منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Compass Mining به دلیل بی توجهی به قبض انرژی، امکانات استخراج بیت کوین را از دست می دهد

Compass Mining به دلیل بی توجهی به قبض انرژی، امکانات استخراج بیت کوین را از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ارائه دهنده هاست Dynamics Mining به ترتیب میزبانی خود با Compass Mining پایان داده است. شرکت Dynamics در پرداخت صورت‌حساب‌های ضروری شکست خورده است و طبق شرایط قرارداد میزبانی خود به تعهدات خود عمل نکرده است. آنها قرارداد میزبانی را از تاریخ لغو کردند 14 ژوئنبر اساس نامه Dynamics که در شب 26 ژوئن در توییتر آپلود شد. Dynamics بیان می‌کند که Compass شش تاخیر پرداخت و سه پیش‌فرض در هزینه‌های خدمات و هاست داشت.

هنگامی که Dynamics چند ساعت بعد در 27 ژوئن دوباره توییت کرد، آنها ادعا کردند که هزینه انرژی آنها در مجموع 1.2 میلیون دلار است، اما Compass فقط 665000 دلار پرداخت کرده است.

به گزارش Dynamics، Compass ادعا می کند که وجوه مورد نیاز برای پرداخت صورت حساب ها را فراهم کرده است. با این حال، Compass ادعا می کند که از این بودجه برای ساخت سایر تأسیسات استفاده شده است. در حال حاضر، نه Dynamics Mining و نه Compass Mining به سوالات دیگر پاسخ نداده اند. با توجه به این اتفاق بسیار تبلیغاتی، ویت گیبس، مدیرعامل Compass Mining، اظهار داشت که این موضوع را به دادگاه خواهد برد، نه در توییتر.

گیبس پاسخی از حساب توییتر داینامیک دریافت کرد. در این بیانیه آمده است که Compass فقط باید 250000 دلار برای سه ماه مصرف برق بپردازد. همچنین، توییتر صدای مشتریان است، نه دادگاه.

Compass Mining دستگاه های استخراج مدار مجتمع ویژه برنامه (ASIC) را در ایالات متحده و کانادا می فروشد. آنها ماشین های استخراج ارز دیجیتال تخصصی هستند. مشخص نیست چه اتفاقی برای ماینر-مشتریان مستقر در این مرکز خواهد افتاد.

قراردادهای میزبانی قطب نما، اقدامات حقوقی را طبقه بندی می کند

طبق قرارداد میزبانی Compass، Compass می تواند تجهیزات مشتری را در مواقع اضطراری جابجا، حذف یا سازماندهی مجدد کند. بر اساس این قراردادها، مشتریان همچنین توانایی خود را برای شروع شکایت علیه Compass از دست می دهند. علاوه بر این، آنها همچنین از حق خود برای شرکت در دعاوی گروهی یا سایر اقدامات قانونی برای جبران خسارت چشم پوشی می کنند.

در زمانی که قیمت بیت کوین در حال کاهش است و قیمت انرژی در حال افزایش است، محیط سخت با بسیاری از ماینرهای ارزهای دیجیتال مواجه است. پس از کاهش قیمت بیت کوین به زیر 24000 دلار در اواسط ژوئن، بسیاری از ماینرهای قدیمی ASIC دیگر سودی نداشتند. همچنین، سکوهای استخراج جدیدتر بر اساس ارزش دارایی، به معیارهای تعطیلی خود نزدیک یا از آن گذشته بودند.

استخراج بیوگاز برای بیت کوین

یک کارخانه استخراج بیت کوین در اسلواکی ضایعات انسانی و حیوانی را به نرخ هش بیت کوین تبدیل می کند و از شبکه در حین استخراج بیت کوین محافظت می کند. گابریل کوزاک و دوان ماتوسکا مزرعه ماینینگ AmityAge را برای استخراج بیت کوین (BTC) با فضولات انسانی و حیوانی راه اندازی کردند. شخصی که با ساتوشی ناکاموتو، ماتوسکا آشنا شد، ادعا می‌کند که متان تولید شده در طی فرآیندهای تجزیه زیستی به ماشین آنها نیرو می‌دهد.

ماتسوکا می‌گوید که روش استخراج BTC این مرکز پایدار و قابل تجدید است زیرا همیشه زباله‌های انسانی و حیوانی وجود خواهد داشت. به گفته ماتوسکا، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر مانند بیوگاز نشان می‌دهد که معدن‌کاران می‌توانند به پذیرش این انرژی‌های تجدیدپذیر سرعت ببخشند و بازگشت سرمایه خود را افزایش دهند. همه در حالی که به طور همزمان به عنوان یک منبع انرژی کم هزینه عمل می کنند.

نیروگاه های برق بیوگاز با استفاده از فرآیند تخمیر، گاز متان را از زباله تولید می کنند که هم سازگار با محیط زیست و هم مقرون به صرفه است. پس از آن، شما از گاز به عنوان سوخت استفاده می کنید.

چالش های انرژی پیش روی ماینرهای بیت کوین

مت لوهسترو، یکی از بنیانگذاران استخراج کننده گاز طبیعی بیت کوین، گیگا انرژی، مستقر در تگزاس، استدلال می کند که دریافت انرژی ارزان قیمت بزرگترین چالش است. پیش از این، استخراج انفرادی برای افرادی که می خواستند در خانه بیت کوین استخراج کنند، گزینه ای دشوار و گران بود. اما اکنون، انفرادی من در حال بازگشت است.

در اواخر سال 2021، Compass Mining، پیشگام استخراج بیت کوین در خانه، فروش سخت افزار را به طور مستقیم به مصرف کنندگان آغاز کرد. ویت گیبز گفت که استخراج کنندگان بیت کوین از مشتاق ترین حامیان ارزهای دیجیتال هستند. او از مثالی استفاده کرد که آیا شما باید 10000 دلار بیت کوین یا یک دستگاه استخراج بیت کوین ASIC بخرید، به خوبی می دانست که باید سرمایه گذاری اولیه را در یک دوره 12 تا 14 ماهه بازیابی کند. تنها راه برای به دست آوردن بازگشت به موقع سرمایه خود در بیت کوین این است که مطمئن باشید که ارزش ارز همچنان به افزایش خواهد یافت.