منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Crypto.com قرارداد نامگذاری 700 میلیون دلاری امضا کرد: Staples Center اکنون Crypto.com Arena است

Crypto.com قرارداد نامگذاری 700 میلیون دلاری امضا کرد: Staples Center اکنون Crypto.com Arena است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • عرصه نمادین Staples Center در لس آنجلس به Crypto.com Arena تغییر نام خواهد داد.
  • Crypto.com بزرگترین معامله نامگذاری در تاریخ ورزش ایالات متحده را به ارزش 700 میلیون دلار انجام داد.
  • تغییر نام تجاری در روز کریسمس فعال خواهد شد.
  • CRO Coin پس از اعلام تقریباً 20٪ افزایش یافته است.

صرافی ارز دیجیتال Crypto.com مستقر در سنگاپور یکی از بزرگترین قراردادهای نامگذاری در تاریخ ورزش را امضا کرده است. مرکز تاریخی Staples در لس آنجلس در روز کریسمس به منطقه Crypto.com تغییر نام خواهد داد.

این اعلامیه در نتیجه 700 میلیون دلار قرارداد حقوق نامگذاری بین Crypto.com و AEG. این قرارداد به مدت 20 سال ادامه خواهد داشت. به عنوان بخشی از این معامله، Crypto.com نیز شریک رسمی غول های NBA خواهد شد لس آنجلس لیکرز و تیم حرفه ای هاکی لس آنجلس کینگز. این صرافی محبوب در حال حاضر با یک تیم دیگر NBA، فیلادلفیا ۷۶رز، که پیراهن آن همچنین دارای نشان Crypto.com است، شراکت دارد.

با این حال، این اولین ورزشگاهی نخواهد بود که به نام یک برند ارز دیجیتال نامگذاری می شود. این افتخار به صرافی FTX می رسد. اوایل سال جاری، American Airlines Arena در میامی، که خانه تیم NBA Miami Heat است، به FTX Area تغییر نام داد. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در کارائیب، حقوق نامگذاری را به مدت 19 سال از طریق معامله ای به ارزش 135 میلیون دلار خریداری کرد.

Crypto.com

مرکز استیپلز میراثی به یاد ماندنی از خود به جای گذاشته است

از زمانی که این عرصه در سال 1999 افتتاح شد، مرکز استیپلز در قلب صنعت ورزش و سرگرمی ایالات متحده بوده است. این عرصه چند منظوره میزبان 19 مراسم جوایز گرمی و اجرای بی‌شماری توسط اسطوره‌هایی مانند مایکل جکسون، U2، پرینس، بیانسه و بسیاری دیگر بود.

این میدانی بود که لس‌آنجلس کینگز اولین جام استنلی خود را در تاریخ کسب کرد و کوبی برایانت، اسطوره NBA، 81 امتیاز تاریخی خود را به دست آورد. این مکان همچنان میزبان بسیاری از چنین لحظات نمادین و به یاد ماندنی در آینده خواهد بود، اما اکنون با نام Crypto.com Arena. برای ساکنان لس‌آنجلس و هواداران لیکرز، خداحافظی با نامی که با آن بزرگ شده‌اند، واقعاً لحظه‌ای احساسی خواهد بود.

Crypto.com قرارداد نامگذاری 700 میلیون دلاری امضا کرد: Staples Center اکنون Crypto.com Arena 1 است
لبرون جیمز و کوبی برایانت

سکه Crypto.com با بالاترین رکورد جدید در حال افزایش است

سکه CRO، توکن اصلی Crypto.com پس از اعلام تغییر نام تجاری، بیش از 20 درصد افزایش یافته است. در حالی که کل بازار کریپتو در 2 روز گذشته رکود داشته است، CRO دستاوردهای فوق‌العاده‌ای داشته است، که بیشتر به دلیل همکاری‌های ورزشی مداوم با سازمان‌های بزرگ آمریکایی است.

در حالی که اعلامیه نظارتی جدید جو بایدن و سرکوب ماینینگ چین باعث فروش عمده در بازار شد، معامله Staples Center سرمایه گذاران را به بازار برای سکه CRO فرستاد.

توکن تقریباً بالا رفته است 170 درصد از ماه گذشته. CRO a را تنظیم کرده است بالاترین رکورد جدید امروز، قبل از بازگشت به محدوده 0.506 دلار به 0.5695 دلار رسید. همچنین پس از پشت سر گذاشتن ارزش بازار Chainlink و Polygon، به شانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل شده است.

Crypto.com اعلام کرده است که تمام نام‌های خارجی Staples Arena تا ژوئن 2022 به طور کامل حذف خواهند شد، زیرا نام رسمی جدید از 25 دسامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

سکه CRO در حال حاضر در قیمت معامله می شود 0.522987 دلار، در زمان نگارش