منو سایت

Decentraland در حال سقوط؟ با تشکر از پیدایش

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Decentraland، Gemini، Mirana و Abra برخی از شناخته شده ترین نام ها در طلبکاران جنسیس هستند. جنسیس پس از ماه ها رایزنی با کارشناسان مالی و طلبکاران، درخواست حمایت از ورشکستگی فصل 11 را برای برخی از شرکت های تابعه خود در ایالات متحده ارائه کرد.

جنسیس بزرگترین شرکت کریپتو وام دهنده جهان بود که خدمات آن مستلزم استراتژی های وثیقه پیچیده ای بود.

مانند FTX، لیست اعتباردهندگان جنسیس نشان می دهد که صنعت کریپتو چقدر در هم تنیده است. برای مثال جمینی با ۷۶۵ میلیون دلار و بای بیت و بابل هر کدام ۱۵۰ میلیون دلار در صدر فهرست قرار گرفتند.

تایلر وینکلوس، مدیرعامل جمینی، پیشتر نارضایتی خود را از روند بازسازی در DCG، شرکت مادر جنسیس، به اشتراک گذاشته بود و مدیر عامل آن، بری سیلبرت، را متهم به کلاهبرداری از بیش از 340000 سرمایه‌گذار درآمد جمینی کرده بود.

دیگران، مانند Bitvavo، Bybit، و Decentraland، موقعیت دفاعی را برای جلوگیری از وحشت در بین سرمایه گذاران خود در نظر گرفتند. چنین حرکت هایی در صنعت کریپتو چیز جدیدی نیست. قبل از سقوط FTX، مدیر عامل شرکت Sam Bankman-Fried (SBF) به اشتراک گذاشت که ذخایر کافی و سرمایه گذاران مایل به ادامه فعالیت دارند. Do Kwon از Terra Luna نیز اظهارات مشابهی را بیان کرد.

آیا این پلتفرم های رمزنگاری بلوف می کنند و آیا دلیل کافی برای ایجاد وحشت در بین سرمایه گذاران است؟

Decentraland- موقعیت پیدایش

پس از تشکیل پرونده ورشکستگی جنسیس، Decentraland از موقعیت جنسیس خود در توییتر دفاع کرد.

طبق این توییت ها، Decentraland اعتباری حدود 7.8 میلیون دلار در برابر جنسیس داشته است. آنها همچنین تأکید کردند که این اعتبار تأثیر قابل توجهی بر خزانه آنها نداشته است.

خزانه داری Decentraland DAO در زنجیره است و هیچ ارتباط مستقیمی با شرکت ندارد. مرورگر دنیای مجازی سه بعدی از سرمایه گذاران خود خواست تا مطمئن باشند و ادعاهای دیگر متناقض و خارج از چارچوب هستند.

این بیانیه مانع از شک و تردید سایر بازیکنان در مورد وضعیت نشد. لری سرماک، معاون پژوهشی The Block، امکان نگهداری Decentraland تمام پول خود را در Genesis زیر سوال برد.

Decentraland در حال سقوط؟  با تشکر از پیدایش 1

در زمان انتشار، خزانه داری صندوق Decentraland از 38,484,491.023 MANA، 1،282،002.292DAI، 3035.773 USDC، 40.477 MATIC، 34.558 ETH و 25.380 میلیون دلار تشکیل شده بود.

بن ژو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Bybit نیز در توییتر از آنها دفاع کرد موقعیت میرانا در پیدایش. به گفته ژو، از 150 میلیون دلار گزارش شده، 120 میلیون دلار مواضع وثیقه ای بود که میرانا قبلاً آن را نقد کرده بود. وی همچنین تاکید کرد که وجوه مشتری بای بیت و محصول کسب درآمد بای بیت از میرانا استفاده نکرده است.

وینکلووس جمینی گفت که درخواست ورشکستگی جنسیس گامی رو به جلو در بازیابی وجوه مشتریانش بود. او همچنین به اقدام قانونی علیه بری سیلبرت و دی سی جی اشاره کرد و گفت که ورشکستگی این دو را از در نظر گرفتن تخلفاتشان مصون نمی کند.

تحلیل بازار

پس از تشکیل پرونده ورشکستگی جنسیس، MANA، توکن بومی Decentraland، طی 24 ساعت 18 درصد افزایش یافت و به 0.7374 دلار رسید. تحلیلگران این افزایش را به روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال نسبت می دهند که ارزش بازار را به 1.04 تریلیون دلار رساند. بیت‌کوین و اتریوم نیز اجراهای مشابهی را به ترتیب با عبور از مرزهای 22000 دلار و 16000 دلار به نمایش گذاشتند.

Decentraland در حال سقوط؟  با تشکر از پیدایش 2

در زمان انتشار، MANA بالاتر از Aave، SAND، FLOW و EOS با ارزش بازار 1.37 میلیون دلار در رتبه چهل قرار گرفته است.

احساسات بازار کریپتو برای شکستن مقاومت بحرانی 0.40 دلار کافی بود.

می‌توانیم از هیستوگرام MACD از طریق تحلیل استراتژی نمودار، افت حرکت قیمت را استنتاج کنیم. شاخص قدرت نسبی 14 روزه (RSI) نشان می دهد که MANA در هفته گذشته در مناطقی که بیش از حد خرید شده اند معامله کرده است. بنابراین، تغییر قیمت قریب الوقوع است.

در کوتاه‌مدت، پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت MANA از روند صعودی شدید هفتگی اصلاح شود. نقش Genesis همچنین برای مدت طولانی جدایی ناپذیر خواهد بود زیرا آنها بازسازی می کنند تا طلبکاران خود را کامل کنند.