منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Crypto.com مجوز فعالیت در کره جنوبی را دریافت می کند

Crypto.com مجوز فعالیت در کره جنوبی را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Crypto.com اعلام کرده است که مجوزی دریافت کرده است که باعث می شود این شرکت در سراسر کره جنوبی فعالیت کند. در پست وبلاگ، این شرکت گفت که دو شرکت محلی را در سراسر کشور خریداری کرده است. این اقدام باعث شد تا شرکت بتواند به عنوان یک شرکت پرداخت و ارائه ارز دیجیتال در کره جنوبی ثبت نام کند. این خبر در هفته جاری بلاک چین که در حال حاضر در کره ادامه دارد به عموم مردم اعلام شد.

Crypto.com دو شرکت را در کره جنوبی خریداری کرد

در پست وبلاگ، Crypto.com اعلام کرد که PnLink را خریداری کرده است که خدمات پرداخت را در کشور ارائه می دهد. در همان اطلاعیه، این شرکت همچنین در مورد تصاحب Ok-Bit، شرکتی که دسترسی به تجارت کریپتو و سایر خدمات مرتبط را فراهم می کند، اطلاع رسانی کرد. هر دو حرکت به این معنی است که این شرکت تمام شرایط لازم برای اعطای مجوز فعالیت در کشور را به دست آورده است.

با کسب Ok-Bit، Crypto.com قادر خواهد بود تمام خدمات رمزنگاری لازم، از جمله نگهبانی، را همانطور که در ثبت دارایی مجازی مشخص شده است، انجام دهد. خرید شرکت دیگر باعث می شود که شرکت با قوانین اساسی در مورد تراکنش های مالی انجام شده به صورت الکترونیکی مطابقت داشته باشد. با این حال، این پلتفرم هنوز اعلام نکرده است که آیا می تواند خدمات کامل خود را ارائه دهد یا نیاز به برآورده کردن سایر شرایط دارد.

مدیران ارشد این به روز رسانی را تحسین می کنند

مدیرعامل این شرکت در توییتر نیز این به‌روزرسانی را به دنبال‌کنندگانی که در این رویداد نبودند، اعلام کرد. در اعلامیه خود، او این موفقیت را به عنوان یک پیروزی برای شرکت در کشوری توصیف کرد که شاهد پیشرفت گسترده ای در بازار ارزهای دیجیتال خود بوده است. مدیر کل این شرکت با بیان نظر خود در مورد به روز رسانی، خاطرنشان کرد که این مجوزها به شرکت کمک می کند تا به سمت اقتصاد رمزنگاری گسترده در کشور باز شود و به شرکت کمک کند تا به هدف خود برای پیشرفت در توسعه وب 3 نزدیک شود. زیست بوم.

این به‌روزرسانی جدید پس از مجوزهای قبلی که این شرکت در کشورهایی مانند سنگاپور و امارات متحده عربی کسب کرده بود، منتشر می‌شود. جدای از این موارد، این شرکت همچنین مجوزهایی را در ایتالیا، قبرس، یونان و فهرستی از کشورهای دیگر که در صحنه کریپتو پیشرو هستند به دست آورده است. این شاهکار جدید نشان‌دهنده پیروزی برای ارزهای دیجیتال است، زیرا شرکت‌های بیشتری از آن برای انتقال به سایر کشورهای مطلوب استفاده می‌کنند و دامنه دارایی‌های دیجیتال را گسترش می‌دهند.