منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CryptoPunk NFT به قیمت 530 میلیون دلار فروخته می شود

CryptoPunk NFT به قیمت 530 میلیون دلار فروخته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• بازار NFT توسط وام های سریع مورد هجوم قرار گرفته است.
• قطعه CryptoPunk به قیمت 124460 ETH فروخته شد.

معاملات NFT دوباره رو به افزایش است، اما نه به دلیل مجموعه ای که به تازگی منتشر شده است، بلکه به دلیل فروش عالی یک قطعه CryptoPunk است. برای طرفداران حراج های جدید غیر قابل تعویض، این قطعات مطابق با اولین مجموعه NFT است که در سال 2017 منتشر شد.

طبق اعلامیه‌ها، یکی از چندین قطعه NFT کریپتوپانک به قیمت 124460 اتریوم، حدود 530 میلیون دلار فروخته شد. این قطعه مجازی را به عنوان یکی از پرفروش ترین ها در بازار NFT و به عنوان با ارزش ترین اثر هنری در تمام دوران ها قرار می دهد.

فروش CryptoPunk بررسی می شود

کریپتوپانک

فروش بزرگ NFT شامل CryptoPunk واقعی بود، با این حال برخی از علاقه مندان شروع به بررسی کامل کردند. به گفته دلالان، این فروش می تواند شامل سه کیف پول ارز دیجیتال و کاربرانی باشد که به دنبال تبلیغ یکی از قدیمی ترین مجموعه های NFT در بازار مجازی هستند.

از زمانی که بازار NFT در سال 2017 افتتاح شد، کریپتو پانک اولین مجموعه موجود را ارائه کرد که توسط استودیو Larva Labs ارائه شد، که در نهایت مجموعه CryptoKittes و قطعات دیگر را منتشر کرد. قطعات غیر قابل تعویض مرتبط با شبکه ETH در این بازار مجازی جدید هر روز در دسته بندی ها و حراج های بین المللی در حال رشد هستند. با این حال، طرفداران مسن‌تر همچنان به سمت مجموعه NFT که 10000 قطعه منحصر به فرد برای حراج داشت، جذب می‌شوند.

آخرین خرید گزارش شده در CryptoPunk در هفته دوم مارس بود که قطعه 7804 از مجموعه فروخته شد. این قطعه مجازی با نشان دادن تصویر پانک آبی با عینک، لوله و کلاه مشخص می شود.

فروش مرموز در بازار NFT

فروش بزرگ CryptoPunk که ساعاتی پیش گزارش شد وارد لیست فروش های مرموز در بازار NFT شد. این فروش ها به عنوان وام های سریعی که یک کیف پول ارز دیجیتال به مشتری علاقه مند به آن قطعه می دهد، به بازار عرضه شد.

با این حال، فروش HashMarkNFT که در فوریه به پایان رسید، به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی در معرض دید قرار گرفت در حالی که کریپتو پانک هنوز در حال بررسی است. این فروش های مرموز نشان می دهد که بازار NFT آسیب پذیر است زیرا اساساً هر کسی می تواند قطعات منحصر به فرد را با وام رمزنگاری داشته باشد.

اما این روند باورنکردنی کریپتو پانک به قطعات باقی مانده در این مجموعه کمک کرد که در حراج اولویت پیدا کنند. قطعات NFT ممکن است با قیمتی در محدوده یک میلیون دلار در چند روز آینده، بسته به نادر بودن آنها، آزمایش شوند. بقیه پانک ها بیشتر و بیشتر گران می شوند و با گذشت زمان ممکن است ارزش بیشتری پیدا کنند و برای دارندگان خود سود به همراه داشته باشند.