصد نداشت به عنوان یکی از قربانیان واقعی عمل کند. یکی از توسعه دهندگان در پروتکل خواهر اشاره کرد که او به Do Kwon در مورد افزایش اخیر علاقه به Terra گفت. توسعه دهنده گفت که این پلتفرم تنها حدود 3.6 درصد بازده ارائه می دهد که بلافاصله به حدود 20 درصد منتقل شده است. او اشاره کرد که فکرش در آن زمان این بود که یک فروپاشی قریب الوقوع است که به زودی رخ داد.