منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinpanion صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری برای کارآفرینان اتریشی و آلمانی ایجاد می کند

Coinpanion صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری برای کارآفرینان اتریشی و آلمانی ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Coinpanion تقریبا 1.8 میلیون یورو به عنوان صندوق تامین مالی دریافت می کند.
• این پلتفرم وعده سرمایه گذاری رمزنگاری امن در بیت کوین و آلت کوین را برای مشتریان بی تجربه می دهد.

Coinpanion ، مدیر ارزهای دیجیتال Coinpanion ، سرمایه اولیه 1.8 میلیون یورویی را برای اتریش و آلمان تأمین کرده است. پلتفرم رمزنگاری ایجاد شده در سال 2019 خدمات معاملاتی را با ارزهای غیرمتمرکز مانند بیت کوین ، دوج کوین و اتریوم ارائه می دهد.

Coinpanion منبع اصلی سرمایه گذاری رمزنگاری برای افرادی است که هیچ تجربه ای در بازار مجازی ندارند. در حال حاضر ، Coinpanion مقدار زیادی از صندوق های سرمایه گذاری مشترک را به نفع مشتریان خود مدیریت می کند.

محرک های سرمایه گذاری رمزنگاری شده در Coinpanion

سرمایه گذاری رمزنگاری شده

سرمایه گذار اصلی Coinpanion HTGF است ، یک شرکت صندوق سرمایه گذاری آلمانی که در اروپا بسیار محبوب است. پاتریک پوشل ، بنیانگذار Scalable Capital ، وجوه خود را به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال سپرده است.

مدیرعامل این شرکت که بیمه را مدیریت می کند ، CLARK ، نیز در فهرست سهامداران Coinpanion ، مانند بنیانگذار برنامه Fitness Runtassic ، فلوریان گشواندتر ، قرار دارد. لیست وب سایت های سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده شامل تعداد زیادی است و از آنجا ، اعتمادی که مشتریان آن به آن دارند برجسته است.

ارزهای رمزنگاری شده پیشرو ، BTC و ETH ، مدتهاست در چشم همه سرمایه گذاران بوده اند ، در حالی که دیگر آلتکوین ها مانند EOS ، Chainlink و Cardano را نادیده گرفته اند. پلت فرم Coinpanion سعی می کند دیدگاه بازار رمزنگاری را تغییر دهد تا آن دسته از توکن هایی را که سرمایه گذاران فراموش کرده اند در اولویت قرار دهد.

هدف این است که سرمایه گذاری در رمزنگاری برای همه افراد تسهیل شود. توسعه دهندگان پلتفرم رمزنگاری مشتاق حمایت هایی هستند که از سرمایه گذاران اتریش و آلمان دریافت می کنند. الکساندر والتینگوجر ، مدیرعامل Coinpanion ، تصریح می کند که وب سایت وی برای ارائه بهترین ها به مردم در مورد ارزهای رمزنگاری شده ، کار خود را متوقف نخواهد کرد.

مراحل بعدی Coinpanion؟

در حال حاضر که این پلتفرم تقریباً 1.8 میلیون یورو سرمایه گذاری کرده است ، توسعه دهندگان برای گسترش خدمات رمزنگاری کار خواهند کرد. Valtingojer همچنین می خواهد تعداد کارمندان از 18 به 50 نفر برسد تا به اهدافی که در نظر دارد برسد.

کیلیان فون برلیچینگن ، مدیر تجارت High-Tech Grunderfonds ، توضیح می دهد که آنها با Coinpanion یک شرکت رمزنگاری عالی دارند که از سرمایه گذاران تازه کار پشتیبانی می کند. این شرکت آلمانی قصد دارد با مشارکت خود با پلت فرم سرمایه گذاری رمزنگاری رشد کند.

Coinpanion راه حل های امن سرمایه گذاری Crypto را برای این صنعت پیچیده ارزهای رمزنگاری شده ارائه می دهد. مشتریان می توانند یکی از چندین کیف پول اینترنتی را که مشخص می کند با کدام رمزنگار کار می کنند ، بگیرند. این پلت فرم تمام سرمایه گذاری های رمزنگاری را مدیریت می کند و همچنین یک سیستم پس انداز با توکن ارائه می دهد.

با استفاده از برنامه Coinpanion ، مشتری اطلاعات زیادی در مورد سرمایه گذاری یا تجارت آینده خود با ارزهای رمزنگاری شده دارد. هر کیف پول رمزنگاری شده ایمن است تا مشتری بتواند بدون ترس از کیف پول استفاده کند.

پلتفرم رمزنگاری ارزهای رمزنگاری شده مختلف را مدیریت می کند و با رشد بازار ، انتظار می رود که در پذیرش پیشرفت کند.