منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Crypto India: پارلمان در مسیر آینده با سهامداران صحبت می کند

Crypto India: پارلمان در مسیر آینده با سهامداران صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • پارلمان با سهامداران کریپتو هند در مورد آینده صنعت ملاقات می کند.
  • جلسه برای شنیدن نظرات کارشناس صنعت در مورد تامین مالی رمزنگاری شده بود.
  • قانونگذاران و کریپتو هند تصمیم گرفتند که کریپتو باید تنظیم شود.

در راستای تعیین آینده کریپتو هند، کمیته مالی پارلمانی جلسه ای با نمایندگان صنعت کریپتو و سایر ذینفعان در مورد ارزهای دیجیتال برگزار کرد.

جلسه ای که در آن “CryptoFinance: فرصت ها و چالش ها” مورد بحث قرار گرفت، به دنبال جلسه ای در روز شنبه توسط نخست وزیر هند، نارندرا مودی و چندین ذینفع برگزار شد که در آن آنها در مورد راه رو به جلو برای ارزهای دیجیتال بحث کردند.

جلسه پارلمانی روز دوشنبه با سهامداران ارز دیجیتال به ریاست جایانت سینها، نماینده حزب حاکم و وزیر سابق اتحادیه برگزار شد. در پایان جلسه، آنها به این نتیجه رسیدند که رمزارز را نمی‌توان متوقف کرد، اما باید آن را تنظیم کرد» و «توافق داشتند که مکانیزم نظارتی برای تنظیم ارزهای دیجیتال ایجاد شود.

موضوع جلسه پارلمانی با کریپتو هند چیست

جلسه پارلمان با سهامداران کریپتو اولین بحث پارلمانی هند در مورد موضوع گسترده تامین مالی کریپتو که صنعت را در بر می گیرد، بود.

در اطلاعیه‌ای از سوی دبیرخانه لوک سبها، دستور کار رسمی این نشست که برای اعضای مجلس ارسال شد، شنیدن نظرات انجمن‌ها و کارشناسان صنعت «در مورد موضوع «تامین مالی رمزنگاری: فرصت‌ها و چالش‌ها» بود.

سینها که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت که در این نشست اعضای CII نیز حضور داشتند [Confederation of Indian Industry] و همچنین دانشگاهیان مؤسسه مدیریت هند (IIM) احمدآباد، که مطالعه بسیار کاملی در مورد امور مالی کریپتو انجام داده اند.

وضوح نهایی

پس از جلسه، گزارش محلی هندوستان تایمز هند به نقل از نشریه ANI مبنی بر اینکه درک این موضوع که رمزارز را نمی توان متوقف کرد، اما باید تنظیم شود، به دست آمد. اجماع وجود داشت که یک مکانیسم نظارتی باید برای تنظیم ارزهای دیجیتال ایجاد شود.

مجلس قبلاً نگرانی خود را در مورد امنیت پول سرمایه گذاران و تبلیغات کریپتو مطرح کرده بود. با این حال، جامعه کریپتو مشخص نیست که چه کسی باید تنظیم کننده نظارت بر بخش کریپتو در هند باشد.