منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Compass Mining مجموعه ای برای گسترش فعالیت های معدنی خود دارد

Compass Mining مجموعه ای برای گسترش فعالیت های معدنی خود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Compass Mining اعلام کرده است که قصد دارد با Compute North همکاری کند که منجر به گسترش این شرکت به یک مرکز داده 75 مگاواتی می شود. این به‌روزرسانی پس از کاهش اخیر نیروی کار آن منتشر می‌شود. چند هفته پیش، Compass Mining اعلام کرد که حدود 15 درصد از کارکنان خود را کاهش داده است و مدیران ارشد برای کمک به شرکت برای غلبه بر طوفان بازار فعلی، حقوق خود را کاهش داده اند.

Compass Mining در ماه آگوست ماینرهای جدیدی را راه اندازی می کند

Compass Mining به دلایل نه چندان خوب در چند هفته گذشته پس از استعفای چهره های مهم این شرکت در اخبار بوده است. جدای از آن، این شرکت همچنین به دلیل پیش‌فرض در صورت‌حساب‌های هاست و آب و برق از یکی از پایگاه‌های عملیاتی خود اخراج شد. این شرکت در آخرین اطلاعیه خود از طریق سخنگوی خود خاطرنشان کرد که این برنامه ها قرار است از مرداد ماه اجرا شود و در ماه های بعد تا تکمیل ادامه خواهد داشت.

این توسعه باعث خواهد شد که این شرکت بیش از 20000 ماینر جدید ASIC را به کارخانه ای که در Wolf Hollow متعلق به خود است بفرستد. برخی از این ماینرها شامل تجهیزات درجه بالایی هستند که برای تولید بیت کوین های جدید استفاده خواهند شد. این شرکت خاطرنشان کرد که این نیروگاه از گاز طبیعی استفاده می کند که حدود 1 گیگاوات را تامین می کند. Compass Mining همچنین اشاره کرد که اقدامات پیشرفته‌ای برای کمک به کاهش میزان کربن آزاد شده، از جمله سایر جنبه‌های حیاتی دارد.

سهام معدن علیرغم مشکلات در حال افزایش است

این تاسیسات جدید موقعیت سایر تاسیسات متعلق به شرکت را در سراسر جهان به عهده خواهد گرفت. این شرکت دارای برخی از فعالیت های اصلی است که از تگزاس خارج می شوند، اما در چند هفته گذشته با مشکلات زیادی مواجه شده است. برخی از مشکلات شامل موج گرما است که بر شبکه انرژی در ایالت فشار وارد کرده است. اکثر شرکت های بیت کوین در چند هفته گذشته به مقامات مسئول برق در ایالت کمک کرده اند.

در حالی که برخی در حال تعطیل کردن کسب و کار خود هستند، در حال حاضر، برخی دیگر به شدت بار روی شبکه را کاهش می دهند. این بدان معنا نیست که دولت دسترسی ماینرها را قطع می کند. همچنان آنها را به روی نظارت و هزینه های نظارتی بهتر باز می کند. اگرچه موج گرما به طور جدی فعالیت های معدنی را تضعیف کرده است، اما ذخایر معدنی در چند هفته اخیر از سقف گذشته است. برای تقویت این نکته، سه شرکت بزرگ از نظر ارزش بازار اکنون در منطقه سبز هستند. Marathon Holdings با افزایش 99 درصدی سهام خود پیشتاز است.