منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinshares CSO بیت کوین را برای ATH در دو سال آینده راهنمایی می کند

Coinshares CSO بیت کوین را برای ATH در دو سال آینده راهنمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Meltem Demirors CSO Coinshares اشاره کرده است که بیت کوین برای بازگشت به اوج موقعیت خوبی دارد. این توکن در چند ماه گذشته به دلیل چندین دوره نزولی در کل بازار، طلسم سختی را پشت سر گذاشته است. با این حال، Coinshares CSO تصویر بزرگ‌تری را می‌بیند و پیش‌بینی می‌کند که دارایی دیجیتال می‌تواند تا حدی نزدیک به یک رقم بالاترین تاریخ باشد.

Coinshares CSO از بیت کوین حمایت می کند

چند روز پیش در طی مصاحبه ای با CNBC، مدیر Coinshares خاطرنشان کرد که بیت کوین همیشه هر سال به این شکل عمل کرده است. او خاطرنشان کرد که سابقه ای وجود داشته است که توکن در گذشته شاهد کاهش 80 درصدی ارزش خود بوده است. بیت کوین در حال حاضر 65 درصد از بالاترین رقم قبلی خود فاصله دارد و Demirors خبرهای بدتری برای معامله گران دارد.

در بیانیه خود، Coinshares CSO خاطرنشان کرد که دارایی دیجیتال هنوز تمام فضای مورد نیاز برای معامله را دارد. با این حال، Demirors خاطرنشان کرد که معامله گران نیازی به نگرانی زیادی ندارند زیرا حمایت از دارایی در حدود 20,000 دلار است. او همچنین به کاربران اطمینان داد که در چهار سال آینده تمام سرمایه‌هایی را که در مرحله نزولی از دست داده‌اند، فراموش خواهند کرد.

تحلیلگران برای توکن های جدید عذابی پیش بینی می کنند

بیت کوین در حال حاضر با قیمتی در حدود 19000 دلار مبادله می شود که این توکن در 24 ساعت گذشته کمی در مسیر نزولی 2 درصدی قرار دارد. با این حال، داستان یکسان نیست، زیرا این دارایی دیجیتال در حال حاضر 72 درصد از این رقم کمتر است. با این حال، Coinshares CSO همچنین خاطرنشان کرد که پروژه‌های کریپتو در مقیاس کوچک ممکن است در حال حاضر به مشکل ادامه دهند زیرا هیچ محرکی نمی‌تواند دارایی را به سود آنها معامله کند.

او خاطرنشان کرد که پول زیادی از بازار خارج شده است و شرکت‌ها در مواجهه با شرایط تلاطم‌آمیز بازار در حال فروپاشی هستند. CSO Coinshares همچنین انتظار دارد که اوضاع بدتر شود اما به زودی بهتر می شود تا شرکت ها دوباره راه اندازی شوند. او همچنین اشاره کرد که پیش‌بینی می‌کند دارایی‌های دیجیتالی عظیم از بازار حذف خواهند شد، همانطور که برای شرکت‌های فناوری اتفاق افتاد. تحلیلگران دیگر نیز همین روند بازار را پیش‌بینی کرده‌اند و خاطرنشان کردند که با ادامه روند نزولی بازار، می‌توانیم شاهد حذف بیش از 90 درصد از پروژه‌های جدید باشیم.