منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CZ به خاطر دفاع از SBF حتی پس از از دست دادن میلیون ها نفر به کوین اولری ضربه می زند

CZ به خاطر دفاع از SBF حتی پس از از دست دادن میلیون ها نفر به کوین اولری ضربه می زند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Changpeng Zhao “CZ”، بنیانگذار و مدیر عامل Binance، این کار را انجام داده است گرفته شده ضربه زدن به کوین اولری در پاسخ به مصاحبه ای که اولری با CNBC انجام داد و در آن به نظر می رسید از SBF دفاع می کند، علیرغم اینکه اولری میلیون ها دلار را به دلیل فروپاشی بورس SBF از دست داده است. اظهار نظر CZ در پاسخ به مقاله ای که توسط CNBC منتشر شده است.

همانطور که CryptoPolitan در 8 دسامبر گزارش داد، کوین اولری فاش کرد که نزدیک به 11 میلیون دلار از 15 میلیون دلاری را که FTX به عنوان سخنگوی به او پرداخت کرده بود، از دست داده است، زیرا او آن را در شرکت سرمایه گذاری کرده بود و میلیون ها دلار ارز دیجیتال در اختیار داشت. حساب FTX او که پس از شکست صرافی یک ماه پیش پاک شد.

CZ در مورد اینکه چرا Binance یک سال پیش از FTX خارج شد

اگرچه بایننس یک سرمایه گذار اولیه در FTX بود، اما این تجارت در ژوئیه 2021 اعلام کرد که دیگر با این صرافی درگیر نخواهد بود. از آن زمان، همانطور که CZ گفت، FTX در طیف گسترده ای از مشاغل سرمایه گذاری کرده است که بالغ بر 5.5 میلیارد دلار می شود.

علاوه بر این، FTX پول را در ورزشگاه میامی، تبلیغات مختلف در طول سوپربول، مقامات بیسبال و فرمول یک هدر داد، بدون اینکه به کمک های سیاسی بزرگ و املاک لوکس و همچنین استفاده غیراخلاقی از سرمایه مشتری اشاره کنیم.

بدتر از از دست دادن 15 میلیون دلار، شما فکر می کنید که استفاده به عنوان فرزند پوستر برای یکی از بزرگترین جنایات مالی تاریخ، کوین اولری را وادار می کند قبل از اینکه سم را دوباره به حرفش بپردازد، دو بار فکر کند.

چانگ پنگ ژائو

CZ در ادامه توضیح داد که برخلاف اولری، او و سازمانش حتی پس از سرمایه گذاری به تحقیقات کامل خود ادامه می دهند.

آنها یک سرمایه گذار اولیه در FTX بودند. اما، با افزایش سطح نارضایتی آنها از Alameda/SBF، آنها تصمیم گرفتند روند فروش سهام خود و جدایی از بورس را بیش از یک سال پیش آغاز کنند.

به گفته مدیرعامل بایننس، SBF زمانی که تصمیم به کناره گیری به عنوان سرمایه گذار انتخاب کرد، آنقدر غیرمنطقی بود که مدیر عامل SBF یک سری توهین های توهین آمیز را متوجه تعداد زیادی از کارکنان شرکت کرد، از جمله تهدید به انجام اقدامات غیرعادی برای پرداخت هزینه توسط آنها. اقدامات آنها ژائو تأیید کرده است که آنها هنوز پیام های متنی را دارند.

CZ می گوید که عمدتاً به دلیل قومیت خود توسط SBF مورد حمله قرار گرفت

مدت کوتاهی پس از اختلاف اندک آنها بر سر تصمیم بایننس برای توقف همکاری با آنها، SBF شروع به “سرمایه گذاری” روی افرادی در موقعیت های با نفوذ، از جمله اعضای رسانه ها، قانونگذاران، و حتی افراد مشهوری مانند کوین اولری کرد.

به گفته او، او از این شبکه برای تحت تأثیر قرار دادن افکار عمومی، از جمله حمله به ژائو و سایر افرادی که در این تجارت مشغول به کار هستند، استفاده کرد.

به گفته رئیس بایننس، اولری مایل است به چنین حملاتی در رسانه ها ادامه دهد و ممکن است در جلسه استماع سنا که هفته آینده برگزار می شود، آنها را تکرار کند. به نظر می رسد که قومیت CZ هدف این حملات بوده است.

CZ اشاره کرد که برای دیدن اینکه FTX به هم ریخته است نیازی به یک نابغه نیست. اندازه آنها یک دهم بایننس بود اما صد برابر بیشتر برای تبلیغات و “مشارکت”، مهمانی های مجلل در باهاما، سفرهای بین المللی و اقامت برای همه مدیران ارشد خود (از جمله والدین SBF) هزینه کردند.

ژائو قبل از پایان دادن به شعارهای توییتری خود به اولری پیشنهاد کرد که انگشت خود را به سمت شریک سرمایه گذاری خود سام بنکمن-فرید بگیرد و اگر موفق نشد، در آینه به سمت خودش در آینه باشد اگر هنوز کسی را که مقصر مرگ FTX باشد پیدا نکرد. .