منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Dapper Labs محدودیت هایی را علیه برخی از کاربران ایجاد می کند

Dapper Labs محدودیت هایی را علیه برخی از کاربران ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Dapper Labs اعلام کرده است که از این هفته به بعد، حساب های روسی در پلت فرم پرداخت خود قادر به انجام تراکنش ها نخواهند بود. این شرکت پس از اعلام تحریم اتحادیه اروپا در اواخر هفته گذشته این تصمیم را گرفت. بر اساس بیانیه اتحادیه اروپا، در جدیدترین سطح تحریم‌ها علیه روسیه، شرکت‌ها حساب‌ها و کیف پول شرکت‌ها و افراد تجار و ساکنان این کشور را محدود خواهند کرد.

Dapper Labs دستورالعمل اتحادیه اروپا را برای این اقدام اشتباه می کند

Dapper Labs اعلام کرد که موظف به پیروی از دستورالعمل اتحادیه اروپا توسط برخی از شرکای خود درگیر در پردازش و ذخیره سازی است. این پلتفرم در خدمات NFT تخصص دارد و از حساب‌های مختلف در کشورهای مختلف پشتیبانی می‌کند. این بیانیه اشاره کرد که شرکای آن در اروپا مستقر هستند و باید از دستورالعمل اتحادیه اروپا تبعیت کنند. Dapper Labs در کنفرانس مطبوعاتی خود اشاره کرد که اکنون از ارائه خدمات به حساب های مرتبط با روسیه منع شده است.

عدم رعایت قوانین مذکور موجب جریمه و عواقب خواهد شد. این پلتفرم همچنین تصریح کرد که حساب های مذکور به حالت تعلیق درآمده و از پلتفرم حذف نشده اند. کاربرانی که تحت تأثیر این تعلیق قرار گرفته‌اند، نمی‌توانند به پلتفرم دسترسی داشته باشند یا فعالیت‌هایی را که شامل برخی از NFT‌های روی پلتفرم می‌شود، از جمله NBA Top Shot، انجام دهند.

روسیه OKX را از این کشور خارج می کند

Dapper Labs همچنین تصریح کرد که وجوه متعلق به کاربران آزاد، انتقال یا برای خرید استفاده نخواهد شد. با این حال، دارندگان حساب روسی می توانند تمام هنرهای دیجیتالی را که دارند مشاهده کنند. این شرکت همچنین ادعا کرد که حتی اگر کاربران نتوانند فعلا NFT های خود را بفروشند، می توانند آنها را نگه دارند و مشاهده کنند. این شرکت اعلام کرد که تمام دارایی ها و وجوه متعلق به آنها همچنان متعلق به آنها خواهد بود، تا زمانی که دستورالعملی برای آزادسازی حساب های آنها صادر شود.

تحریم اتحادیه اروپا ارتقای تحریم قبلی است که حساب های دارای تراکنش های بیش از 10000 یورو را هدف قرار می دهد. روسیه همچنین اعلام کرده است که مجوز فعالیت OKX را در سراسر کشور به حالت تعلیق درآورده است. این حرکت بخشی از یک اقدام بزرگتر برای حذف خدمات رمزنگاری در سراسر کشور است. با اعمال تحریم‌های جدید، این احتمال وجود دارد که شرکت‌های بیشتری حساب‌های مرتبط با دارندگان روسی را تعلیق کنند. این می تواند در درازمدت شرکت ها را تهدید کند زیرا آنها به دنبال رعایت قوانین و مقررات در یک بخش از قبل پیچیده هستند.