منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CZ بایننس قول جسورانه می دهد. آیا او عنوان خود را به عنوان ارباب رمزارزها تکرار می کند؟

CZ بایننس قول جسورانه می دهد. آیا او عنوان خود را به عنوان ارباب رمزارزها تکرار می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چند روز گذشته در صنعت کریپتوکارنسی مملو از شکست های زیادی بوده است. از زمانی که دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان، FTX، ورشکسته شد، همه چیز ناخوشایند بود. FTX به طور گسترده به عنوان حریف اصلی بایننس در نظر گرفته می شود زیرا قبلاً دو صرافی برتر بودند.

قبل از فروپاشی کامل صرافی، Changpeng Zhao “CZ”، موسس Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، پیشنهاد خرید صرافی را ارائه کرد. با این حال، در پایان ارزیابی، CZ نظر خود را در مورد خرید FTX تغییر داد و در نتیجه، FTX مجبور شد در 11 نوامبر 2022 اعلام ورشکستگی کند.

CZ ارباب کریپتو

CZ که عموماً به عنوان “ارباب رمزارز” شناخته می شود، در تمام طول هفته افکار خود را در مورد معمای FTX به اشتراک گذاشته است و جدیدترین آنها تعهدی متهورانه بود که او در یک زمان انجام داد. توییت که در 12 نوامبر پست شد. این سرمایه دار رمزارز گفت که از همان ابتدا، سیاست خود را مبنی بر عدم صحبت در برابر سایر همتایان صنعت نقض می کند و در مورد نقص هایی که در این بخش می بیند صریح تر خواهد بود.

او ادامه داد که این ممکن است جرقه اختلافات بیشتر یا “مم های مبارزه” بیشتر شود، که هیچ کدام هدف او نبوده است. تنها هدف CZ ایمن تر کردن صنعت برای همه است. و بنابراین او هشدارهایی را در مورد هر مسئله کوچکی که می بیند صادر می کند، حتی اگر آنها جعلی باشند. این قول CZ است.

سخنان CZ اشاره به توییتی بود که او در ماه ژوئیه در بحبوحه سقوط Voyager و 3AC ارسال کرده بود که در آن گفته بود:

بنابراین، 3AC به وویجر چند 100 متر بدهکار است و از بین رفت. FTX/Alameda به 3AC 100 میلیون دلار می دهد اما آن را پس انداز نکرد. آلامدا در وویجر سرمایه‌گذاری می‌کند، سپس 377 میلیون دلار وام از وویجر می‌گیرد… خوب… V شکست خورد. FTX “آنها را نجات نداد” یا پول را پس نداد؟ دنبال کردن سخت است؟

چانگ پنگ ژائو

در پاسخ به توییت CZ، بنیانگذار FTX و مدیر عامل سابق سام بانکمن-فرید گفت که اگرچه از تمایل مردم برای کمک به صنعت قدردانی می کند، اما آرزو می کند که برخی از آنها ابتدا با تیم حقوقی خود در مورد نحوه عملکرد ورشکستگی مشورت کنند.

«یا، می دانید، برای توضیح بیشتر تماس بگیرید. من همیشه خوشحالم که اطلاع رسانی می کنم!»

SBF

به نظر می رسد سرمایه گذاران کریپتو دارایی های خود را در اختیار خود نگه می دارند

بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، در بازه زمانی تنها یک هفته، سام بنکمن-فرید از یک میلیاردر و یکی از بازیگران برتر در بخش ارزهای دیجیتال به ارزش 0 دلاری تبدیل شد.

شرکت او، FTX، دادخواستی برای ورشکستگی ارائه کرده است و او از سمت خود به عنوان مدیر اجرایی استعفا داده است. او اکنون احتمالاً در معرض تحقیقات دولت فدرال باهاما (جایی که FTX در آن مستقر است) در مورد نحوه مدیریت امور مالی شرکت است.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاران با سرعتی که از آوریل 2021 مشاهده نشده است، از مبادلات پول خارج می‌کنند، به طوری که تقریباً 3 میلیارد دلار بیت کوین در طول هفت روز گذشته خارج شده است.

بر اساس یافته‌های اخیر شرکت تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، تعداد کیف‌هایی که در ۹ نوامبر به نقطه عطف دریافت بیت کوین از آدرس‌های صرافی رسیده‌اند، تقریباً به ۹۰۰۰۰ رسیده است.

تعداد آدرس‌هایی که می‌توانند برداشت را انجام دهند، افزایش چشمگیری داشت، آدرس‌هایی که از بالاترین روزانه مشاهده شده در ماه می و ژوئن سال جاری فراتر رفت، ماه‌هایی که آخرین بار در آن حرکت قیمت بیت‌کوین با فشار نزولی شدید مواجه شد.

علاوه بر این، داده‌های منبع تحلیل زنجیره‌ای شریک CryptoQuant نشان می‌دهد که کل ذخایر مبادله در پایین‌ترین حد خود از فوریه 2018 است. این در حالی است که میزان دارایی بیت‌کوین در صرافی‌های اصلی رو به کاهش است، نشان می‌دهد که ممکن است محاسبه موجودی واقعی در بورس غیرممکن باشد. زمان فعلی

طبق آمار ارائه شده توسط CoinMarketCap، ارزش بیت کوین در بیست و چهار ساعت گذشته 0.9 درصد کاهش یافته و در زمان نگارش این مقاله به حدود 16626 دلار رسیده است.