منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinpass تأییدیه مجوز رفتار مالی بریتانیا را دریافت می کند

Coinpass تأییدیه مجوز رفتار مالی بریتانیا را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• اداره رفتارهای مالی انگلستان تصریح می کند که ثبت پلتفرم های رمزنگاری الزامی است.
• پلتفرم ارز رمزنگاری شده Coinpass قصد دارد بانک ها را با تراکنش های بیت کوین مرتبط کند.

گروه مدیریت Coinpass ، یک شرکت رمزنگاری شده در انگلستان ، همیشه به دنبال پیروی از مقررات وضع شده توسط مقامات ملی بوده است. نقل و انتقال بین بانک سنتی و رمزنگاری بر روی یک پلت فرم وب ، هدف این شرکت است. اگرچه مسیر تأیید معاملات رمزنگاری آسان نبود ، اما این شرکت از پشتیبانی FCA برخوردار شد.

مدیر عامل آژانس مدیریت رمزنگاری ، جف هنکوک ، اعلام می کند که تیمش خوشحال است که با تأیید FCA یکی از اولین پلتفرم های رمزنگاری در انگلستان است. هنکاک تصریح می کند که این شرکت بدون مشکل با ثبت نام Financing Conduct Authority با ارزهای رمزپایه معامله می کند.

Coinpass مدیریت ارزهای رمزنگاری شده را پس از ثبت FCA تقویت می کند

گذرگاه سکه ای

مدیرعامل Coinpass هر اقدامی را که توسط مقام مالی وضع شده است درک می کند و قصد دارد با تیم کاری خود مطابقت داشته باشد. هنکوک می خواهد معاملات ارزهای رمزپایه تکامل یابد زیرا کاربران بیشتری در بریتانیا از دارایی های رمزنگاری استفاده می کنند. FCA مقررات رمزنگاری را در اروپا وضع می کند که به دنبال ایجاد محیطی مناسب برای سرمایه گذاران است.

قبل از مقررات FCA ، سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده در کشور در معرض کلاهبرداری و جرایم پولشویی قرار داشتند. چندین بانک در بریتانیا به دلیل قرار گرفتن در معرض اتهامات قانونی با مقامات مالی ، از تجارت ارزهای رمزپایه خودداری کرده اند. با این حال ، با ثبت Coinpass ، این دیدگاه ها در مورد معاملات رمزنگاری در سطح بانک ممکن است تغییر کند.

با ثبت نام اجباری در FCA ، همه سیستم عامل های رمزنگاری مانند Coinpass تابع قوانین و سیاست ها هستند و متعهد به تضمین امنیت کاربران می شوند. به این ترتیب ، چشم انداز سرمایه گذاری رمزنگاری شده در کشور عاری از کلاهبرداری یا مشاغل غیرقانونی خواهد بود.

مقررات رمزنگاری در انگلستان

انگلستان از زمان تصویب آنها در سال 2020 دارای سابقه طولانی در زمینه مقررات علیه ارزهای رمزنگاری شده است. تنظیم کنندگان تجارت ارزهای رمزپایه را از جرایم دیجیتالی و کلاهبرداری علیه شهروندان منع کرده اند. FCA ، که ارزهای رمزپایه را تنظیم می کند ، به دلیل مشارکت در پولشویی با صرافی های دیجیتالی مانند Binance مبارزه کرده است.

از ابتدای سال ، تنظیم کننده های انگلستان ثبت FCA را انتخاب کرده اند تا سیستم عامل ها بتوانند آزادانه ارزهای رمزنگاری شده را معامله کنند. با این حال ، این قوانین نظرات منفی طرفداران و سیستم عامل های رمزنگاری را جلب کرده است.

اما برخی مبادلات ارزهای رمزپایه مانند Coinpass فکر می کنند ثبت FCA عادلانه است. پلتفرم ارز رمزنگاری شده تأیید شده است و برخلاف رقابت ، می تواند خدمات خود را بدون نقض قانون در کشور تبلیغ کند. ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتر ، لایت کوین و بیت کوین کش را می توان در Coinpass Limited در انگلستان خرید ، فروش و مبادله کرد.