منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cryptominer در تایوان باید جریمه استفاده از برق خصوصی را بپردازد

Cryptominer در تایوان باید جریمه استفاده از برق خصوصی را بپردازد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً دادگاه شهر چانگ‌هوا از یک کریپتوماینر برای استفاده نادرست از برق برای عملیات استخراج کریپتو درخواست کرد که حدود 55547 دلار بپردازد. cryptominer که نام خانوادگی اش چنگ است، 20 قطعه تجهیزات را در خط خصوصی نصب می کرد که به طور عجیبی به کنتور برق متصل نیست. بنابراین صاحبان شرکت سابقه مصرف برق نداشتند.

اکنون کریپتوماینر به دلیل راه اندازی یک مزرعه غیرقانونی و استفاده از انرژی که تحت اختیار او نبوده با محکومیت جدی مواجه است. چنگ در دفاع از خود گفت که نمی دانست چه اتفاقی می افتد و پدرش آن را قبل از مرگش نصب کرده است.

عملیات غیرقانونی استخراج رمزنگاری در تایوان

کریپتومینر

از ابتدای سال 2022، مقامات تایوانی، هم پلیس شهر Changhua و هم بازرسان شرکت Taipower، در حال بررسی مصرف انرژی عجیب هستند. در ژانویه، شرکت برق متوجه شد که چنگ به طور غیرقانونی 20 کامپیوتر را برای ماینر رمزنگاری خود نصب کرده است. همچنین، Taipower از شهر به دلیل سرقت قدرت برای مدت نامعلومی شکایت کرد.

با این حال، دفتر دادستانی در Changhua از پذیرفتن اینکه این یک سرقت است، بلکه تلاشی برای پنهان کردن پرداخت‌های Taipower است، خودداری کرد. این به این دلیل است که تحقیقات نشان می دهد که این شرکت به دنبال لغو سرویس چنگ بوده است، اما همه اینها بدون یک قرارداد مشخص اتفاق افتاده است.

طبق قراردادهایی که Taipower منعقد کرده است، آنها حق دارند تقریباً دو برابر قبض برق را در هر سال دریافت کنند، اگر تأیید شود که تخلفی از مشتری آنها وجود داشته است. دفاعیات چنگ حاکی از آن است که شهروند هیچ اطلاعی از سرقت نداشته است، به همین دلیل او نباید متهم شود.

به همین ترتیب، cryptominer نشان می دهد که باید تنها 7 ماه از بدهی را بپردازد، نه یک سال، همانطور که Taipower در دادخواست ذکر کرده است. این شهروند با تحقیقات پلیس از دفاع خود پشتیبانی می کند، جایی که آنها فرض می کنند مزرعه استخراج رمزارز از سه ماهه سوم سال 2020 کار می کند.

cryptominer تایوانی می تواند به توافق برسد

کریپتومینر

دفاعیات ماینر کریپتو نشان می دهد که چنگ تنها موظف به پرداخت 584 NT است و نه 1,654,308 NT همانطور که توسط شرکت برق اعلام شده است. این به این دلیل است که وکلا این را بی‌ربط می‌دانند که تای‌پاور تقریباً دو برابر بدهی را برای چیزی که چنگ از آن بی‌اطلاع است دریافت کند.

در نهایت، محاکمه به این نتیجه رسید که چنگ از دسامبر 2019 تا سال 2021 که او کشف شد، صورت حساب را پرداخت خواهد کرد. Taipower در دادگاه برنده نشد، اما نشان داد که شرکتی است که با فعالیت‌های استخراج رمزنگاری در کشور مخالفت می‌کند و فاکتورها را تغییر می‌دهد. دقیقاً مشخص نیست که چنگ چه نوع توکنی را در مزرعه ماینینگ می‌کند، اگرچه فرض می‌شود که بیت کوین باشد، با در نظر گرفتن این که این ارز دیجیتال با ارزش‌ترین رمزارز در بازار مجازی است.