منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Core Scientific دادخواستی را برای فروش بیش از 6 میلیون دلار در کوپن های Bitmain ارسال می کند

Core Scientific دادخواستی را برای فروش بیش از 6 میلیون دلار در کوپن های Bitmain ارسال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس برخی اسناد اخیر دادگاه، در ۲۵ ژانویه، شرکت منحله استخراج بیت کوین Core Scientific درخواستی اضطراری برای فروش کوپن های Bitmain به ارزش کل ۶.۶ میلیون دلار ارائه کرد.

همانطور که در دادخواست ذکر شده است، محدودیت های مختلفی برای کوپن ها وجود دارد که آنها را برای عملیات Core Scientific بی ارزش می کند.

برای دقیق تر، کوپن ها فقط برای پرداخت 30٪ از هر سفارش جدید ماینرهای S19 که با Bitmain انجام می شود استفاده می شود. تحت هیچ شرایطی نمی توان آنها را به صورت نقدی با Bitmain معامله کرد.

Core Scientific می‌گوید زمستان کریپتو روی ماینرها تأثیر گذاشته است

بر اساس این پرونده، زمستان کریپتو مسئول افزایش تعداد ماینرهای S19 بود که برای فروش در بازار ثانویه قرار گرفتند، که منجر به کاهش قیمت شد.

در نتیجه، معاملات اخیر در بورس کوپن با استفاده از کوپن های ماینر S19 با قیمت هایی از 15% تا 25% ارزش اسمی کوپن انجام شده است.

در مورد کوپن ها، آنها فقط می توانند برای دستگاه های S19 استفاده شوند که در مقایسه با مدل های فعلی بیشتر تولید شده توسط Bitmain، خروجی نرخ هش پایین تری دارند.

این شرکت ادعا می کند که بدهکاران فکر نمی کنند که استفاده از نقدینگی خود برای به دست آوردن S19 ماینرهای اضافی بهترین استفاده از وجوه بدهکاران است، حتی با وجود کوپن های Bitmain.

علاوه بر این، کوپن های بیت مین دیگر بین مارس و آوریل سال 2023 معتبر نخواهند بود، یعنی زمانی که کسب و کار فکر می کند از تغییر ساختار فصل 11 خود خارج شده است.

همچنین، Core Scientific گفت که هیچ ماینر جدید S19 را تا زمانی که تحت فصل 11 کار می کند یا پس از خروج از آن فصل، خریداری نخواهد کرد.

علاوه بر این، شرکت کریپتو گفت که در حال مذاکره با بیت مین و دو شخص ثالث احتمالی است که علاقه مند به خرید کوپن ها با تخفیف زیاد هستند.

به طور خاص، فروش 1.9 میلیون دلار کوپن بیت مین به قیمت 285000 دلار و فروش کوپن به ارزش 4.8 میلیون دلار به قیمت حدود 713000 دلار، که هر دو تقریباً 15 درصد از قیمت کامل کوپن های فروخته شده را تشکیل می دهند.

Core سکوهای معدن سلسیوس را برچید

در یک تحول مرتبط، همین چند هفته پیش، ماینر بیت کوین اعلام کرد که بر اساس توافقی که بین دو کسب و کار شکست خورده انجام شده است، قصد دارد فعالیت 37000 دستگاه استخراج بیت کوین را که متعلق به وام دهنده رمز ارز سلسیوس بوده، متوقف کند. .

با توجه به این واقعیت که سلسیوس قادر به پرداخت های دوره ای مورد نیاز قرارداد میزبانی نبوده است، Core Scientific حق دریافت حدود 7.8 میلیون دلار غرامت برای هزینه های انرژی و میزبانی که متحمل شده است را دارد.

وکلایی که نمایندگی Core Scientific را بر عهده دارند استدلال می کنند که خاموش کردن تجهیزات استخراج بیت کوین باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه شرکت می شود و این تجارت پتانسیل کسب درآمد 2 میلیون دلاری در ماه را با اجاره صندلی هاست به یک عملیات استخراج دیگر دارد.