منو سایت

Crypto World 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اولین رویداد آموزشی مبتنی بر آموزش Crypto در جهان.

Crypto World 2021 یک کنفرانس جهانی رمزنگاری است که بر آموزش و پرورش متمرکز است و جهان را برای یادگیری ، مشارکت و مشارکت در پیشرفت مخرب یکبار در قرن در فناوری و امور مالی گرد هم می آورد.

Crypto World 2021 در 10 و 11 نوامبر برگزار می شود و یک کنفرانس دو آهنگ است. یک آهنگ برای مبتدیان ارائه می شود و یک آهنگ پیشرفته که همزمان اجرا می شود ، به سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان و متخصصان رمزنگاری پیشرفته ارائه می شود.

متخصصان ، رهبران ، علاقه مندان ، بنیانگذاران و سرمایه گذاران برتر جهان در مورد همه موارد رمزنگاری ، defi ، امور مالی ، سرمایه گذاری و بلاک چین در قالب آموزشی با کیفیت بالا و بی طرفانه بحث خواهند کرد.

جیسون فرانسیس ، بنیانگذار Cryptonite از مهمترین جنبه های این رویداد رونمایی می کند.

او گفت: “اطلاعات غلط و سردرگمی یک مانع بزرگ در بازار رمزنگاری است. این امر بسیاری را از مشارکت باز می دارد و افرادی که این کار را انجام می دهند ، ممکن است از اقدام بر اساس اطلاعات نادرست یا عدم درک ، با مشکل مالی روبرو شوند.

“تا زمانی که مفاهیم اصلی فناوری رمزنگاری و بلاک چین را یاد نگرفتم و درک نکردم ، متوجه شدم که چگونه زندگی می تواند تغییر کند و خواهد بود. این دانش ناگهان چشمهایم را به روی امکانات بی پایان باز کرد که زندگی مردم را از طریق منابع مالی غیر متمرکز افزایش می دهد.

“ما سعی کرده ایم پیچیدگی های رمزنگاری را با گرد هم آوردن رهبران صنعت و دسترسی آسان به دانش آنها و اجازه دادن به شرکت کنندگان برای برقراری ارتباط با آنها در یک محیط آنلاین مجازی و در عین حال شخصی ، روشن کرده و ابهام زدایی کنیم.

“ما برای این رویداد بسیار هیجان زده هستیم زیرا برای بسیاری از مردم تأثیرگذار خواهد بود.”

بیش از 30 جلسه ارائه های زنده بسیار متمرکز ، پرسش و پاسخ با رهبران صنعت ، راه اندازی پروژه و ICO و منابع آموزشی و سرمایه گذاری در سطح بالا ، شرکت کنندگان ، مشاغل آنها و سرمایه گذاری را به درک بیشتری هدایت می کند تا بتوانند عاقلانه در یک مشارکت شرکت کنند. اختلال انقلابی در فناوری و امور مالی

جیسون ادامه داد: “این رویداد همه جانبه باعث می شود که شرکت کنندگان ، اعم از مبتدیان در دنیای رمزنگاری یا سرمایه گذار و توسعه دهنده OG ، در یک قرن در پیشرفت مخرب تکنولوژی و امور مالی شرکت کنند.

“در چند ماه گذشته از گردهمایی این رویداد ، ما این امتیاز را داشتیم که با بسیاری از متخصصان و رهبران سطح بالا ارتباط برقرار کنیم و تقریباً از همه آنها پاسخ یکسانی دریافت کردیم.” آموزش با کیفیت بالا Crypto World دقیقاً همان چیزی است که ما باید به سمت پذیرش گسترده ادامه داد. “

همانطور که لرد فوسیتوآ از پادشاهی تونگا ، مدافع بیت کوین و سخنران Crypto World 2021 در مورد این رویداد گفت: “بیا نوامبر آتش می گیرد!”