منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Consensys از ویژگی جدیدی برای کاربران کیف پول متاماسک رونمایی کرد

Consensys از ویژگی جدیدی برای کاربران کیف پول متاماسک رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت بلاک چین Consensys اعلام کرده است که از یک ویژگی جدید بین بلاک چینی که در کیف پول Metamask ادغام خواهد شد، رونمایی خواهد کرد. در این اطلاعیه اشاره شده است که کاربران کیف پول Metamask اکنون می‌توانند توکن‌های خود را روی چندین بلاک چین پشتیبانی کنند. ویژگی مورد بحث، پل متامسک تمام بلاک چین ها را در یک مکان ترکیب می کند و در کیف پول قابل دسترسی است.

Consensys نقل و انتقالات فردی را 10000 دلار محدود می کند

در این بیانیه همچنین اشاره شده است که این کیف پول از بلاک چین های اصلی سازگار با EVM پشتیبانی می کند. برخی از این موارد عبارتند از اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و دیگران. این شرکت همچنین اشاره کرد که این پل از اتریوم پیچیده، توکن‌هایی که از گاز استفاده می‌کنند و برخی استیبل کوین‌ها پشتیبانی می‌کند. این ویژگی جدید همچنین باعث می‌شود که کاربران Metamask به انواع مختلف بلاک چین‌ها بدون نیاز به تحقیقات پیش‌زمینه برای تعیین سازگاری بیشتر دسترسی پیدا کنند.

در بیانیه خود، مدیر محصول این شرکت، آنجلا پاتر، اشاره کرد که بلاک چین های مختلف از انواع توکن ها پشتیبانی می کنند. این پل ها در چندین زمینه از جمله هزینه ها و مواردی از این دست متفاوت هستند. او اشاره کرد که پل متامسک دارای فهرستی از پل‌هایی است که با دقت انتخاب شده‌اند و با زدن یک دکمه، کاربران را به بهترین پل هدایت می‌کند.

Metamask برنامه هایی برای عرضه نسخه عمومی دارد

طبق به روز رسانی، آپدیت جدید در اپلیکیشن بتا در دسترس کاربران قرار گرفته و می توانند از طریق تب نمونه کارها به آن دسترسی داشته باشند. تب همچنین ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد لیست کیف پول خود را در یک مکان مشاهده کنند. این شرکت همچنین تصریح کرد که این به روز رسانی هزینه ای از جانب معامله گران نخواهد داشت. با این حال، نقل و انتقالات با استفاده از پل برای یک تراکنش فردی 10000 دلار است. مدیر محصول همچنین اشاره کرد که شرکت تصمیم خواهد گرفت که چه زمانی این عرضه برای سایر کاربران در دسترس باشد.

این کیف پول در سال 2016 برای پشتیبانی از ارزهای رمزپایه ای که در بلاک چین اتریوم توسعه یافته بودند، طراحی و راه اندازی شد. علیرغم محبوبیت آن از آن زمان، این کیف پول از افزودن پشتیبانی برای بیت کوین خودداری کرده است. مدیران این شرکت همچنین تصریح کرده اند که Consensys هیچ برنامه ای برای اضافه کردن پل بیت کوین در سال های آینده ندارد. با این حال، پاتر اشاره کرد که روش‌های دیگری نیز وجود دارد که کاربران طی چند ماه گذشته به پل‌های بیت‌کوین دسترسی پیدا کرده‌اند.